LISTA ZAMORDOWANYCH W ROKU 1942

Listę  opracowała Pani Aneta Kaczmarek na podstawie książki Teodora Musioła "Dachau 1933-1945"

Lp Nazwisko Imię Data urodzenia Miejsce urodzenia Miejsce zamieszkania Data śmierci
751 Pabich Stanisław 07.02.1886 Lubień Dwornowice, p. Wieluń 18.05
752 Pacewski Antoni 15.08.1884 Biała Podlaska Międzyrzecz 18.05
753 Pachucki Stanisław 07.12.1887 Danów Starogard 19.02
754 Paczowski Henryk 17.12.1911 Sokołów Podlaski Węgrów 19.02
755 Palka Władysław 21.09.1899 Przełaj Folwarki, p. Rybnik 19.02
756 Palka Stanisław 04.12.1888 Wólka Tanewska Poznań 19.02
757 Paluch Stanisław 10.03.1910 Liski Hrubieszów 23.02
758 Paluch Ignacy 25.04.1908 Zawada Bibrowniki, p. Lipno 20.05
759 Pałuba Franciszek 16.08.1910 Rakówka Opatów 23.02
760 Panczyk Czesław 02.03.1921 Poręba G.S. Poręba G.S. 23.02
761 Panek Jan 03.02.1916 Domanin Kępno 23.02
762 Panek Józef 13.02.1901 Trąby Osiek, p. Lipno 14.10
763 Pankiewicz Anastazy 07.08.1882 Nagorzany Łódź 20.05
764 Pański Aleksander 16.08.1890 Piotrków Piotrków 23.02
765 Parafjanowicz Andrzej 01.09.1896 Kaźmienów Rawa Mazowiecka 14.10
766 Pasternak Rosner 16.02.1902 Kraków Kraków 23.10
767 Patoleta Jan 11.10.1905 Rosoz Łazy 20.05
768 Pawełczyk Józef 17.03.1895 Wahock, p. Iłża Wahock, p. Iłża 20.05
769 Pawęzowski Stanisław 05.10.1918 Działoszyce Sosnowiec 23.02
770 Pawlak Marian 23.12.1920 Poznań Poznań 23.02
771 Pawlikowski Władysław 16.06.1898 Szadek, p. Sieradz Szadek, p. Sieradz 23.02
772 Pawłowski Adam 09.11.1888 Domaniew Tomaszów 23.02
773 Pawłowski Franciszek 28.12.1919 Piekowsków Maklenburg 23.02
774 Pawłowski Zygmunt 02.12.1912 Tarnówka, p. Koło Tarnówka, p. Koło 12.08
775 Pawłowski Kazimierz 24.03.1901 Żbików Koło 20.05
776 Pecek Ludwik 24.03.1919 Łukowice, p. Rzeszów Łukowice, p. Rzeszów 23.02
777 Perczak Edmund 23.10.1909 Wistka Wągtczew, p. Sieradz 02.08
778 Perelman Tobiasz 25.05.1904 Konstantynów Podl. Konstantynów Podl. 23.02
779 Petryniak Antoni 06.01.1902 Gałkówek Gałkówek 20.05
780 Pędzik Franciszek 03.06.1908 Skarżysko-Kamienna Skarżysko-Kamienna 23.02
781 Piasecki Roman 28.07.1901 Jędrzejów Jędrzejów 23.02
782 Piasecki Grzegorz 01.04.1909 Skierniewice Warszawa 23.02
783 Piątek Stanisław 02.04.1900 Zadruź Hamborn 23.02
784 Piątkowski Henryk 15.10.1913 Łódź Zgierz 23.02
785 Piątkowski Stanisław 01.06.1915 Łódź Łódź 23.02
786 Piecha Florian 03.11.1897 Wielopole, p. Rybnik Wielopole, p. Rybnik 23.02
787 Piechowski (von) Bolesław 10.12.1885 Ossoweg Liebschau, p. Tczew 12.08
788 Pietruszczak Teodor 01.07.1905 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 23.02
789 Pietrykowski Józef 28.02.1885 Gorzyce Toruń 20.05
790 Pikalski Eugeniusz 11.04.1917 Warszawa Warszawa 23.02
791 Piontek Paweł 19.02.1898 Brzeziny, p. Tarnowskie Góry Brzeziny, p. Tarnowskie Góry 23.02
792 Piotrowski Seweryn 08.11.1910 Dąbrówka Ostrowki, p. Kutno 23.02
793 Piszczygłowa Stanisław 06.05.1878 Komorze Jaroszyn 20.05
794 Piszczygłowa Bartłomiej 02.06.1887 Lutomek Adelnau, p. Ostrowo 20.05
795 Pitała Łukasz 18.10.1911 Krzyszkowice Krzyszkowice 23.02
796 Piwowoński Jan 27.08.1891 Kraków Ciężkowice 23.02
797 Placek Bronisław 18.10.1901 Retkinia Ciężkowice 20.05
798 Ples Jan 29.06.1907 Przemyśl Jarosław 29.04
799 Pleśniarski Adam 24.12.1904 Bukowsko, p. Sanok Bukowsko, p. Sanok 23.02
800 Pluska Władysław 05.07.1904 Parcice, p. Wieluń Parcice, p. Wieluń 20.05
801 Pluszyński Piotr 29.06.1920 Strzyżewo Stare Bydgoszcz 23.02
802 Płaczek Feliks 17.02.1901 Gladbeck Marklowice 23.02
803 Płaziński Władysław 26.09.1914 Brzezie Gruszki, p. Bochnia 23.02
804 Poczekaj Czesław 23.03.1903 Kcynia, p. Szubin Kcynia, p. Szubin 23.02
805 Podczaski Jerzy 31.07.1896 Olszyny Toruń 19.11
806 Pojda Adolf 12.06.1881 Rybnik Reszczyn 20.05
807 Pokorny Ludwik 31.01.1873 Landen Reinau, p. Kulm 23.02
808 Pokrzywnicki Aleksander 14.11.1881 Dzierżanowo Kramsk 20.05
809 Polakowski Stanisław 27.09.1904 Sitkowizna Kaletnik 23.02
810 Polewicz Marian 06.08.1880 Cerekwica Cerekwica 20.05
811 Polinowicz Abraham 06.03.1903 Okuniew Okuniew 23.02
812 Polis Bronisław 24.09.1903 Łobodno Łobodno 20.05
813 Politański Stefan 25.08.1908 Kłomnice Kłomnice 23.02
814 Pomian Zygmunt 02.12.1892 Ciechanowice Dűltall 20.05
815 Popławski Michał 27.10.1909 Kropiwniki Paszczykówko 11.06
816 Poppek Zygfryd 25.07.1893 Hoch Stűblau 23.02
817 Pordzik Józef 09.10.1892 Friedrichsdorf Friedrichsdorf 23.02
818 Porębski Jan 05.08.1877 Radonowy Radlin 23.02
819 Pospieszny Michał 08.09.1883 Głuchowo Kicin, p. Poznań 23.02
820 Potapski Franciszek 01.12.1880 Sieradz Bełchatów 20.05
821 Potocki Mieczysław 11.12.1878 Skarboszewo Preisingen 12.08
822 Potykanowicz Stanisław 12.03.1914 Lublin Brodziejówka 23.02
823 Prabucki Bolesław 16.08.1902 Iwitzno Loebau 12.08
824 Pracki Stanisław 01.10.1889 Nowe Miasto Rawa Mazowiecka 12.10
825 Pradzyński Józef 02.03.1877 Żoledowo Poznań 20.05
826 Presler Kazimierz 29.01.1912 Łódź Łódź 23.02
827 Proboszcz Jerzy 02.04.1901 Izdebna Izdebna 23.02
828 Prokopowicz Teodor 17.04.1897 Łuck Klobka, p. Włocławek 14.10
829 Pruski Stanisław 13.04.1896 Sieradz Częstochowa 23.02
830 Pruszowski Tomasz 19.11.1882 Biskupice Łagiewniki Śląskie 14.10
831 Pryliński Leszek 12.01.1884 Kraków Kraków 20.05
832 Prząstek Henryk 01.08.1906 Warszawa Kozarzew 12.08
833 Przedborski Józef 19.03.1891 Żyrardów Myszków 20.05
834 Przyborowski Jan 23.06.1899 Smardzewo Kutno 12.08
835 Przybylski Kazimierz 02.02.1886 Łódź Łódź 23.02
836 Przybył Józef 22.03.1895 Wrończyn Mileszki 14.10
837 Przybyła Wawrzyniec 02.08.1914 Alt Wiese, p. Wolestein Alt Wiese, p. Wolestein 23.02
838 Przybyłowicz Stanisław 17.04.1898 Rokietnica Zamość 23.02
839 Przyłuski Władysław 30.12.1899 Warszawa Warszawa 20.05
840 Psonka Franciszek 25.06.1888 Rudnik Łódź 20.05
841 Ptaszek Joel 10.03.1903 Międzyrzec Lublin 23.02
842 Puchar Teodor 18.03.1896 Wyry Wyry 24.11
843 Pułaczewski Wacław 27.11.1898 Aleksandrów Kujawski Warszawa 23.02
844 Pyrka Marian 06.04.1912 Łódź Łódź 12.08
845 Pyszyński Hipolit 13.07.1876 Niemojowice Łódź 11.05
846 Pytko Henryk 15.05.1908 Pacanów Łódź 12.08
847 Pytlawski Roman 12.02.1886 Szczekociny Tibitzhal 20.05
848 Pyzik Tadeusz 29.03.1891 Redenica Chełm Lubelski 23.02
849 Rabinowicz Natan 29.12.1918 Kraków Kraków 23.02
850 Raciborski Jan 28.01.1907 Biała Podlaska Folwark Wilczy 23.02
851 Radkowski Ignacy 26.07.1894 Sokolniki Brodna 12.08
852 Radomski Jan 08.04.1921 Białystok Radom 20.05
853 Radzki Stefan 12.06.1889 Baldenau, p. Gostyń Baldenau, p. Gostyń 12.08
854 Raj Andrzej 21.11.1873 Granowo Rostaszew 23.02
855 Rak Andrzej 10.11.1879 Grebów Ruda Malenicka 14.10
856 Ratajczak Józef 01.07.1900 Neuguth, p. Leszno Neuguth, p. Leszno 23.02
857 Ratman Jan 28.05.1915 Osiny Częstochowa 23.02
858 Rawicki Franciszek 25.01.1888 Police Budzisław, p. Kono\in 20.05
859 Rebelka Kazimierz 22.02.1918 Pleszew Szamotuły 23.02
860 Redmerski Jan 16.06.1904 Brzozówka Ciechanów 28.05
861 Regulski Jan 23.08.1914 Daniczew Warszawa 12.08
862 Reiff Jan 29.03.1897 Rowiska Czarnowo 24.02
863 Rentz Antoni 17.11.1897 Obendorf Bydgoszcz 20.05
864 Resel Hilary 19.06.1922 Kuźnica G.S. Kuźnica G.S. 02.11
865 Respondek Teofil 19.08.1882 Stryków Chechło 24.02
866 Rogacki Paweł 08.10.1909 Świecie Marianki 24.02
867 Rogoziński Andrzej 21.11.1874 Duranów Łódź 20.05
868 Rojda Franciszek 04.10.1882 Nicze Kosten 12.08
869 Roman Józef 24.05.1896 Brzozowa Przasnysz 20.05
870 Romas Feliks 27.09.1906 Sosnowiec Łódź 12.08
871 Rosik Lorenz 13.08.1881 Baczyslas, p. Gostyń Baczyslas, p. Gostyń 14.10
872 Rosiński Aleksander 30.05.1887 Goniądz Szubin 24.02
873 Rosłaniec Franciszek 19.12.1889 Wyśmierzyce Warszawa 14.10
874 Roszak Władysław 04.06.1891 Schwarzenz Kokotzko 24.02
875 Roszek Andrzej 24.12.1875 Pabianice Chechło, p. Łask 24.02
876 Roszkowski Konstanty 21.09.1899 Studzienniczna Filipowo 14.10
877 Rozwadowski Jan 26.11.1912 Ratyniec, p. Iłża Ratyniec, p. Iłża 24.02
878 Różański Zdzisław 03.05.1890 Gostynin Pieczew 20.05
879 Ruba Józef 17.02.1901 Augustów Adolfin 24.02
880 Rudawski Stefan 16.01.1912 Bartfeld Kraków 24.02
881 Ruman Józef 02.02.1880 Żerosławice Czechowice 24.02
882 Rutkiewicz Walenty 16.10.1895 Śmigiel Leszno 20.05
883 Rutkowski Kazimierz 23.01.1903 Parchau Adlerschorst 28.05
884 Rużamski Rudolf 15.12.1913 Lőbau (Sachsen) Lőbau (Sachsen) 24.02
885 Rybarczyk Jan 24.05.1886 Teresienau Wollstein 14.10
886 Rybus Stanisław 08.05.1884 Świące Łódź 28.05
887 Rychter Stanisław 10.07.1891 Dalice Ostrowo 24.02
888 Rychter Kazimierz 21.01.1911 Naramowice Alt Teich, p. Ostrowo 16.02
889 Rydzewski Czesław 12.07.1873 Kalisz Bedlno, p. Kutno 28.06
890 Rysztogi Wiktor 05.05.1908 Włocławek Műhlental 12.08
891 Rytel Wacław 21.08.1883 Majówka Chełm 12.08
892 Rzadkowski Mieczysław 16.03.1903 Grodziec Błonie, p. Łęczyca 12.08
893 Rzonsa Józef 19.02.1915 Gedlarowa, p. Kraków Gedlarowa, p. Kraków 14.10
894 Sader Józef 04.07.1906 Zawady Zamki, p. Warszawa 24.02
895 Sadowski Franciszek 06.09.1875 Dąb Polski Skoki Duże 24.02
896 Sadowski Józef 19.01.1918 Głuchów, p. Stopnica Głuchów, p. Stopnica 24.02
897 Sadowski Jan 12.06.1885 Jeleniowo Suwałki 28.05
898 Sadowski Antoni 17.11.1896 Zremby Suwałki 24.02
899 Samolej Jan 19.06.1898 Wilkolaz Biłgoraj 12.08
900 Sandecki Jan 03.02.1880 Grűnholm, p. Inowrocław Grűnholm, p. Inowrocław 28.05
901 Sapiński Edward 04.09.1916 Warszawa Warszawa 24.02
902 Sapola Stanisław 05.05.1896 Złota, p. Brzesko Złota, p. Brzesko 24.02
903 Sarnat Piotr 24.04.1897 Janaszów Smińsk-Wyręby 24.02
904 Sass Stanisław 24.01.1921 Kamion, p. Skierniewice Kamion, p. Skierniewice 24.02
905 Sawczuk Włodzimierz 03.05.1910 Antoniów Bochnia 24.02
906 Sawukajtis Ryszard 06.05.1892 Warszawa Warszawa 24.02
907 Schaller Markus 15.10.1893 Kołomyja Duisburg 26.02
908 Scisłowski Władysław 27.06.1893 Mogielnica Piotrków Trybunalski 24.02
909 Sendera Marian 28.11.1896 Rybna Dziedzice 24.02
910 Sendzicki Stanisław 02.05.1901 Babieżki, p. Łódź Babieżki, p. Łódź 24.02
911 Serwignat Antoni 17.04.1873 Żytomierz Gostingen 28.05
912 Setny Stanisław 13.03.1921 Jaromierz Wolsztyn 24.02
913 Sędzikowski Stanisław 03.05.1884 Jaruzel Łódź 24.02
914 Sękiewicz Józef 06.12.1896 Wielki Poszczelmów Sucha 24.02
915 Siadalski Tadeusz 11.10.1892 Chylin Sieradz 24.02
916 Siara Józef 12.02.1911 Garno-Radom Garno-Radom 23.02
917 Sieklucki Władysław 05.05.1894 Golszyn, p. Schirps Golszyn, p. Schirps 24.02
918 Sierny Alojzy 05.12.1900 Rybnik Rybnik 12.08
919 Sierpiński Wacław 28.04.1904 Ogrodzieniec Częstochowa 28.05
920 Siewierski Antoni 01.12.1921 Radom Paderborn 24.02
921 Sikora Piotr 25.10.1893 Olśnica Włośnica, p. Płock 24.02
922 Sikorowski Wincenty 07.01.1880 Wincentewo Wyszyna, p. Turek 28.05
923 Siołkowski Stefan 02.10.1902 Łazy Kraków 24.02
924 Siutowicz Józef 16.06.1895 Rzgów Druźbice, p. Łask 28.05
925 Siuzdak Jan 27.07.1898 Hucisko Wołkowyja 14.10
926 Skabara Jan 01.01.1902 Laszki, p. Nowy Targ Laszki, p. Nowy Targ 24.02
927 Skierczyński Władysław 08.06.1895 Warszawa Łuków 24.02
928 Skoczylas Jan 13.02.1897 Lublin Chełm Lubelski 28.05
929 Skoczylas Stefan 02.09.1917 Ulstron Sosnów 15.07
930 Skotarczak Antoni 15.05.1888 Kőnigshof Kuno, p. Samter 16.02
931 Skowiezak Marian 25.03.1911 Biłgoraj Biłgoraj 24.02
932 Skowronek Michał 03.10.1867 Klementowice Michelin 28.05
933 Skowyra Tadeusz 18.08.1922 Gródek Wola Gródecka 28.05
934 Skórnicki Władysław 25.06.1892 Pinne Poznań 28.05
935 Skreczkowski Antoni 22.10.1912 Nieszawa Toruń 24.02
936 Skrzypczak Franciszek 23.08.1891 Sandau, p. Poznań Sandau, p. Poznań 14.10
937 Skrzypiec Franciszek 05.10.1881 Bujaków Orzegów 28.02
938 Skudro Wincenty 05.04.1885 Mohylów Biała Podlaska 24.02
939 Slawski Józef 29.10.1918 Baltów, p. Iłża Baltów, p. Iłża 24.02
940 Sliwicki Engelbert 04.04.1919 Adamas Gossentin, p. Nowe Miasto 24.02
941 Sliwiński Władysław 02.01.1902 Chrzanowice Łódź 24.02
942 Sliwiński Jan 31.01.1890 Trutnowo Monkowarsk 24.02
943 Slusarski Bolesław 26.10.1900 Leśnica Koło Leśnica Mała 28.05
944 Sławiński Walenty 17.01.1896 Police Kol. Racincice 28.05
945 Słowiński Władysław 12.12.1910 Suchowice Kępno 24.02
946 Słupski Władysław 24.01.1901 Majdan Run / Zdanów 24.02
947 Słupski Franciszek 14.08.1914 Okocim Okocim 14.10
948 Smaga Józef 10.05.1906 Łagiewniki Śląskie Łagiewniki Śląskie 28.05
949 Smaga Józef 28.02.1911 Skrzydyna, p. Limanowa Skrzydyna, p. Limanowa 24.02
950 Smolarczyk Jan 23.10.1896 Mikulczyce Georgenberg 28.05
951 Smoliński Leon 20.05.1909 Hirschweide Gdynia 12.09
952 Smolka Michał 31.08.1883 Boczków Matternhof 28.05
953 Smoniewski Artur 25.12.1881 Potyry Topola 28.05
954 Smykula Marian 14.10.1919 Warszawa Spała 14.10
955 Sobański Henryk 25.02.1898 Łódź Łódź 24.02
956 Sobczyk Władysław 06.05.1889 Turowitz Lindenbruck, Żnin 24.02
957 Sobociński Franciszek 03.04.1874 Płock Nowy Dwór 24.02
958 Soch Franciszek 16.05.1897 Zabawa Sawding 24.02
959 Sochaczewski Józef 09.03.1894 Bruss Lessen, p. Grudziądz 24.02
960 Sokal Adam 25.12.1887 Bodzentyn, p. Kielce Bodzentyn, p. Kielce 24.02
961 Sokołowski Leon 26.05.1888 Samter Samter 28.05
962 Solarczyk Antoni 17.01.1888 Koziegłowy Częstochowa 24.02
963 Sołtys Stanisław 25.07.1896 Dębska Wola Kielce 24.02
964 Spandel Wilhelm 05.10.1896 Rydułtowy Rydułtowy 24.02
965 Sparber Herzke 1907 Łuków Łuków 26.02
966 Śpiewak Stanisław 15.02.1907 Rzeszów Antoniów

ur. 05.02.1907 w Staroniwie Dolnej (wsi włączonej do miasta Rzeszów), syn Franciszka i Marii z domu Fedorczuk był mężem mojej ciotki Zofii Śpiewak z domu Porębskiej. Został aresztowany wiosną 1941 roku w Antoniowie i przewieziony do KL Auschwitz, następnie do KL Nuengamme, KL Dachau a na koniec zgładzony 26.02.1942 w ośrodku eutanazji Schloss Hartheim w Austrii.

inf. Małgorzata Porębska

 26.02.1942 w 

967 Spychała Jan 25.07.1912 Eikel Katowice 26.02
968 Stachowiak Kazimierz 19.02.1887 Bonikowo Stęszew 12.08
969 Stachowski Edmund 29.10.1900 Mieścisko Poznań 26.02
970 Stadnik Adam 04.09.1899 Mazanów Gradzanowo, p. Sierpc 26.02
971 Staniszewski Kazimierz 27.11.1910 Gablin Gablin 26.02
972 Staniszewski Bolesław 31.10.1880 Opalenica-Janków Opalenica-Janków 28.05
973 Stańczak Czesław 21.05.1888 Warszawa Łódź 28.05
974 Stańczyk Józef 17.12.1919 Łódź Łódź 16.02
975 Staszko Dymitr 07.11.1901 Wikersberg, USA Balnied, p. Sanok 26.02
976 Stawicki Leonard 25.10.1869 Turek Uniejów 28.05
977 Stawicki Jan 19.06.1897 Warszawa Warszawa 26.02
978 Stefaniak Józef 21.10.1908 Bełchatów Zduńska Wola 28.05
979 Stefaniak Stanisław 08.05.1910 Gdynia Gdynia 28.05
980 Stempniewicz Edmund 10.10.1880 Kępno Poznań 02.02
981 Stepczanski Stefan 17.08.1902 Budzin Budzin 02.03
982 Stępień Alfons 03.12.1916 Opoczno Warszawa 03.03
983 Stępniak Józef 03.01.1912 Żdżary Lublin 12.08
984 Straszewski Józef 18.01.1885 Włocławek Włocławek 18.08
985 Strumiłło Antoni 13.11.1891 Radomsko Skoszewy 28.05
986 Stypułkowski Leon 24.03.1889 Warszawa Ozorków 28.05
987 Suchański Stanisław 08.05.1876 Gorzkowice Łódź 28.05
988 Suchomski Bolesław 24.05.1897 Heinrichsdorf Soldan 26.02
989 Suchoń Władysław 19.03.1885 Kenty Kosy 28.05
990 Sularz Stanisław 01.04.1914 Rabka Zdrój Rabka Zdrój 14.10
991 Sulek Bolesław 26.07.1884 Bnin Poznań 28.05
992 Surowiecki Bolesław 05.06.1911 Sucha, p. Radom Sucha, p. Radom 26.02
993 Surowiński Władysław 10.07.1896 Myślobóż Puławy 12.08
994 Swiątek Stanisław 02.05.1894 Szaców Częstochowa 26.02
995 Swidziński Ludwik 06.08.1922 Dąbrowa Sławno 03.03
996 Swiech Stanisław 05.04.1913 Brzeziny Brzeziny 26.02
997 Swieczpowski Jan 12.03.1905 Falkenau, p. Dirschau Falkenau, p. Dirschau 26.02
998 Swierkot Franciszek 29.07.1892 Mikołów, p. Pszczyna Mikołów, p. Pszczyna 14.10
999 Swiętek Andrzej 21.11.1879 Targowisko Targowisko 26.02
1000 Swistak Kazimierz 23.10.1922 Tarnowiec Jasło 03.03
1001 Sypniewski Tadeusz 21.11.1881 Siaszyce Lubień 28.05
1002 Syrnik Ludwik 26.05.1898 Adamowice Rydułtowy 26.02
1003 Szaber Motel 10.04.1914 Łuków Łuków 26.02
1004 Szachne Izaak 02.03.1905 Frysztat Kőln 28.05
1005 Szadkowski Józef 26.04.1886 Krawieczyn Michelin 26.02
1006 Szadkowski Bolesław 02.10.1904 Łódź Łódź 28.05
1007 Szafrański Andrzej 21.05.1912 Czudek Połomyja 26.02
1008 Szajewski Mieczysław 15.12.1902 Warszawa Warszawa 26.02
1009 Szalkiewicz Antoni 13.06.1880 Płock Solec 28.05
1010 Szałek Franciszek 12.01.1884 Janowo Tremesen, p. Breschen 14.10
1011 Szatkowski Józef 18.03.1870 Przepowo Rajsko 28.05
1012 Szczyrba Wilhelm 09.01.1896 Karwin Karwin 26.02
1013 Szczytkowski Jan 19.12.1903 Częstochowa Częstochowa 06.02
1014 Szeferkiewicz Jan 21.09.1912 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 28.05
1015 Szelągowski Eugeniusz 13.06.1905 Maszewo Płock 26.02
1016 Szeliga Franciszek 28.04.1888 Chwałowice, p. Tarnobrzeg Chwałowice, p. Tarnobrzeg 26.02
1017 Szewczak Józef 10.02.1915 Zarzecze Warszawa 26.02
1018 Szewczyk Henryk 05.10.1910 Radomsko Radomsko 26.02
1019 Szimbicki Stefan 20.12.1908 Bieliny, p. Warszawa Bieliny, p. Warszawa 14.11
1020 Szlage Albin 09.02.1896 Poznań Poznań 28.05
1021 Szmatuła Stanisław 08.05.1918 Strzelno, p. Mogilno Strzelno, p. Mogilno 26.02
1022 Szmuc Andrzej 03.11.1914 Łańcut Krzemienica 26.02
1023 Szpic Moszek 26.05.1898 Chełm Lublin 26.02
1024 Szpiro Józef 27.04.1885 Łódź Kassel 14.10
1025 Szulc Wincenty 12.01.1917 Goraj Goraj 26.02
1026 Szulczewski Robert 28.05.1871 Nieborze Klisz 28.05
1027 Szumara Bogusław 22.03.1900 Miechów Myszków 26.02
1028 Szuster Eugeniusz 03.07.1912 Katschitz Ustroń 11.06
1029 Szwabiński Michał 08.09.1901 Szczytnik Królewski Grabkowo, p. Włocławek 28.05
1030 Szydłowski Stanisław 24.08.1893 Niedrzaków Łódź 28.05
1031 Szymanek Antoni 30.05.1919 Kol. Nowo-Michowska, p. Puławy Kol. Nowo-Michowska, p. Puławy 03.03
1032 Szymaniak Stanisław 26.04.1900 Lasotka, p. Sochaczew Lasotka, p. Sochaczew 26.02
1033 Szymanowicz Andrzej 14.06.1909 Wolcyna Owadów, p. Radom 26.02
1034 Szymański Feliks 14.01.1909 Okręglica Łuków 14.10
1035 Szymański Kazimierz 02.03.1912 Reinau, p. Chełmno Reinau, p. Chełmno 28.05
1036 Szymański Stefan 12.08.1876 Wielichawo Obornik 28.05
1037 Szymczak Andrzej 26.11.1889 Cerkwica Wielgie, p. Lipno 28.05
1038 Szymczak Józef 09.11.1887 Hotów Nowe Miasto 26.02
1039 Szymoniak Mieczysław 28.11.1909 Kraków Kraków 26.02
1040 Taczak Leon 03.04.1884 Hieszków Grykwo 28.05
1041 Talaczko Kazimierz 04.03.1925 Kraków Kraków 13.03
1042 Talik Józef 19.02.1895 Marmagosz Sziget Bielski 02.03
1043 Targonoski Eugeniusz 24.04.1894 Targonie Kutno 12.08
1044 Tatalaj ? 16.02.1889 Kania Kania 14.10
1045 Taub Józef 14.10.1898 Warszawa Warszawa 02.03
1046 Teodorczyk Bogusław 29.04.1914 Warszawa Warszawa 02.03
1047 Tochowicz Ignacy 27.12.1899 Słomniki Bolesławiec, p. Wieluń 12.08
1048 Tokarski Józef 02.09.1901 Hucisko, p. Końskie Hucisko, p. Końskie 28.05
1049 Tolkacz Wacław 25.09.1897 Ozorków Sławsk, p. Konin 12.08
1050 Toman Jan 30.07.1890 Orlan, p. Cieszyn Orlan, p. Cieszyn 02.03
1051 Tomasik Józef 18.02.1901 Grodziec Wächtern, p. Wieluń 28.05
1052 Tomaszewski Wincenty 25.05.1907 Sowia Wola Sowia Wola 06.04
1053 Tominski Antoni 14.01.1903 Siedlce Neukirch, p. Ostrowo 12.08
1054 Trompeter Izaak 31.08.1885 Łańcut Berlin 02.03
1055 Trzepiński Witold 09.06.1906 Sosnowiec Wawer 02.03
1056 Trzepizor Franciszek 07.03.1876 Ciesie Ciesie 28.05
1057 Turski Hieronim 15.09.1883 Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 02.03
1058 Tybor Julian 06.09.1916 Racławice Rosenberg, p. Gorlice 02.03
1059 Urban Jan 12.10.1890 Lorczew Lorczew 28.05
1060 Wacnik Józef 09.02.1894 Białobrzegi Giedlarowa, p. Łańcut 02.03
1061 Wajsbaum Abraham 09.11.1919 Łuków Berka 05.02
1062 Wajszczuk Karol 03.11.1887 Siedlce Drelów, p. Radzyń 28.05
1063 Walczewski Jan 18.06.1902 Warszowice Łódź 28.05
1064 Walczykowski Aleksander 01.01.1888 ? Zadzim 28.05
1065 Walkiewicz Marian 29.07.1899 Poznań Częstochowa 02.03
1066 Walter Edmund 16.11.1884 Nowa Wieś Ostrołęka-Klasztor 28.05
1067 Waluszkowski Jan 18.06.1890 Mirchau Rauden, p. Dirschau 28.05
1068 Waniak Antoni 27.07.1919 Jaroski 58, p. Kozienice Jaroski 58, p. Kozienice 02.03
1069 Warmiński Edward 11.10.1888 Rokutów Poznań 28.05
1070 Warzocha Władysław 27.07.1901 Przemyśl Przemyśl 02.03
1071 Wasilewski Kazimierz 16.12.1918 Drohiczyn Krotoszyn 02.03
1072 Wasilewski Grzegorz 04.11.1922 Łódź Łódź 28.05
1073 Wawrzonkiewicz Kazimierz 04.11.1893 Wilków Nowy Stanisławów, p. Płońsk 02.03
1074 Wawrzyniak Tomasz 09.12.1892 Roszków Poznań 02.03
1075 Wawrzyniecki Augustyn 08.07.1890 Truskaw Warszawa 28.05
1076 Wawrzynowicz Stanisław 14.02.1880 Latowicz Łódź 28.05
1077 Weinberger Leiser 16.01.1898 Biała Berlin 02.03
1078 Weisberger Julius Izrael 27.12.1920 Kraków Wodzisław 02.03
1079 Węgrzyniak Izydor 18.11.1887 Wojaszówka Cieszyn, p. Zamość 11.05
1080 Wieckiewicz Tadeusz 28.05.1920 Warszawa Warszawa 02.03
1081 Wielogórski Aleksander 04.02.1908 Warszawa Warszawa 03.03
1082 Wierzbicki Kornel 03.08.1898 Kcynia Poznań 12.08
1083 Wilczynski Wincenty 08.09.1875 ? Makowiska 11.06
1084 Wilemski Franciszek 01.06.1898 Gaj Starogard 11.06
1085 Wilk Józef 15.08.1921 Jeziórko, p. Tarnobrzeg Jeziórko, p. Tarnobrzeg 11.06
1086 Wilski Stanisław 05.02.1874 Popów, p. Łowicz Wielgie, p. Lipno 03.03
1087 Wincek Henryk 01.10.1912 Kłomnice Częstochowa 03.03
1088 Wink Władysław 30.10.1888 Komarów Łódź 03.03
1089 Wiśniewski Józef 24.02.1875 Bielsk Lubraniec 11.06
1090 Wiśniewski Kazimierz 31.10.1914 Rypin Rypin 11.06
1091 Witkowski Gustaw 25.01.1887 Krakopol Łubudzice, p. Łask 11.06
1092 Witkowski Leon 23.03.1902 Łódź Łódź 02.10
1093 Włodek Stanisław 03.07.1900 Warszawa Warszawa 03.03
1094 Wojciechowski Mieczysław 21.08.1899 Łódź Łódź 11.06
1095 Wojtasik Władysław 30.03.1886 Konty Kruszyn, p. Włocławek 12.08
1096 Wojtkowski Kazimierz 27.02.1895 Lubacz Binino, p. Samten 01.06
1097 Wolkowicz Mikołaj 25.12.1907 Markowce Tysmienice 03.03
1098 Wolniarski Józef 22.01.1874 Stradów Kraków 11.06
1099 Wolniewicz Julian 21.02.1876 Drużyn Stubbenfelde, p. Poznań 11.06
1100 Wolsan Kazimierz 23.03.1913 Witryłów, p. Sanok Witryłów, p. Sanok 03.03
1101 Woźniak Stanisław 19.10.1900 Warszawa Warszawa 03.03
1102 Wypijewski Julian 16.07.1899 Karukowo Głownina, p. Lipno 12.08
1103 Wyszyński Bolesław 20.10.1888 Wojny Modlina 11.06
1104 Zabłocki Romuald 02.07.1912 Szadek Sieradz 03.03
1105 Zadrożny Stanisław 23.04.1907 Warszawa Warszawa 11.06
1106 Zagańczyk Stefan 12.08.1895 Aleksandrów Nowe, p. Kutno 11.06
1107 Zajęczkowski Leszek 17.12.1922 Okocim Brzesko 03.03
1108 Zajęczkowski Józef 25.02.1902 Radom Radom 03.03
1109 Zaleski Ryszard 11.02.1922 Grodzisk Mazowiecki Młyny Piekarskie, p. Turek 16.02
1110 Zaleski Bronisław 30.10.1899 Warszawa Łuków 03.03
1111 Załuski Paweł 27.06.1877 Godlewo Godlewo 11.06
1112 Zambek Abraham 14.02.1912 Częstochowa Częstochowa 12.10
1113 Zaremba Józef 15.07.1893 Głodowo Dąbrowice, p. Kutno 12.08
1114 Zarnowski Ksawery 13.11.1884 Gostynin Golosdorf, p. Oborniki 03.03
1115 Zawadzki Stanisław 20.04.1889 Praszka Dobra, p. Turek 11.06
1116 Zawiecki Wacław 22.02.1904 Zdrojki, p. Rypin Zdrojki, p. Rypin 03.03
1117 Zbytniewski Wincenty 26.06.1880 Ostrosko Kalisz 11.06
1118 Zelaźnik Józef 20.05.1897 Tomaszów Mazowiecki Frankfurt n. M. 03.03
1119 Zgagowski Mieczysław 02.01.1910 Sierp Roterschűtz, p. Turek 11.06
1120 Zlatykanicz Michał 23.10.1901 Przystup, p. Gorlice Przystup, p. Gorlice 11.06
1121 Zmysłowski Władysław 30.06.1906 Karolinowo Oswerder, p. Wieluń 11.06
1122 Zuske Stanisław 23.09.1903 Pieweszno Marienwerder 12.08
1123 Zwierzchowski Edward 27.12.1877 Kozdecke Złotowizna, p. Sieradz 06.02
1124 Zwoliński Józef 27.12.1877 Kozdecke Złotowizna 06.03
1125 Żeleźniak Eugeniusz 04.06.1900 Jekaterynosław Kraków 03.03

 

<- POPRZEDNIA STRONA