LISTA ZAMORDOWANYCH W ROKU 1942

Listę  opracowała Pani Aneta Kaczmarek na podstawie książki Teodora Musioła "Dachau 1933-1945"

L.p. Nazwisko Imię Data urodzenia Miejsce urodzenia Miejsce zamieszkania Data śmierci
1 Abramowicz Piotr 14.04.1909 Środa Środa 16.01
2 Abt Stefan 09.09.1898 Kielczewo Lisa, p. Poznań 10.08
3 Adamczewski Ludwik 18.05.1908 Łódź Łódź 28.05
4 Adamczyk Ignacy 27.03.1907 Huczyko Bakuv 16.01
5 Adamczyk Franciszek 30.05.1895 Lutynia Karwina, p. Cieszyn 15.01
6 Adamczyk Władysław 15.09.1921 Nowy Dwór Tokarnia, p. Kielce 15.01
7 Adamski Czesław 28.08.1885 Jägerndorf Schulitz 15.01
8 Adamski Ignacy 19.07.1882 Sandfelde, p. Ostrowo Sandfelde, p. Ostrowo 16.01
9 Aksman Juliusz 09.06.1895 Jędrzejów Mińsk Mazowiecki 10.08
10 Alberski Stanisław 23.06.1909 Ropczyce, p. Kraków Ropczyce, p. Kraków 12.10
11 Aleksandrowicz Stefan 28.10.1888 Warszawa Kraśnik 16.01
12 Androchowicz Tadeusz 26.01.1908 Lwów Brwinów 16.01
13 Andryszak Adam 19.12.1895 Dzunin, p. Wyrzyce Dzunin, p. Wyrzyce 15.01
14 Andryszek Stefan 11.07.1907 Ujazd Przysiadło, p. Tomaszów 16.01
15 Andrzejewski Adam 22.12.1880 Chełmno Kunthal, p. Gostingen 04.05
16 Andrzejewski Kazimierz 16.02.1908 Poznań Goslin 10.08
17 Aniołkowski Julian 03.02.1908 Warszawa Warszawa 16.01
18 Ankadowicz Tadeusz 01.02.1909 Warszawa Warszawa 15.01
19 Apanowicz Mieczysław 25.03.1889 Ostrołęka Ostrołęka 16.01
20 Artke Bronislaus 15.12.1887 Płock Warszawa 04.05
21 Babiarz Marcin 11.11.1899 Rakszawa, p. Łańcut Rakszawa, p. Łańcut 15.01
22 Bakowski Jan 22.01.1881 Pakość Gniezno 12.10
23 Balacz Walenty 25.08.1919 Częstochowa Częstochowa 04.05
24 Balcerowicz Józef 06.11.1894 Wrocki, p. Brodnica Wrocki, p. Brodnica 04.05
25 Balcerzak Feliks 07.11.1877 Kopojno Stolec, p. Sieradz 04.05
26 Bałata Wojciech 26.10.1910 Stale, p. Tarnobrzeg Stale, p. Tarnobrzeg 15.01
27 Bandel Alojzy 20.10.1900 Srebrna Zgierz 15.01
28 Bankowski Leon 19.12.1903 Warszawa Warszawa 15.02
29 Baran Bolesław 30.12.1913 Borek Wojsław, p. Mielec 16.01
30 Baran Stanisław 29.04.1901 Dobczyce, p. Kraków Dobczyce, p. Kraków 15.01
31 Baran Władysław 19.06.1906 Sosnowiec Sosnowiec 16.01
32 Baron Józef 09.04.1889 Soppau Rybnik 16.01
33 Bartosik Piotr 02.10.1883 Maków Knurów, p. Rybnik 12.10
34 Bartys Julian 01.02.1893 Drazgów Kielce 15.01
35 Baumwollspinner Adolf 13.04.1913 Frankfurt n.Odrą Berlin 16.01
36 Bączek Jan 19.01.1881 Skalmierzyce Łódź 04.05
37 Bąk Jan 23.06.1882 Olobak Zieten, p. Gostynin 04.05
38 Bąk Jan 17.12.1890 Olszyny Lublin 12.10
39 Bąk Jan 12.08.1896 Poznań Lubosz, p. Międzychód 10.08
40 Becker Kazimierz 01.12.1912 Krusza Łojew 16.01
41 Bednarek Bolesław 09.06.1890 Chojny Łódź 16.01
42 Bednarek Franciszek 14.10.1896 Solca Wielka Łęczyca 15.01
43 Bednarz Andrzej 14.01.1912 Bukowsko, p. Sanok Bukowsko, p. Sanok 16.01
44 Beitz Emil 14.04.1896 Zabrze Chorzów 15.01
45 Bejm Wacław 25.05.1904 Warszawa, Falkowska 4 Warszawa, Falkowska 4 16.01
46 Berdys Józef 13.11.1913 Częstochowa Rędziny 15.01
47 Berent Leopold 15.11.1875 Dęby Szlacheckie, p. Wieluń Dęby Szlacheckie, p. Wieluń 04.05
48 Bębenek Stanisław 06.04.1912 Bielany Ciecierzówka, p. Tylża 15.01
49 Białas Paweł 26.05.1876 Feldkirchen, p. Wolsztyn Feldkirchen, p. Wolsztyn 04.05
50 Białek Paweł 14.02.1890 Rasuhof Ziebałtów 15.01
51 Biedrowski Władysław 18.05.1904 Siedliszowice, p. Tarnów Siedliszowice, p. Tarnów 12.10
52 Biela Robert 21.02.1912 Paprocany Zawiść, p. Pszczyna 16.01
53 Bielatowicz Władysław 20.08.1897 Paszczyna, p. Dębica Paszczyna, p. Dębica 15.01
54 Bielawski Czesław 13.07.1883 Klecko Mroczno 04.05
55 Bielawski Józef 04.04.1894 Stróża Moosburg 10.08
56 Bielski Romuald 03.12.1897 Służewo Warszawa 12.01
57 Bieniecki Piotr 16.01.1893 Kijów Brześć Litewski 10.08
58 Biękowski Józef 11.11.1880 Biernacice Łęczyca 16.01
59 Binienda Stanisław 28.01.1887 Szlachecki Las Szlachecki Las 15.01
60 Binkowski Józef 11.11.1880 Dalików Dalików 16.01
61 Bioły Piotr 31.01.1879 Trockenfeld Trockenfeld 04.05
62 Blachman Moses Wolf 12.08.1878 Łódź Dortmund 16.01
63 Blatt Marek 08.08.1905 Działoszyce Kraków 12.10
64 Blatt Michał 10.05.1909 Działoszyce Kraków 12.10
65 Błażejczak Walenty 12.11.1886 Borek Doboschűtz, p. Krotoszyn 16.01
66 Błędowski Eugeniusz 18.04.1915 Warszawa Lipsk 15.01
67 Bobek Antoni 11.11.1918 Buków Kraków 15.01
68 Bobowski Lorentz 08.09.1909 Dynów Pachorz 16.01
69 Bochenek Karol 15.11.1900 Cieszyn Cieszyn 15.01
70 Bogacki Bartłomiej 12.08.1864 Wartogłowice Czułów, p. Pszczyna 16.01
71 Bogacz Edward 01.08.1905 Kozaków Tatendorf, p. Uelzen 15.01
72 Bogucki Tadeusz 26.05.1904 Płock Płock 15.01
73 Bogucki Jan 15.08.1903 Polesie Nowe, p. Płońsk Polesie Nowe, p. Płońsk 16.01
74 Bojanowski Franciszek 12.11.1883 Briesen Grudziądz 15.01
75 Bojarczuk Michał 29.09.1915 Hrubieszów Sławęcin 16.01
76 Bołczuk Jan 05.05.1883 Pawłów Kraków 04.05
77 Bombicki Gustaw 11.07.1883 Kępno Wolsztyn 04.05
78 Boras Andrzej 05.11.1896 Łódź Łódź 23.02
79 Borkowski Edward 02.02.1901 Warszawa Warszawa 04.05
80 Borkowy Konstanty 06.01.1899 Nikolai, Reta Nikolai, Reta 16.01
81 Bornc Bolesław 24.01.1887 Wólka Warszawa 15.01
82 Boroń Andrzej 18.11.1908 Jeziorzany, p. Kraków Jeziorzany, p. Kraków 15.01
83 Borowicki Tadeusz 01.08.1910 Aleksandrów Warszawa 10.08
84 Borówka Władysław 28.01.1915 Mrzygłódka Pohulanka 15.01
85 Boszko Jan 27.01.1925 Trockenau Trockenau 16.01
86 Botkie Wacław 18.12.1915 Łokoszyn Łódź 16.01
87 Brajtbart Icek 20.10.1919 Jędrzejów Jędrzejów 12.10
88 Brak Józef 20.07.1898 Bielsko Kraków 16.01
89 Brenk Walenty 11.02.1924 Wrotków Kłodo, p. Puławy 16.01
90 Brodziński Roman 18.04.1917 Kwaśniów Wolbrom 15.01
91 Brummer Salomon 24.10.1876 Lutowiski Berlin 15.01
92 Bruski Jan 23.01.1883 Łąg Osie, p. Świecie 04.05
93 Bruzik Tadeusz 14.08.1914 Łódź Łódź 12.10
94 Bryja Franciszek 31.05.1910 Rajcza Warszawa 04.05
95 Bryll Jan 11.11.1882 Kobiele Boihagen, p. Kalisz 04.05
96 Brzezik Ignacy 06.02.1902 Pierzchały Tubadzin, p. Sieradz 04.05
97 Brzozowski Władysław 28.03.1921 Janowice Warszawa 16.01
98 Brzuski Henryk 14.01.1896 Przytka Włocławek 12.10
99 Brzuszczyński Henryk 22.11.1888 Biała Rawska, p. Konin Biała Rawska, p. Konin 04.05
100 Buchora Jan 21.05.1916 Woleżańsk Radom 15.01
101 Budkiewicz Józef 27.04.1898 Łapy Poniechówek, p. Ciechanów 12.10
102 Bukanowski Michał 18.08.1893 Niecki Płock 16.01
103 Bułka Jan 21.08.1903 Przemyśl Nowy Sącz 12.10
104 Burjański Ryszard 15.03.1907 Labaud Labaud 04.05
105 Burjański Roman 10.04.1921 Ostrów Lututów, p. Wieluń 16.01
106 Butkiewicz Bronisław 07.01.1892 Małoszyn Witonia, p. Łęczyca 04.05
107 Butta Witold 22.07.1904 Warszawa Warszawa 15.01
108 Bylak Ludwik 12.08.1905 Cieszyn Kraków 16.01
109 Cal Stefan 17.08.1894 Dobra Dobra 12.10
110 Cepiel Karol 04.06.1908 Giebuttów Kazimierza, p. Miechów 10.08
111 Cesarz Jan 16.11.1880 Winowno Łódź 04.05
112 Chaberkowski Stefan 04.08.1896 Złoczew Weissendorf 10.08
113 Chabowski Wincenty 17.12.1872 Zdziary Ziechenau 04.05
114 Chadziński Eugeniusz 26.12.1893 Zawiercie Częstochowa 15.01
115 Chałupski Chaim 13.04.1899 Kalisz Kalisz 16.01
116 Chełminiak Bronisław 21.05.1906 Tczew Wichowo, p. Lipno 15.01
117 Chlond Alfred 05.06.1923 Częstochowa Warszawa 15.01
118 Chlasta Franciszek 09.01.1898 Anna-Huta Drozenau, p. Ostrowo

Franciszek Chlasta - urodzony wg niemieckich danych obozowych w Annahuette, w rzeczywistości - wg dowodu osobistego w Saerchen - najprawdopodobniej nie zginął w Dachau, tylko w Treblince - gdzie został omyłkowo (?) wysłany 16.01.1942. (Sch. P. / Zug. 06 May 1940 / Inv. Tr. 16 Jan 1942)
W Dachau zginął jego ojciec Tomasz - zamordowany 26.02.1941. Jego dwaj inni synowie - Józef i Jan - też więźniowie Dachau - zostali przewiezieni w 1940r r do KL Mauthausen
inf. Rafał Chlasta 29.11.2008 r.

16.01
119 Chmielecki Teodor 03.04.1883 Piaskowice Sokola Góra 16.01
120 Choda Grzegorz 23.04.1900 Murawiec, p. Biała Podlaska Murawiec, p. Biała Podlaska 15.01
121 Chodyński Stefan 13.05.1884 Wola Osuchów, p. Kalisz 12.10
122 Chojnacki Stanisław 02.04.1877 Piskornia Kiszewy, p. Turek 04.05
123 Cholewa Władysław 03.07.1887 Łódź Łódź 16.01
124 Choroszyński Bolesław 05.12.1870 Konin Lammhausen, p. Kalisz 04.05
125 Chrust Eugeniusz 20.09.1919 Nielisz Wólka Nieliszka 16.01
126 Chuchracki Józef 09.12.1905 Chorzów Poznań 06.05
127 Chudziak Władysław 1913 Kalisz Kalisz 15.01
128 Chudzik Stanisław 27.08.1898 Bobrowe Tomaszów Mazowiecki 16.01
129 Chudzikiewicz Mieczysław 07.03.1914 Kraków Sandomierz 15.01
130 Chwiłowicz Aureliusz 17.09.1873 Słupca Pajęczno, p. Wieluń 04.05
131 Chwiłowicz Marian 02.04.1886 Słupca Spicimierz 04.05
132 Chyczewski Józef 05.03.1899 Kiełbowo Susere, p. Gostynin 10.08
133 Chylak Antoni 25.03.1915 Palaneczka Rudniki, p. Nowogr. 16.01
134 Ciążyński Stanisław 06.04.1889 Poznań Wojnice 12.10
135 Cichowski Mikołaj 06.12.1891 Krzywonoga Grudziądz 16.01
136 Cichy Kazimierz 18.02.1873 Pińczyce Tomaszów 15.01
137 Cierznikowski Franciszek 22.07.1920 Ototawice, p. Toruń Ototawice, p. Toruń 04.05
138 Ciesielczyk Henryk 28.04.1903 Zgierz Łódź 12.10
139 Cieszkowski Stanisław 09.06.1911 Kamionka Ruda, p. Dębica 12.10
140 Cieślak Jan 13.01.1903 Gutwald, p. Rawicz Gutwald, p. Rawicz 04.05
141 Ciszak Bolesław 14.02.1892 Siedmiorogow Buchen, p. Kępno 10.08
142 Cnotalski Marcin 10.10.1888 Mikołajewice, Łódź Mikołajewice, Łódź 16.01
143 Curyllo Marcin 12.07.1892 Chrusznina Lublin 04.04
144 Cwikla Józef 26.09.1895 Dys Krempiec, p. Lublin 16.01
145 Cybulski Izydor 04.04.1904 Zdroje Lipno 16.01
146 Cygler Joel 10.09.1904 Nowe Miasto Pilica 15.01
147 Cymerski Anastazy 27.02.1896 Szulice, p. Bydgoszcz Szulice, p. Bydgoszcz 16.01
148 Cyran Józef 03.03.1889 Wola Ruśniowska Hohenkirsch 15.01
149 Czajka Jan 15.12.1892 Laskowice Toruń 15.01
150 Czajkowski Marian 15.08.1903 Kazimierz Waldrode, p. Kalisz 04.05
151 Czajkowski Franciszek 25.04.1897 Kierz Schirps 15.01
152 Czapczyk Henryk 15.07.1898 Warszawa Warszawa 10.08
153 Czapla Teofil 15.12.1902 Warszawa Warszawa 15.01
154 Czaplewski Józef 19.03.1908 Stroje Chylonia 15.01
155 Czaplicki Julian 14.02.1888 Swiniary Umienny, p. Bartodz 19.01
156 Czapliński Wiktor 28.07.1909 Warszawa Włochy 15.01
157 Czapski Tadeusz 03.04.1874 Rajsko, p. Kalisz Rajsko, p. Kalisz 04.05
158 Czarkowski Zygmunt 13.03.1900 Wiedeń Tarnów 19.01
159 Czarnecki Ludwik 23.08.1893 Warszawa Mława 15.01
160 Czarnecki Wincenty 25.03.1876 Zazamcza Chotau, p. Wieluń 04.05
161 Czarnocki Henryk 15.07.1910 Warszawa Warszawa 19.01
162 Czechowski Henryk 17.01.1900 Warszawa Warszawa 19.01
163 Czekaj Józef 16.03.1915 Zawiercie Warszawa 19.01
164 Czempiel Józef 21.09.1883 Josefstahl Bismarckhűtte 04.05
165 Czerwiński Wincenty 06.08.1904 Droguszy Stare Rusiec 12.08
166 Czerwonka Zygmunt 16.05.1894 Mrozy Płońsk 19.01
167 Czop Henryk 15.01.1898 Krasiczyn Mosty Wielkie 19.01
168 Czora Teodor 19.04.1877 Eichenau, p. Katowice Eichenau, p. Katowice 19.01
169 Czyż Antoni 23.12.1908 Dortmund Nowa Wieś Królewska, p. Września 19.01
170 Dadan Zygmunt 18.07.1916 Warszawa Warszawa 19.01
171 Dahlke Franciszek 27.11.1883 Tauszewo Gniezno 04.05
172 Dawidowski Władysław 18.09.1908 Birnbaum Birnbaum 06.11
173 Dąbek Jan 02.02.1916 Sobów, p. Tarnobrzeg Sobów, p. Tarnobrzeg 19.01
174 Dąbrowski Piotr 07.01.1889 Sierakowice Felicjanowo 12.10
175 Deląg Inocenty 15.03.1896 Dależyce Toruń 19.01
176 Dembowski Kazimierz 03.08.1912 Strzyżów Kraków 10.08
177 Depta Jan 29.08.1875 Rybnik Rybnik 12.10
178 Depta Jan 04.01.1908 Rybnik Rybnik 19.01
179 Deskiewicz Franciszek 14.01.1905 Grubce Gross Marin 02.11
180 Detkens Edward 14.10.1885 Warszawa Warszawa 10.08
181 Dębiec Józef 10.07.1897 Tomaszów Tomaszów 19.01
182 Dębiński Antoni 07.03.1867 Gąsiorów Strzelce, p. Kutno 28.05
183 Dębski Hilary 21.04.1883 Krasnopol Wizainy, p. Suwałki 19.01
184 Dix Stanisław 05.05.1895 Szamocin Szamocin 19.01
185 Długołęcki Czesław 14.12.1899 Strzelmieszyce Mtinarze, p. Maków 19.01
186 Dmowski Stefan 07.03.1904 Popów Warszawa 19.01
187 Dobek Zdzisław 29.11.1876 Siedlce Lublin 19.01
188 Dobiecki Czesław 06.11.1914 Topolka Kutno 19.01
189 Dobrowolski Antoni 13.06.1907 Jasów Bdziwój, p. Rzeszów 19.01
190 Dobrowolski Stanisław 01.04.1908 Węgleszyn Kielce 19.01
191 Dolaciński Stefan 02.10.1918 Piaskowice Zgierz 19.01
192 Dolata Ludwik 21.08.1872 Tarchały Skalmierzyce 19.01
193 Domagalski Leon 13.03.1888 Warszawa Mazew, p. Łęczyca 04.05
194 Doman Walenty 22.02.1914 Łęcka, p. Rzeszów Łęcka, p. Rzeszów 19.01
195 Domański Grzegorz 11.11.1875 Czeladź Rusocice 04.05
196 Dominowski Stanisław 19.06.1912 Józefów Warszawa 19.01
197 Domoracki Aleksander 03.06.1895 Dynaburg Międzyrzecz Podlaski 19.01
198 Downar Stefan 13.08.1886 Wieruszów Zbrachlin 04.05
199 Drabik Władysław 29.03.1897 Ostrów Lubelski Kolechowice 19.01
200 Drapiewski Teodor 14.01.1880 Gacki Rybnik 10.08
201 Drelowiec Franciszek 07.11.1904 Misie Radzyń Podlaski 04.05
202 Drzewicki Franciszek 26.02.1908 Zduny Włocławek 10.08
203 Duda Stefan 01.11.1888 Dzików Cewków, p. Biłgoraj 19.01
204 Dudek Michał 01.09.1904 Jarosław Jarosław 04.05
205 Dudziak Józef 09.03.1912 Kamionna Kamionna 03.03
206 Dukaczewski Jan 25.11.1914 Nowe Izdebno Otwock 19.01
207 Durek Roman 28.02.1901 Osonin, p. Poznań Osonin, p. Poznań 04.05
208 Duszczyk Władysław 22.12.1884 Strzelce Dobrzyków 04.05
209 Duszyński Marian 15.08.1903 Warszawa Warszawa 19.01
210 Dwornicki Walenty 29.01.1881 Wolfsdorf Wartenbrűck, p. Śrem 04.05
211 Dybizbański Jan 18.11.1895 Poznań Nowe Miasto 04.05
212 Dydymski Roman 25.07.1882 Santomyschl Środa 19.01
213 Dyja Edward 18.09.1894 Połomyja Dietzfeld, p. Wieluń 10.08
214 Dyl Stefan 13.11.1902 Warszawa Łuków 19.01
215 Dyla Stanisław 27.04.1891 Okocim Brzesko 12.10
216 Dym Dawid 12.03.1922 Kraków Kraków 19.01
217 Dyrdas Zygmunt 02.05.1922 Grodziec Grodziec 12.10
218 Dzenisz Leon 21.10.1906 Parszkow Toruń 10.08
219 Dziadzia Feliks 30.05.1890 Jasienica Paulskirch 04.05
220 Dziegiecki Jan 16.10.1887 Poznań Jeżewo 04.05
221 Dziekanowski Stanisław 22.01.1874 Zwierzyniec Włocławek 19.01
222 Dziewanowski Kazimierz 21.05.1879 Grodków Warszawa 19.01
223 Dziki Mieczysław 02.04.1913 Łódź Łódź 19.01
224 Dzikowski Jan 24.06.1885 Kalisz Strzegocin 04.05
225 Eichel Stanisław 06.06.1902 Skole Kielce 10.08
226 Eljasz Wincenty 01.07.1883 Częstochowa Zgłowiączka 04.05
227 Eljasz Wojciech 01.07.1883 Częstochowa Zgłowiączka 04.05
228 Fabiszak Adam 23.11.1903 Obielewo Bydgoszcz 19.01
229 Falkowski Teofil 08.08.1908 Mroczna Toruń 10.08
230 Falkowski Wiktor 21.02.1889 Swiba Sternbrock, p. Kępno 04.05
231 Falzmann Aleksander 24.08.1887 Zgierz Zgierz 04.05
232 Fangler Stanisław 02.11.1886 Iwonicz Falkenau, p. Gniezno 04.05
233 Farjaszewski Jerzy 12.01.1923 Warszawa Warszawa 19.01
234 Fedde Wincenty 09.04.1887 Czyszkowo Rahmel 19.01
235 Felis Marian 13.01.1916 Częstochowa Częstochowa 12.10
236 Fengler Stanisław 02.11.1886 Wojnice Falkenau, p. Gniezno 04.05
237 Fere Kassjan 28.01.1902 Lwów Sosnowiec 20.01
238 Ficner Władysław 03.06.1884 Smardów Brzozowice Kam. 20.01
239 Fierla Paweł 29.06.1883 Łazy, p. Cieszyn Łazy, p. Cieszyn 10.08
240 Fieweger Teofil 28.03.1886 Kościan Czemplin 04.05
241 Fijałkowski Adam 13.11.1883 Dobrzyń Rassoczyca 04.05
242 Fijałkowski Stefan 03.07.1903 Nieborów Tomaszów Mazowiecki 22.02
243 Filasiewicz Roman 29.06.1903 Kraków Augsburg 14.10
244 Fiszbach Henryk 14.01.1876 Klecko Gniezno 04.05
245 Flaczyński Franciszek 29.01.1881 Radziwice Skrwilno 28.05
246 Folbarz Adam 12.05.1882 Gorzyce Toruń 20.01
247 Formanowicz Leon 26.03.1878 Szubin Gniezno 04.05
248 Forys Antoni 14.04.1913 Grembin Naudorf, p. Kępno 22.01
249 Fraczek Klemens 14.04.1909 Wilków, p. Płońsk Wilków, p. Płońsk 20.01
250 Frankiewicz Henryk 15.06.1899 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 14.10
251 Frankowski Stanisław 23.04.1907 Łódź Łódź 20.01
252 Fraś Stanisław 18.04.1892 Zmyślona Parzykowska Zmyślona Parzykowska 22.01
253 Frączek Władysław 08.04.1918 Tarnów Tarnów 22.01
254 Friedmann Manes 08.07.1887 Strzyżów Norymberga 22.01
255 Froese Władysław 04.05.1910 Pułkowo Kraków 22.01
256 Front Zdzisław 1920 Zawoja, p. Wadowice Zawoja, p. Wadowice 20.01
257 Frydman Sucher 31.05.1898 Warszawa Warszawa 22.01
258 Furman Andrzej 19.10.1921 Żupawa, p. Tarnobrzeg Żupawa, p. Tarnobrzeg 10.08
259 Furmańczyk Paweł 24.01.1912 Wzdol Rzadowy, p. Kielce Wzdol Rzadowy, p. Kielce 22.01
260 Furmański Franciszek 10.10.1905 Warszawa Włochy 22.01
261 Gabryelski Tadeusz 28.10.1909 Kłodawa Schwarzau, p. Kal 10.08
262 Gadecki Władysław 02.09.1913 Adamów, p. Kozienice Adamów, p. Kozienice 07.10
263 Gagatko Antoni 08.11.1895 Jędruszkowce, p. Sanok Jędruszkowce, p. Sanok 22.01
264 Gajerman Szmul 07.07.1891 Lublin Lublin 20.01
265 Gałczyński Stefan 22.08.1888 Ocieseki Patenau, p. Wieluń 04.05
266 Gapik Sylwester 18.12.1921 Krotoszyn Francja 10.08
267 Garbarczyk Stefan 12.03.1920 Kroczewo Warszawa 03.03
268 Garwoliński Wacław 16.10.1879 Wolczyna Hermansbad 04.05
269 Gauza Stanisław 06.05.1885 Zierniki Łysa 07.10
270 Gaweł Jan 23.09.1904 Czekarzewice, p. Iłża Czekarzewice, p. Iłża 22.01
271 Gawera Franciszek 12.09.1905 Ponikwy, p. Krasnystaw Ponikwy, p. Krasnystaw 22.01
272 Gawlikowski Julian 25.09.1903 Sułków Trzciana 20.01
273 Gazurek Paweł 04.05.1885 Izdebna Izdebna 22.01
274 Gąsiorowski Jerzy 13.05.1924 Warszawa Warszawa 07.10
275 Gąsowski Jan 10.07.1875 Warde Stare Borysławice 04.05
276 Getko Bronisław 09.06.1911 Brok Brok 20.01
277 Girer Naftalin 01.03.1915 Raksiawa, p. Jarosław/Bad Kissingen Bad Kissingen 07.10
278 Girowski Edmund 13.11.1876 Chodecz Gr. Reden 06.05
279 Gliński Antoni 11.06.1893 Krasne Dąby Aleksandrów 22.01
280 Gliszczyński Franciszek 10.10.1908 Modzel Langensee, p. Tuchola 06.05
281 Gładysz Bronisław 15.06.1913 Białobrzegi Lublin 06.05
282 Głażewski Kazimierz 03.03.1917 Cheszki Nowy Dwór 06.05
283 Głogowski Wawrzyniec 10.08.1867 Bobrowniki Wierzchlas 06.05
284 Głogowski Mateusz 28.05.1905 Drużnia Liebesmal, p. Świecie 22.01
285 Głowacki Antoni 06.01.1915 Błonie Dziewanieski 12.10
286 Głowacki Teofil 30.08.1913 Dobra Kielmina 22.01
287 Głowacki Stanisław 22.10.1910 Wiecanowo, p. Mogilno Wiecanowo, p. Mogilno 22.01
288 Gmerek Czesław 02.07.1893 Stara Dąbrowa Grudziądz 06.05
289 Gnidziński Bolesław 19.11.1913 Zagórze Klimontów 20.01
290 Godlewski Julian 13.07.1874 Godlewo Ostrowąż 06.05
291 Godzik Jan 18.03.1919 Piaski Wielkie Kraków 22.01
292 Godzwon Władysław 18.04.1888 Mały Szychów Bydgoszcz 22.01
293 Golaszewski Franciszek 06.01.1888 Secemin Częstochowa 22.01
294 Gołębiowski Stanisław 16.04.1899 Kazuń, p. Płońsk Kazuń, p. Płońsk 22.01
295 Gołębiowski Władysław 15.07.1887 Koło Warta 06.05
296 Gołędzinowski Jan 15.08.1877 Zaborów Warszawa 06.05
297 Gorgolewski Józef 06.03.1889 Smerzyn Poznań 12.10
298 Gorka Jan 09.05.1913 Poręba, p. Myślenice Poręba, p. Myślenice 20.01
299 Gostyński Kazimierz 08.04.1884 Warszawa Lublin 06.05
300 Gozdek Adolf 04.05.1876 Wawrzyszew Brzeźnica 06.05
301 Góra Antoni 25.02.1908 Golkowita Ludzian 20.01
302 Górecki Józef 10.03.1891 Domaniew, p. Łęczyca Domaniew, p. Łęczyca 06.05
303 Górecki Antoni 14.12.1900 Niestachewo Gulaszewo 22.01
304 Grabarczuk Jakub 22.07.1882 Anielew Solca Wielka 06.05
305 Grabarczyk Jan 13.06.1891 Czestków Tuliszków 06.05
306 Grabarczyk Michał 11.12.1895 Kwiatkowice Łódź 12.10
307 Grabarek Bronisław 09.02.1878 Sokołowo Osmów 06.05
308 Grabiszewski Mikołaj 31.08.1913 Szczerców Kośmin 06.05
309 Grabowski Zygmunt 25.08.1897 Jędrzejów Szumbor 10.08
310 Grabowski Antoni 12.01.1911 Kamień, p. Tomaszów Mazowiecki Kamień, p. Tomaszów Mazowiecki 22.01
311 Grabowski Walenty 17.10.1910 Kuźnica Grabowska Kuźnica Grabowska 20.01
312 Grabowski Andrzej 31.11.1897 Obory Nowolipsk, p. Kalisz 22.01
313 Grabski Józef 11.12.1890 Częstochowa Kalisz 22.01
314 Gradowski Paweł 27.06.1914 Baben Hagenort, p. Starogard 20.01
315 Gradowski Czesław 22.08.1906 Młodziejowice Grudziądz 06.05
316 Gradowski Tadeusz 06.07.1921 Satkowice Warszawa 22.01
317 Grajek Józef 17.02.1879 Pniewy Dolgen, p. Dietfort 20.01
318 Grelus Stanisław 08.04.1893 Pabianice Pabianice 22.01
319 Grocholski Edmund 11.03.1882 Wielkie, p. Wysoka Czerlejno 06.05
320 Grodkiewicz Jan 26.06.1895 Chylczewo Parżno, p. Łask 06.05
321 Gronwald Tadeusz 05.09.1890 Poznań Streben, p. Konin 06.05
322 Gronwald Tadeusz 15.09.1890 Sierakowice Toruń 06.05
323 Groń Stanisław 23.02.1922 Łódź Łódź 12.10
324 Groth Józef 07.06.1903 Kościerzyn Kościerzyn 06.05
325 Gruchel Jan 20.06.1886 Ruda Friedenshűtte 06.05
326 Grudziński Józef 31.12.1907 Warszawa Warszawa 06.05
327 Grudziński Józef 26.07.1906 Zduńska Wola Zduńska Wola 06.05
328 Gryszczyński Edward 06.10.1897 Poznań Poznań 09.02
329 Gryszka Tomasz 15.12.1875 Żytniów Żytniów 06.05
330 Gryza Roman 06.08.1901 Skorczów Rzeszów 22.01
331 Grzelak Władysław 16.07.1900 Krepie Łódź 12.10
332 Grzesiak Ludwik 02.08.1915 Kempen Kempen 20.08
333 Grzesiek Franciszek 29.09.1879 Przygodzice Benice 06.05
334 Grzesitowski Stanisław 08.05.1916 Brzeźnica Włocławek 10.08
335 Grzybowski Jan 14.01.1896 Smogorzew Warszawa 10.07
336 Grzymała Edward 29.09.1906 Kołodziąż Włocławek 10.08
337 Grzymała Józef 10.01.1922 Ojcowo Ojcowo 10.07
338 Gubala Michał 05.08.1902 Staszów Kłoda, p. Sandomierz 10.07
339 Guder Jan 09.02.1879 Baldowice Kamieniec 06.05
340 Guranowski Zygmunt 22.04.1872 Dęby Szlacheckie Giewartów 06.05
341 Gutka Bronisław 04.02.1913 Mierzyce Molin 06.05
342 Gutowski Leon 31.08.1896 Sierpc Zaremby 10.08
343 Gzel Eugeniusz 04.04.1911 Stąporków Łódź 10.08
344 Haberman Jakób 21.07.1893 Zahntin, p. Sanok Berlin 22.01
345 Hałas Józef 15.10.1889 Kowale Karczmiska 22.01
346 Hałdziński Kazimierz 11.01.1912 Tarnów Tarnów 20.01
347 Hammerling Kazimierz 14.02.1887 Warszawa Kemmel 06.05
348 Hasserczewski Wojciech 29.03.1912 Krzcięcice Warszawa 20.01
349 Heinrich Piotr 11.06.1902 Zagórz Rzępice 07.10
350 Heintzel Józef 24.10.1875 Katowice Ląd 06.05
351 Hektus Władysław 06.01.1901 Zazów Kaletnik 22.01
352 Hermanczyk Oskar 01.02.1904 Pelplin Lipusz 10.08
353 Hladkyj Iwan 14.08.1913 Kozorów, p. Rohatyn Kozorów, p. Rohatyn 07.10
354 Hofman Franciszek 30.11.1880 Kretki Golina 06.05
355 Hohensee Teodor 10.11.1888 Kosten Unterberg 26.01
356 Holz Bruno 11.11.1913 Dirschau Iwaroszin 29.02
357 Hołuj Jan 25.04.1898 Myślenice Zakopane 26.01
358 Hőnisch Florian 02.05.1891 Friedrichsdorf, p. Katowice Friedrischsdorf, p. Katowice 06.05
359 Hornung Kazimierz 30.07.1893 Korczewo Zakroczym 06.05
360 Hrad Marek 10.05.1908 Horopiec Kraków 26.01
361 Huchracki Józef 15.10.1885 Katowice Gőrchen, p. Rawicz 06.05
362 Idasiak Ignacy 06.10.1905 Kemel, p. Wieluń Kemel, p. Wieluń 06.05
363 Ignasiak Roman 01.01.1914 Gnaszyn Pionki 07.10
364 Imiela-Wojtaszek Piotr Mieczysław 02.02.1881 Ludwinau Ustroń 03.03
Jabłoński Władysław 08.07.1904 Rzeszów Rzeszów 20.01
366 Jaegertal Jan 08.06.1882 Lelesken Soldau 20.01
367 Jagielnik Tomasz 15.10.1906 Ujkowice, p. Przemyśl Ujkowice, p. Przemyśl 07.10
368 Jagielski Andrzej 12.07.1885 Wólka, p. Łęczyca Wólka, p. Łęczyca 26.01
369 Jagodziński Stefan 07.09.1887 Kikol Płock 26.01
370 Jakubowicz Jan 24.06.1917 Międzyrzecz, p. Radzyń Międzyrzecz, p. Radzyń 06.05
371 Jakuczek Karol 18.10.1908 Michałowice Nussdorf 06.05
372 Janczak Maks 23.10.1910 Grudzielce Grudzielce 06.05
373 Janiak Piotr 29.07.1903 Przygodzice Laurahűtte 26.01
374 Janiak Stefan 19.12.1884 Złotniki Dalików 06.05
375 Janicki Mieczysław 21.08.1904 Oryszew Szladów, p. Płońsk 06.05
376 Jankowiak Józef 12.03.1913 Horneberg Bochum 07.10
377 Jankowski Walenty 14.02.1901 ? Łomazy 07.10
378 Jankowski Józef 23.01.1915 Kudno Kudno 07.10
379 Jankowski Władysław 02.04.1914 Warszawa Lublin 20.01
380 Janowski Bolesław 13.03.1910 Tuchel Tuchel 26.01
381 Jaranowski Bolesław 12.02.1897 Królewski Rywałt Leśno 10.08
382 Jarczewski Jan 08.12.1885 Gogolew Żydowo 06.05
383 Jarecki Władysław 22.08.1920 Sopniów Sopniów 20.01
384 Jarosławski Piotr 06.06.1906 Warszawa Warszawa 07.10
385 Jarosz Wacław 23.04.1903 Kol. Ostrówek, p. Lubartów Styczyniec, p. Biała 07.08
386 Jarosz Stanisław 09.05.1906 Sandomierz Sandomierz 08.03
387 Jarzębiński Stefan 04.08.1883 Rzgów Żdżary 06.05
388 Jarzębowicz Wacław 25.12.1901 Suwałki Olszanka-Szczerba 26.01
389 Jarzębski Stanisław 15.06.1919 Skrzyno Błonie 22.01
390 Jarzyna Arkadiusz 28.08.1909 Szewna Łódź 06.05
391 Jasik Józef 26.02.1886 Sulisław Wronki 07.10
392 Jaskot Franciszek 20.12.1912 Wola Rusinowska Wola Rusinowska 26.01
393 Jaskulski Telesfor 14.12.1905 Stawiszyn Zyck 06.05
394 Jaśkiewicz Józef 21.03.1878 Piotrków Baboszewo, p. Płońsk 06.05
395 Jaśkiewicz Stanisław 21.03.1878 Piotrków Baboszewo, p. Płońsk 06.05
396 Jaśko Maksymilian 07.10.1900 Trzebionka Trzebionka 20.01
397 Jaśniewicz Tomasz 25.11.1894 Kalisz Kalisz 06.05
398 Jaworski Tomasz 29.06.1883 Święte Grochory 06.05
399 Jażdżyk Stefan 05.01.1908 Lubatka, p. Płock Lubatka, p. Płock 10.08
400 Jerzykowski Albert 21.04.1877 Starkowice Kocina 26.01
401 Jezierski Stanisław 09.09.1914 Pińczów Pińczów 03.03
402 Jeziorski Michał 25.08.1892 Saybusch Puławy 06.05
403 Jędrychowski Jan 21.05.1899 Słomniki Kraków 06.05
404 Jędrzejczak Wacław 12.09.1913 Antonin Schwanningen, p. Poznań 24.11
405 Jędrzejczak Zygmunt 13.02.1895 Warszawa Warszawa 07.10
406 Jędrzejewski Henryk 17.04.1914 Kalisz Kalisz 07.10
407 Joppek Józef 19.03.1892 Ludwigstal Kosowo, p. Świeć 26.01
408 Jóźwiak Bolesław 24.10.1916 Częstochowa Częstochowa 26.01
409 Jurek Wincenty 14.01.1876 Dachanów Langedorf, p. Ostrowo 26.01
410 Jurkiewicz Ludwik 13.09.1906 Byczyna, p. Chrzanów Byczyna, p. Chrzanów 26.01
411 Jurkowski Franciszek 16.09.1874 Siennica Płock 20.01

DALEJ ->