LISTA ZAMORDOWANYCH W ROKU 1942

Listę  opracowała Pani Aneta Kaczmarek na podstawie książki Teodora Musioła "Dachau 1933-1945"

Lp. Nazwisko Imię Data urodzenia Miejsce urodzenia Miejsce zamieszkania Data śmierci
412 Kacata Stefan 19.08.1896 Ostrowiec Ostrów Świętokrzyski 20.01
413 Kacperek Marian 10.12.1900 Kozienice, p. Lublin Kozienice, p. Lublin 06.05
414 Kaczmarek Jan 31.10.1914 Adamów Rogozek, p. Kozienice 20.01
415 Kaczmarek Antoni 12.01.1898 Karczewo Koppen, p. Grodzisk 14.10
416 Kaczmarek Jan 21.06.1888 Lobenau Poznań 26.01
417 Kaczmarek Andrzej 10.11.1887 Warszawa Tomaszów Mazowiecki 26.01
418 Kaczmarek Antoni 15.09.1903 Żawrawice Dobrzec, p. Kalisz 26.01
419 Kaczorowski Henryk 10.07.1888 Bierzwienna Włocławek 06.05
420 Kadoc Władysław 12.10.1882 Lwów Szczawnica 26.01
421 Kahan Jerzy 02.01.1921 Warszawa Warszawa 26.01
422 Kaleta Andrzej 22.11.1917 Tęczyn, p. Myślenice Tęczyn, p. Myślenice 26.01
423 Kalinowski Czesław 19.11.1914 Kołodziąż Równe 07.10
424 Kalinowski Leon 10.04.1879 Warszawa Ostrów 06.05
425 Kalman Franciszek 29.09.1914 Julianowo, p. Sierpc Julianowo, p. Sierpc 20.01
426 Kałużniacki Jan 22.02.1908 Metarka Równe 26.01
427 Kamiński Marian 23.03.1909 Częstochowa Częstochowa 20.01
428 Kamiński Ignacy 22.07.1888 Libanz Łódź 20.01
429 Kamiński Józef 23.02.1895 Ozorków, p. Łęczyca Ozorków, p. Łęczyca 26.01
430 Kamiński Wacław 10.12.1876 Przesnyki Ostrów 06.05
431 Kamiński Kazimierz 13.08.1914 Warszawa Warszawa 26.01
432 Kamota Jan 18.12.1918 Nieświn, p. Końskie Nieświn, p. Końskie 26.01
433 Kanarek Michał 10.09.1888 Nadarzyce Królewska Nowa Wieś 06.05
434 Kania Józef 11.03.1894 Dobroń Gliny, p. Lask 20.01
435 Kapsa Piotr 28.07.1879 Seehausen Mrotschen 26.01
436 Karaś Czesław 28.08.1921 Bełżec Lublin 07.10
437 Karbowiak Jan 11.12.1895 Białki Donaborów, p. Kępno 06.05
438 Karczewski Stefan 04.08.1886 Lublin Kazimierz 06.05
439 Karczewski Apolinary 23.07.1876 Radomsko Mierzyce 06.05
440 Karmazyn Szmul 04.11.1919 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 06.05
441 Karolak Wacław 12.10.1914 Głofowiec Warszawa 06.05
442 Kasiczak Stefan 01.08.1912 Radomsko Warszawa 26.01
443 Kasiński Stanisław 13.04.1872 Kutno Wasocze, p. Konin 06.05
444 Kasperkowiak Antoni 10.01.1896 Schlewen, p. Gotyn Schlewen, p. Gotyn 07.10
445 Kasprowicz Jan 12.06.1901 Krzywonka Sobótka 10.08
446 Kasprzak Tadeusz 17.02.1910 Staniszewo Poznań 26.01
447 Kaszuba Kazimierz 29.02.1904 Opatówek Opatówek 10.08
448 Katuszewski Feliks 10.11.1886 Charłupie Krośniewice 06.05
449 Katz Slama 20.03.1920 Warszawa Warszawa 20.01
450 Kawczyński Marian 22.06.1904 Elisenfof, p. Szubin Elisenfof, p. Szubin 26.01
451 Kawczyński Antoni 21.09.1897 Lipin, p. Brzeziny Lipin, p. Brzeziny 26.01
452 Kazimierowicz Henryk 08.06.1896 Warszawa Tokinia 10.08
453 Kempkiewicz Jan 10.01.1921 Pińczów Brześć 26.01
454 Kiciński Jan 22.01.1891 Siekowo Poznań 06.05
455 Kiełbasa Stanisław 14.09.1878 Nowe Żukowice Kozy 12.11
456 Kierzkowski Bolesław 26.08.1885 Ozorków Warszawa 07.10
457 Kiszkurno Antoni 29.01.1893 Wardowszczyzna Wardowszczyzna 06.05
458 Klein Joel 29.08.1916 Warszawa Warszawa 07.10
459 Kleta Marian 12.05.1905 Olechów, p. Łódź Olechów, p. Łódź 06.05
460 Klimaszewski Władysław 05.09.1904 Wierzbica Pomianowo 10.08
461 Klimek Jan 03.11.1899 Dietrichsdorf Połub 20.01
462 Klimek Józef 11.01.1880 Retkina, p.Łódź Retkina, p.Łódź 26.01
463 Klimkiewicz Witold 01.04.1905 Bogusław Poznań 12.10
464 Klin Konrad 27.02.1902 Lubicz, p. Toruń Lubicz, p. Toruń 10.08
465 Klubek Leon 01.04.1922 Kolbuszowa Górna Kolbuszowa Górna 07.06
466 Kluge Marcin 30.10.1887 Hahlhammer, p. Lubliniec Hahlhammer, p. Lubliniec 26.01
467 Klus Jan 24.03.1884 Goleszów, p. Cieszyn Goleszów, p. Cieszyn 12.10
468 Klus Antoni 30.06.1907 Mosty k. Jabłonkowa Mosty k. Jabłonkowa 10.08
469 Kłosiński Kazimierz 17.02.1916 Koltówka, p. Garwolin Koltówka, p. Garwolin 20.01
470 Kłoska Julian 29.12.1905 Zabrze Ruda Śląska 26.01
471 Knopp Karol 11.04.1890 Strzebinów Łagiewniki 26.01
472 Kobryn Stefan 01.06.1921 Obornik Obornik 26.01
473 Kochanowicz Bronisław 03.09.1887 Włocławek Seestätten, p. Koło 06.05
474 Kochanowski Władysław 14.03.1878 Tymienice Kowale Puńskie 06.05
475 Koczorowski Władysław 07.05.1879 Boruj Tczew 06.05
476 Koczorowski Stanisław 23.03.1917 Zbisiewice Zbisiewice 20.01
477 Kodura Teodor 11.11.1910 Łagiewniki Śląskie Łagiewniki Śląskie 26.01
478 Kołodziejczak Marian 22.04.1908 Aniołów, p. Łódź Aniołów, p. Łódź 27.01
479 Kołodziejski Wawrzyniec 30.07.1895 Kordybanów Kordybanów 10.04
480 Kołodziejski Jan 04.02.1904 Łódź Łódź 14.10
481 Komar Stanisław 30.03.1895 Sztokholm Poznań 18.05
482 Komarnicki Michał 20.11.1907 Bohorodczany Warszawa 03.03
483 Komenda Jan 24.11.1899 Chorzów Chorzów 27.01
484 Kominek Emanuel 11.01.1913 Seibersdorf, p. Cieszyn Seibersdorf, p. Cieszyn 27.01
485 Komuda Stanisław 24.09.1896 Sierodin Warszawa 27.01
486 Konarski Stefan 24.08.1908 Masen Grossdorf, p. Ostrowo 22.01
487 Kondziela Edmund 29.10.1887 Schőneck Łysowo, p. Siedlce 27.01
488 Konieczny Julian 09.12.1897 Brączyn Rząśnia, p. Wieluń 18.05
489 Konieczny Adam 18.12.1887 Dobrojewo Weissenhőhe 18.05
490 Konieczny Kazimierz 09.02.1911 Zachanew Ciechanów 14.10
491 Koniuszek Michał 07.11.1907 Burwin, p. Biała Podlaska Burwin, p. Biała Podlaska 27.01
492 Konkowski Józef 19.03.1919 Warszawa Warszawa 27.01
493 Konstantynowicz Stanisław 01.05.1898 Ciechanów Mikanówka 10.08
494 Kopczyński Ludwik 19.08.1901 Powiercie Bruchwelde 27.01
495 Kopeć Andrzej 29.07.1909 Dzikowice Kraków 27.01
496 Kopydłowski Józef 05.03.1896 Ligota Sieradzka Łódź 18.05
497 Korczak Walenty 27.01.1906 Stromice Iłża 10.08
498 Kordyka piotr 12.10.1904 Przybysławice Kielce 27.01
499 Kornacki Franciszek 02.07.1873 Winnica, p. Pułtusk Winnica, p. Pułtusk 27.01
500 Kortitzko Ryszard 24.03.1887 Niederheiduck Zarlauter 27.01
501 Kossowski Stefan 04.02.1906 Wilno Wilno 27.01
502 Kostrzewa Stanisław 09.04.1920 Kanie Warszawa 27.01
503 Kostrzewa Mikołaj 06.09.1902 Wygnanów Majdan Stary 10.08
504 Kostrzewski Leon 10.05.1891 Strocfon Kozidek, p. Lipno 27.01
505 Kotela Józef 16.02.1901 Zawiercie Suchszyce 10.08
506 Kotlarczyk Michał 04.09.1909 Bachurzec Świebodna 03.03
507 Kotlicki Ignacy 28.07.1900 Łódź Piątek, p. Łęczyca 18.05
508 Kott Walenty 11.02.1880 Drzbów Wieruszów 18.05
509 Kowal Konstanty 03.06.1900 Lachowice Nowy Bytom 27.01
510 Kowalczyk Józef 19.03.1906 Statowiczki Sielec 27.01
511 Kowalewski Stanisław 02.05.1879 Borkowo Sleszyn 18.05
512 Kowalkowski Leonard 05.11.1875 Aleksandrów Eberfeld, p. Płock 18.05
513 Kowalski Tadeusz 20.10.1912 Klimontów Hrubieszów 27.01
514 Kowalski Piotr 29.09.1911 Kocmyrzów Wola Duchacka 27.01
515 Kowalski Czesław 27.07.1913 Kościan Kościan 27.01
516 Kowalski Jan 25.12.1871 Łatowicz Felicjanów 18.05
517 Kowalski Zygmunt 24.04.1909 Poznań Poznań 10.08
518 Kowalski Marcin 09.10.1887 Stanisławów Albertów 27.01
519 Kowalski Michał 05.09.1896 Stanisławów Albertów 27.01
520 Kowalski Ryszard 13.11.1911 Warszawa Warszawa 27.01
521 Kowalski Henryk 15.12.1920 Żyrardów Warszawa 27.01
522 Kownacki Marcin 05.11.1896 Briesen Wrotzk 18.05
523 Kowolik Alfons 19.01.1902 Bogucice Huta Laura, Siemianowice 27.01
524 Kozanecki Adam 19.10.1891 Swoerowa Rollensee 18.05
525 Kozbiał Michał 27.09.1879 Warszawa Chełmce 18.05
526 Koziatski Mieczysław 08.10.1922 Żyrardów Żyrardów 27.01
527 Kozik Walenty 01.02.1906 Luborzyca Bieniszew 10.08
528 Kozłowski Rafał 22.10.1885 Brzózówka Tomaszów 27.01
529 Kozłowski Stanisław 24.04.1890 Mniszew Georgen, p. Koło 12.10
530 Kożuch Walenty 10.12.1921 Truskolasy Mannheim 12.10
531 Krajewski Władysław 05.09.1903 Warszawa Warszawa 27.01
532 Krakowiak Stanisław 24.09.1919 Łódź Łódź 27.01
533 Krauze Józef 05.10.1876 Lugetal Milcze 12.10
534 Krawczyk Mordechaj 02.03.1904 Konstantynów Konstantynów 27.01
535 Krawczykowski Zygmunt 21.04.1906 Piotrków Piotrków 27.01
536 Krawczyński Roman 12.07.1883 Kałek Saatgrund, p. Wieluń 18.05
537 Kręcicki Bolesław 03.10.1893 Witowo Burzenin 10.08
538 Kroplewski Albin 17.08.1878 Krzemieniewo Papan 16.05
539 Krukowski Józef 14.03.1871 Górka Pabianicka Zabielce 18.05
540 Krupa Józef 27.11.1912 Warszawa Warszawa 27.11
541 Krupczyński Kazimierz 16.11.1913 Ozorków Łódź 18.05
542 Krzak Wilhelm 28.06.1904 Siemien Wróblowice 10.08
543 Krzesiński Wacław 28.09.1918 Warszawa Warszawa 27.01
544 Krzewski Edward 12.09.1904 Stawiszyn Stawiszyn 27.01
545 Krzyżanowski Jan 17.01.1920 Kalisz Kalisz 27.01
546 Kubacki Włodzimierz 22.04.1924 Warszawa Warszawa 27.01
547 Kubecki Stanisław 17.08.1904 Warszawa Warszawa 27.01
548 Kubica Józef 02.07.1897 Iłownica, p. Bielsko Iłownica, p. Bielsko 27.01
549 Kubiński Stanisław 19.04.1888 Konstantynowo Konstantynowo 18.05
550 Kublicki Jan 16.11.1918 Kąkolewnica Kąkolewnica 27.01
551 Kubski Stanisław 13.08.1876 Książ Inowrocław 18.05
552 Kuca Stanisław 07.04.1894 Bystrzyca k. Lublina Bystrzyca k. Lublina 27.01
553 Kucharzewski Bolesław 03.07.1920 Poznań Poznań 27.01
554 Kuczewski Zygmunt 14.05.1902 Warszawa Warszawa 27.01
555 Kuczyński Klemens 22.10.1899 Nowy Dwór Freienhalde, p. Kalisz 12.10
556 Kukla Stanisław 08.05.1881 Sussetz Kunstschnitz, p. Cieszyn 18.05
557 Kukla Józef 19.03.1922 Warszawa Warszawa 27.01
558 Kula Jan 31.12.1907 Ober-Lenter, p. Cieszyn Ober-Lenter, p. Cieszyn 18.05
559 Kulesza Józef 05.05.1905 Gawrych-Ruda, p. Suwałki Gawrych-Ruda, p. Suwałki 27.01
560 Kulik Teodor 29.09.1899 Ligota Rybnicka Ligota Rybnicka 12.10
561 Kulikowski Wacław 10.06.1898 Warszawa Tomaszów Mazowiecki 27.01
562 Kulikowski Mieczysław 22.06.1880 Żałock Płock 27.01
563 Kuliński Stefan 19.12.1873 Koło Brześć Kujawski 18.05
564 Kuliński Jan 27.05.1905 Łódź Łódź 27.01
565 Kulma Stefan 15.03.1891 Tarnów Tarnów 27.01
566 Kupczyk Kazimierz 18.12.1896 Ciepielów Tychów Stary 27.01
567 Kupisz Stefan 15.11.1901 Gałków Brzeziny, p. Łódź 27.01
568 Kurdek Filip 16.05.1900 Ostrów, p. Kielce Ostrów, p. Kielce 27.01
569 Kurkowski Leon 25.01.1908 Bydgoszcz Środa 10.08
570 Kurley Franciszek 16.10.1901 Jaśkowice Okryta 26.01
571 Kurpiewski Tadeusz 04.10.1919 Warszawa Warszawa 26.01
572 Kuskowski Adam 18.10.1906 Kuskowo-Szerszenia Kuskowo-Szerszenia 16.02
573 Kustosik Piotr 27.06.1890 Leśmierz Mołżyn 16.02
574 Kutarasiński Stanisław 23.04.1908 Skałka Rudniki 16.02
575 Kutyłowski Adam 10.12.1878 Wiśniówek Łanowicze 16.02
576 Kutzner Leon 08.08.1877 Poładowo Wysokoć, p. Kościan 18.05
577 Kuzka Jan 09.01.1910 Góry Luszaw, p. Chrzanów Góry Luszaw, p. Chrzanów 16.02
578 Kwaśkiewicz Leon 13.10.1884 Piła Tokary, p. Turek 18.05
579 Kwiatkowski Stanisław 28.03.1897 Kozierynek Stary Warszawa 16.02
580 Kwiatkowski Bolesław 02.07.1889 Mogielnica Kaław 18.05
581 Labentowicz Zygmunt 23.02.1895 Warszawa Konstantynów 18.05
582 Lacheta Władysław 15.09.1905 Oderberg Deutsch Leuthen 16.02
583 Lange Antoni 27.05.1876 Grätz Poznań 16.02
584 Laskowski Wacław 21.04.1911 Górzno Lindenthal, p. Grudziądz 16.02
585 Laskowski Henryk 01.01.1901 Jazgarzew Tur 10.08
586 Laskowski Czesław 20.09.1903 Kulin Kikoł, p. Lipna 16.02
587 Laszczka Paweł 20.06.1892 Rudka Kijańska Komarno 16.02
588 Laszkiewicz Stanisław 28.11.1867 Nagórna Wieś Złotków 18.05
589 Legosz Jakób 10.07.1885 Żytniów Ląd 14.10
590 Lesiński Stanisław 13.04.1900 Garby Poznań 14.10
591 Leszczyński Stanisław 15.08.1904 Barowskie Kielce 17.02
592 Leszczyński Stanisław 08.11.1914 Korczmin Worochta 18.05
593 Leśniowski Stanisław 23.11.1884 Bieżanów Biała Podlaska 14.10
594 Lewandowski Telesfor 19.12.1898 Poznań Poznań 18.05
595 Lewandowski Franciszek 01.10.1889 Puszczykowo Sandomierz 18.05
596 Licznierski Roman 26.02.1881 Kasanitz Lautenburg 17.02
597 Linsli-Libel Hipolit 11.02.1899 Szczawnica Łącko 18.05
598 Lipowski Marian 16.07.1899 Kalisz Kamień 17.02
599 Lipski Bolesław 18.08.1887 Warszawa Opatów 17.02
600 Lisicki Wincenty 08.03.1914 Włostów Szczyżowice 17.02
601 Liskiewicz Antoni 16.06.1911 Korabniki, p. Kraków Korabniki, p. Kraków 17.02
602 Losik Stanisław 05.05.1902 Łukowy, p. Inowrocław Łukowy, p. Inowrocław 17.02
603 Luboch Jan 09.06.1899 Podmiotki Płachty 17.02
604 Lubodziecki Stanisław 05.07.1888 Warszawa Opatów 17.02
605 Luczak Władysław 03.09.1921 Rostock Amalienruh 17.02
606 Ludwiczak Antoni 16.05.1878 Kostrzyn Chełmce 18.05
607 Ludwig Józef 01.01.1877 Ostrowo Pilzdorf 18.05
608 Ludwikiewicz Stefan 01.02.1873 Landorf Marzy, p. Konin 18.05
609 Lukiemczak Teodor 03.03.1911 Wołoszkowce Lubliniec 17.02
610 Lura Stefan 01.12.1896 Santer Stefansort 18.05
611 Lutomirski Ignacy 11.06.1889 Brusland, p. Oborniki Brusland, p. Oborniki 17.02
612 Łebek Władysław 25.03.1913 Będzin Będzin 14.10
613 Łuczak Jan 16.06.1881 Szamocin, p. Kolmar Szamocin, p. Kolmar 17.02
614 Łukomski Stanisław 10.06.1922 Warszawa Warszawa 17.02
615 Macedziński Stefan 02.08.1902 Piaski Wosniki, p. Sieradz 14.10
616 Maciejak Tadeusz 11.10.1907 Sűd-Recklingshausen Tuszyn 14.10
617 Maciejewski Leon 28.03.1908 Poznań Goslin 10.08
618 Maczała Emil 11.12.1918 Dolna Leszna Końska 14.10
619 Maczyński Andrzej 12.05.1889 Warszawa Warszawa 17.02
620 Majerczyk Franciszek 16.01.1883 Wohlau, p. Pszczyna Wohlau, p. Pszczyna 10.08
621 Majkowski Hilary 20.01.1895 Rogowo Miłonice 18.05
622 Makowski Czesław 16.02.1905 Łuków Łódź 10.08
623 Makowski Aleksander 24.05.1875 Małoszyce Roggen, p. Konin 18.05
624 Maks Stefan 12.12.1875 Tur Żygry, p. Sieradz 18.05
625 Maliszewski Roman 06.08.1914 Dobrzyn Dobrzyn 17.02
626 Małachowski Stefan 20.04.1910 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 17.02
627 Małkowiak Feliks 22.05.1899 Argenau Poznań 17.02
628 Marciniak Jan 09.12.1884 Mikuszewa, p. Września Mikuszewa, p. Września 14.10
629 Marciniak Edmund 25.11.1912 Poznań Poznań 17.02
630 Marciniak Jan 02.05.1915 Trier Warszawa 17.02
631 Marczewski Zdzisław 20.02.1921 Kraków Kraków 17.02
632 Markiewicz Bolesław 26.03.1903 Częstochowa Częstochowa 17.02
633 Markowski Marcin 11.11.1894 Doberschutz, p. Krotoszyn Doberschutz, p. Krotoszyn 17.02
634 Markowski Stanisław 01.10.1917 Mojcza Kielce 17.02
635 Maroszek Ryszard 02.01.1924 Warszawa Warszawa 17.02
636 Marszollek Adolf 06.03.1922 Dąb Hohenlohenhűtte 17.02
637 Marusarz Stanisław 17.06.1898 Skrzypne Strahlau, p. Września 18.05
638 Marzędzki Franciszek 29.09.1890 Stropko Ursus 17.02
639 Masłowski Mieczysław 17.03.1894 Żrobki Suwałki 17.02
640 Mateuszczyk Teodor 05.01.1885 Bronowo Żale / Rypin 18.05
641 Matuszak Karol 26.11.1878 Kulm Berlin 17.02
642 Matuszak Jan 09.11.1908 Osuchów Osuchów 17.02
643 Matuszak Ignacy 25.01.1883 Żerków Gostyń 19.02
644 Matuszewski Leopold 11.01.1894 Nawsie Kotaczyce 17.02
645 Matuszyński Marceli 14.10.1902 Kraków Kraków 17.02
646 Matysiak Tomasz 20.12.1897 Mystki Lastwtiz 14.10
647 Maykowski Hilary 20.01.1895 Rogowo Milowice 18.05
648 Mazalon Beniamin 29.04.1909 Trlong Eichenbrueck / Wiedeń 18.05
649 Mazur Roman 02.11.1907 Grabowiec Kottowock, p. Nilza 16.02
650 Mazurkiewicz Karol 17.02.1881 Dąbrówka Poznań 14.10
651 Mazurkiewicz Jan 27.09.1881 Falków Szopienice 14.10
652 Mądral Stefan 11.02.1922 Warszawa Warszawa 17.02
653 Mądry Jan 18.02.1912 Kamieniec Warthebruch, p. Jarocin 10.08
654 Mentzner Stanisław 07.05.1889 Rudahammer Hohenlinde 18.05
655 Mich Antoni 12.06.1910 Wielkopole Felicjan 19.02
656 Michalak Bonifacy 05.05.1898 Łódź Łódź 19.02
657 Michalak Mieczysław 15.08.1910 Pruszków Pruszków 10.08
658 Michalczyk Henryk 15.07.1913 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 18.05
659 Michalewski Jan 20.12.1887 Bronice Lublin 18.05
660 Michalski Antoni 18.05.1920 Lipowo Kraków 19.02
661 Michalski Stefan 05.10.1918 Olszanowice Olszanowice 19.02
662 Michalski Jan 20.03.1895 Schreihershof Dombrom 19.02
663 Michla Gerhard 19.02.1907 Bytom Chorzów 19.02
664 Michniewski Stanisław 07.03.1899 Zawiercie Młodojewo 10.08
665 Mickiewicz Leon 17.04.1880 Kopytyńce Mikołajewice 18.05
666 Miedziołka Władysław 14.11.1911 Siencieszka Warszawa 19.02
667 Mieszczanin Grzegorz 03.03.1898 Kłodnica Kochłowice 14.10
668 Mijakowski Bogdan 14.03.1885 Piotrków Trybunalski Choceń 18.05
669 Mikołajczyk Roman 21.04.1909 Zduńska Wola Zduńska Wola 19.02
670 Milczarek Roman 03.11.1889 Warszawa Warszawa 19.02
671 Milhaus Beniamin 29.09.1911 Łączna Lubartów 19.02
672 Miller Eugeniusz 20.12.1903 Łódź-Bedoń Łódź-Bedoń 12.08
673 Miotke Klemens 23.11.1910 Eichenberg Plazin 19.02
674 Misterski Edward 05.06.1912 Sosnowiec Kielce 14.10
675 Miszczycha Stanisław 04.04.1920 Jarosław Jarosław 19.02
676 Mitula Jan 22.10.1901 Metów Kolonia Polanowska 19.02
677 Moch Marian 22.11.1913 Inowrocław Inowrocław 16.02
678 Modrysa Mieczysław 29.10.1911 Andrychów Kraków 14.10
679 Mokijewski Witold 10.09.1887 Warszawa Rzuczów 18.05
680 Mokry Emanuel 28.12.1882 Moszczenice Kostuchna 19.02
681 Moks Stefan 08.12.1875 Ozorków Zygry 18.05
682 Molenda Józef 09.03.1916 Rzędowice, p. Miechów Rzędowice, p. Miechów 19.02
683 Molski Józef 19.03.1896 Galina Hasenheide 10.08
684 Momentowicz Feliks 24.10.1903 Szydłowice, p. Radom Szydłowice, p. Radom 19.02
685 Mordarski Jan 09.06.1910 Rytro Zamość 18.05
686 Mosberg Kurt Eryk 13.04.1911 Drezno Drezno 03.03
687 Moszczeński Stanisław 31.03.1890 Warszawa Siedlatków 18.05
688 Motylski Władysław 07.12.1886 Piotrków Piotrków 19.02
689 Mrela Franciszek 18.11.1882 Dobrzenice Lublin 18.05
690 Mrenza Karol 22.02.1913 Porąbka Bielsko 18.05
691 Mrotek Kazimierz 07.03.1900 Kościerzyna Wyrzysk 19.02
692 Mrugalski Ksawery 11.02.1911 Dubszcz Nowy Dwór 19.02
693 Mrugała Antoni 10.06.1911 Kurzaj Wyszanów 19.02
694 Mścichowski Antoni 07.07.1895 Glinki Weizenfelde, p. Kalisz 18.05
695 Mucha Stefan 04.02.1889 Nowy Sącz Piotrków 18.05
696 Műller Józef 27.10.1902 Jabłonowo Ostrowo 18.05
697 Musialski Zygmunt 30.03.1914 Wiessenbach, p. Poznań Wiessenbach, p. Poznań 14.05
698 Muszyński Zygmunt 06.08.1913 Łódź Góra, p. Łęczyca 18.05
699 Muta Władysław 27.08.1914 Wiśniawa, p. Myślenice Wiśniawa, p. Myślenice 19.02
700 Mysakowski Stanisław 14.09.1896 Wojsławice Lublin 14.10
701 Nadziejko Mieczysław 27.08.1911 Grodno Warszawa 19.02
702 Napierała Franciszek 25.01.1878 Gorzyce Gniezno 18.05
703 Nardelli Ryszard 15.08.1892 Alstadt Freistadt 19.02
704 Naskręcki Feliks 12.02.1917 Pawłówek Kalisz 16.02
705 Nebelski Adam 15.05.1902 Łódź Łódź 12.08
706 Nieborak Edmund 01.01.1918 Pakosław Rawicz 19.02
707 Niedziela Józef 12.03.1888 Reisern Myskowice 18.05
708 Niemiec Tomasz 20.12.1879 Zależe Łańcut 19.02
709 Niesental Ziesel 25.12.1896 Annopol Lubelski Annopol Lubelski 19.02
710 Niesporek Wincenty 04.06.1873 Radom Radom 19.02
711 Niklewski Tomasz 06.09.1912 Strassburg Warszawa 12.08
712 Nitecki Antoni 27.05.1875 Okrajszów Kirchdorf, p. Wartbrűcken 18.05
713 Noak Teodor 23.08.1878 Mazienburg Schenbrűck 18.05
714 Nowaczyk Stanisław 11.04.1907 Wikede Anssel Kuchnof 03.03
715 Nowak Franciszek 27.05.1894 Chropaczów Giszowiec 19.02
716 Nowak Wincenty 13.06.1896 Czyżowice Komorniki 18.05
717 Nowak Władysław 12.11.1919 Gubczów, p. Miechów Gubczów, p. Miechów 19.02
718 Nowak Józef 25.02.1903 Kielce Kielce 19.02
719 Nowak Ludwik 15.12.1901 Lipowice Bielsko 19.02
720 Nowak Stanisław 04.11.1895 Płock Dulsk, p. Pruzeź 12.08
721 Nowak Marcel 01.06.1894 Rzadkowo Friedheim 19.02
722 Nowak Wojciech 22.04.1901 Tier Sosnowiec 18.05
723 Nowakowski Mikołaj 02.11.1899 Słupia Warszawa 19.02
724 Nowakowski Stanisław 21.09.1889 Śrem Łódź 18.05
725 Nowicki Felicjan 09.06.1885 Pleszów Hochort 18.05
726 Nowicki Józef 11.01.1869 Walewice Włocławek 18.05
727 Nowotnik Stefan 19.10.1907 Radom Łódź 19.02
728 Nurzyński Józef 15.03.1898 Żaliny, p. Mińsk Mazowiecki Żaliny, p. Mińsk Mazowiecki 19.02
729 Obrębski Franciszek 10.10.1899 Warszawa Warszawa 19.02
730 Ochwat Józef 30.07.1895 Kamień Bluszów 19.02
731 Ogłaza Stanisław 28.03.1888 Parzymiechy Wechaw 18.05
732 Olechowski Józef 21.12.1911 Kędzierz, p. Dębica Kędzierz, p. Dębica 19.02
733 Olejniczak Alfons 18.12.1913 Czechel Pleszów 18.05
734 Olesz Henryk 30.11.1902 Huta Antonowska G.S. Huta Antonowska G.S. 19.02
735 Olkowski Franciszek 12.09.1903 Bryki Łask 12.08
736 Oprządek Jan 04.03.1884 Kosielec Włocławek 18.05
737 Ordakowski Piotr 16.07.1894 Pechcin Pechcin 19.02
738 Orynt Piotr 13.04.1883 Poniemon Łaziska 18.05
739 Orzechowski Stanisław 11.01.1899 Kamice Kalwaria Zebrzydowska 19.02
740 Orzechowski Franciszek 10.10.1915 Piaski Piaski 19.02
741 Osiński Henryk 28.01.1884 Zakroczyn Żychlin 18.05
742 Ossowski Tadeusz 22.10.1919 Warszawa Warszawa 19.02
743 Ostrowski Antoni 17.01.1908 Ciechanów Ciechanów 18.05
744 Ostrowski Józef 04.02.1915 Ostrowo Ostrowo 19.02
745 Ostrowski Franciszek 17.09.1893 Rehwalde, p. Grudziądz Rehwalde, p. Grudziądz 19.02
746 Ostrzałek Wilhelm 19.02.1902 Jastrząb, p. Rybnik Jastrząb, p. Rybnik 19.02
747 Oswald Gotlieb 18.10.1896 Gorzów Chorzów 19.02
748 Otorowski Antoni 13.06.1899 Kalisz Kalisz 18.05
749 Otowski Marian 08.12.1905 Warszawa Warszawa 18.05
750 Owsiak Stanisław 02.04.1891 Łąki, p. Brzesko Łąki, p. Brzesko 19.02

 

<- POPRZEDNIA STRONA                                                                                                             DALEJ ->