Gimnazjum w Łańcucie 1912/13, 1917/18, 1934/35 naz. M - Ż

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Gimnazjum w Łańcucie 1912/13, 1917/18, 1934/35 naz. M - Ż

Postautor: JanuszStankiewicz » pt sie 22, 2008 10:48

.
Lista uczniów opracowana na podstawie publikacji

Sprawozdanie Dyrekcji C. K. Gimnazjum realnego w Łańcucie za rok szkolny 1912/13
Sprawozdanie Dyrekcji C. K. Gimnazjum realnego w Łańcucie za rok szkolny 1917/18
Sprawozdanie Dyrekcji Państwowego Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie za rok szkolny 1934/35

Lista liczy około1050 osób

Zapraszam Czytelników do nadsyłania not biograficznych wspomnianych uczniów




      Uwaga: wpisy uczniów czasem powtarzają się w związku z kolejnymi latami nauki

      Nazwisko imię - - uczeń klasy - rok szkolny:







      Mac Józef - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Mac Józef - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Mach Antoni - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Machalski Franciszek - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Machalski Ignacy - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Macówna Izabela (hosp.) - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Madejski Kazimierz wyst. 31 1 1918 - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Majewska Zofia (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Makarewicz Jan (pryw.) - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Małyka Emil - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Marcinek Elżbieta - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Marek Stanisław - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Markel Rut - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Markiewicz Leon - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Markowicz Czesław Józef - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Markowicz Ignacy - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Markowiczówna Jadwiga (hosp.) - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Markowski Tadeusz - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Marszał Franciszek - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Marut Wiktor - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Marut Wiktor - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Matula Franciszek - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Matuszek Jan - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Matyka Zofja - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Maurer Kdward - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Maurerowna Jadwiga (hosp.) - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Mayer Abraham - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Mayer Józef - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Mayr Jadwiga - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Mazańkówna Leonia - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Mazur Józef - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Mazur Władysław - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Mazurkiewicz Władysław - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Mazurkiewicz Władysław - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Meder Józef - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Meder Maryń - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Mędrak Henryk - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Mędrala Helena - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Michalik Bolesław - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Michalik Juliusz Leonard - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Michna Ignacy - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Michna Józef - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Michna Katarzyna - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Michna Michał - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Michna Stanisław - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Michna Stanisław (+ 26 I 1913) - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Michno Franciszek - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Michno Józef 4 tyg. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Michno Mieczysław - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Michno Stanisław - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Michno Stanisław 4 tyg - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Michno Stanisław wyst. 1 2 1918 - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Michno Tadeusz - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Midura Franciszek - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Mikulicka Emilja - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Mikuła Paweł wojs. 4. tyg - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Mirek Jan (wyst. 24 II 1913) - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Mirek Michał - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Mirek Roman Józef - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Mirkiewicz Stanisław - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Misiąg Ignacy - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Misiąg Michał - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Miszkowicz Roman - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Młynek Franciszek - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Modliszewski Ignacy - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Mohl Salomon - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Moritz Bronisława (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Morsel Golda - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Morsel Salomea - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Mosówna Marya (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Mrozek Janina - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Mróz Maryan - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Mróz Maryan wyst. 15|101917 - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Muflialski Franciszek - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Muhirad Chaim wyst. 11 5 - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Muller Karol - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Muller Karol - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Murdzeński Tadeusz - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Muschel Estera - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Muskus Władysław - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Muskus Władysław 4 tyg. zdał egz. dojrz. - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Musz Aleksander - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Musz Ksawera - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Musz Zdzisława - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Nadel Rubin - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Nagietowicz Eugenjusz - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Naróg Franciszek - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Nawojski Józef - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Nawrocki Jerzy - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Nazarkiewicz Krystyna (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Nehrebecki Franciszek - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Nehrebecki Franciszek - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Nehrebecki Michał - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Nehrebecki Stanisław - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Nędza Karolina - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Nicpoń Ignacy - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Nicpoń Jan - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Niedziałek Marja Józ. (10/10 34) - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Niemiec Józef Kazimierz - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Nocek Roman - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Noga Antoni - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Nosek Wanda Elżbieta - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Nosek Zygmunt (wyst. 14 V 1913) - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Nowak Karol - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Nowak Maryan - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Nowak Stanisław - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Nowakówna Karolina (hosp.) - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Nowicka Michalina Albina - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Nowińska Janina (hosp.) - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Nowiński Zygmunt - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Nussbaum Dawid - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Nycz Karol - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Nycz Stanisław - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Nycz Stanisław - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Nycz Tadeusz - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Nycz Tadeusz - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Odekściak Stanisława - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Olech Stanisław - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Olechowski Franciszek - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Olechowski Stanisław - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Olechowski Stanisław 4 t. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Olinger Lisa - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Onyszkiewicz Kazimierz - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Onyszkiewicz Leon - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Onyszkiewicz Zenon (pryw) - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Onyszkiewicz Zygmunt - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Orłoś Józef - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Orłoś Roman - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Orłoś Zofja - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Orłowiczówna Marya (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Orłów Jan Kanty - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Orłów Wacław - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Ornat Henryk - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Ortoś Michał - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Osadówna Helena (hosp.) wyst. 30 9 1917 - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Ostaszewski Roman - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Ostrowska Janina - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Ostrowska Zofja Marja (13/12 34) - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Ostrowski Bolesław - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Ostrowski Eugenjusz - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Ostrowski Stanisław - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Ostrowski Tomasz - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Ożóg Danuta Józefa - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Paluch Józef niekl. - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Pałys Stanisław - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Panek Emilja (9/4 35) - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Panek Stanisław - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Pawłowski Jan (wyst. 15 X 1912) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Pawłowski Józef - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Pawłowski Roman - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Pawłowski Wincenty - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Pawłowski Władysław - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Pelc Aleksander - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Pelc Anna Teofila - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Pelc Edward - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Pelc Edward Stanisław (13/12 34) - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Pelc Janina - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Pelc Józef - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Pelc Józef - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Pelc Krystyna - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Pelc Leon - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Pelc Leon - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Pelc Leopold - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Pelc Marjanna - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Pelc Stanisław - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Pelc Stanisława (10/5 35) - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Pelc Stefan - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Pelc Stefan - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Pelc Stefan Stanisław - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Pelc Tadeusz - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Pelc Teresa Marja - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Pelc Wanda - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Pelc Zbigniew - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Pelc Zbigniew - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Pełz Józef - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Peszek Walenty - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Peszęk Walenty 4 tyg. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Peszko Józef (10/5 35) - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Pieniążek Jan - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Pieniążek Jan - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Pieniążek Kazimierz - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Pieniążek Stanisław - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Pieniążek Wincenty Andrzej - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Pietrzykowski Tadeusz - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Piękoś Marcin - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Pilch Aleksander - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Piroska Marya (hosp.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Piroski Jan - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Piroski Jan zdał egz. dojrz. - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Pitułej Adam (16/4 35) - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Pliś Ludwik - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Plomer Edward - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Pluta Krystyna - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Pokrzywa Stefan - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Południewska Wanda (hosp.) - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Pondel Ignacy - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Popiół Izak - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Porada Kazimierz - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Porada Kazimierz 4 tyg. zdał egz. dojrz. - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Porada Michał - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Potoczny Felicja - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Prasol Jakób - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Prasoł Jan wyst 14/5 - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Prasół Jan - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Pridon Kazimierz Tadeusz - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Priedman Klara (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Przedzimirski Seweryn - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Przystajko Emilja (20/8 34) - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Puchała Eugenja - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Pudełko Leon zm. 6/5 1918 - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Pukło Kazimierz - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Puziewicz Bronisław - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Puziewicz Józef - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Puzygier Józef (10/12 34) - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Pyptiuk Danuta Marja - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Ramułt Baldwin Ludwik - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Rath Mojżesz - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Rączka Alojzy - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Rączka Jan - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Rechul Roman - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Rejman Franciszek - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Rejman Franciszek - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Rejman Ignacy - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Rejman Józef - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Rejman Józef - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Rejman Maryan - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Rejman Roman - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Rejman Roman (wyst. 31 I 1913) - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Rejman Stanisław - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Rejman Stefan - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Rejman Zygmunt - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Rendla Wacław - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Rendlówna Anna (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Richter Julian - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Rogowski Julian - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Rogowski Julian - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Rogowski Roman - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Rokitowski Adam - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Rokitowski Władysław - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Romański Zdzisław - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Rosenbach Dawid - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Rosenbach Józef - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Rosenbach Józef - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Rosenblatt Nachman 4 tyg. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Rosenbluth Markus - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Róźańska Kazimiera (13/12 34) - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Rubin Leib - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Ruchlewicz Stanisław - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Rudnicki Edward - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Rudnicki Tadeusz - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Rusinek Józef - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Rusinek Józef - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Rybak Franciszek - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Rybak Stanisław - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Rybak Stanisław - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Rybak Stanisław 4 tyg. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Rybak Tadeusz - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Rybak Tadeusz - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Rybak Wiesława (15/4 35) - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Rzepa Emil - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Rzerzycha Stanisław - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Rzucidło Bogusław Marjan - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Rzucidło Tadeusz Karol - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Sadowy Franciszek Alojzy - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Sadowy Stanisław - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Sałustowicz Bronisław - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Sałustowicz Bronisław - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Sanerhaft Blima - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Sauer Berta - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Sawicki Roman - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Sawińska Jadwiga Krystyna - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Sawińska Zofja - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Sawiński Marjan Kazimierz - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Schmidt Bronisław (4/5 35) - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Schneeweiss Emilia (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Schneider Krystyna Wanda - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Seidenwerg Erna (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Sekunda Maryan - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Siarkiewicz Jerzy - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Siebzehner Jakób - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Siegel Abraham S. - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Sierzęga Żyta - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Sigda Tomasz - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Sigda Tomasz uczęszcz. 4 t. - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Sigda Tomasz wojs. 4 t. - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Sitarski Bronisław - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Sitarski Michał - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Sitarski Wincenty - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Sitarski Wojciech - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Siuzdak Zofja Kazimiera - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Skading Irena Marta - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Skading Zofja Weronika - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Skalska Halina - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Skiba Alojzy - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Skiba Leon - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Skiba Leon - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Skibińska Jadwiga (hosp.) - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Skibiński Juliusz - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Skibiński Juliusz wyst.14 2 1918 - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Skibiński Wacław - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Skibiński Wacław - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Skoczylas Henryk Ignacy - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Skomra Józef - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Skomra Katarzyna - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Skowron Leon (21/12 34) - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Skowrońska Jadwiga - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Skowroński Władysław - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Skowroński Zbigniew - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Skręt Bronisław - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Skręt Franciszek - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Skręt Jerzy - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Skręt Jerzy - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Skręt Leon (wyst. 15 III 1913) - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Skrobacz Franciszek - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Skrobacz Marja Monika - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Skrobacz Zofja - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Skrobotowiczówna Stefania (pr.) - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Skulska Kazimiera - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Skulski Adam - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Skulski Alojzy - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Skulski Leon - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Skuła Maryan wyst. 14 9 1917 - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Skułówna Wanda (hosp.) wyst. 1 10 1917 - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Słota Genowefa - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Słysz Piotr - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Słysz Tadeusz - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Smetaniuk Grzegorz 4 t. niekl. - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Smielak Karol - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Sobek Stanisław - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Sobolowna Irena (pryw.) - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Soból Jan - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Soból Zenon pryw. - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Sochacki Jan (15/5 35) - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Sokołowiczówna Helena (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Sowa Jan - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Sowa Józef - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Sowa Józef - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Sowa Józef - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Sowiński Wincenty (wyst. 15 X 1913) - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Sozański Władysław - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Spatówna Helena (pryw.) - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Spatówna Malwina (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Spiegel Roman wyst.15 11 1917 - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Spiegel Samuel wyst.31 1 1918 - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Spis Jerzy fldam - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Spissówna Wanda (hosp.) - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Stachniczek Władysław - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Stachyra Adolf - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Stachyra Adolf - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Stachyra Jakób - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Stachyrówna Janina - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Stachyrówna Marya (hosp.) - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Stachyrówna Marya (pryw.) - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Stanisz Ignacy - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Stankiewicz Tadeusz - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Stankiewicz Władysław - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Stanowski Antoni - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Stanślicka Anna (17/4 35) - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Stąpor Henryk Jan - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Stecher Mojżesz - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Stecher Mojżesz 4 tyg- niekl. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Steciwko Mieczysław - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Stempel Golda - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Steuden Kazimierz - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Steuden Zofja (14/4 35) - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Steuerówna Helena pryw. - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Stochliński Franciszek - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Stopa Leszek Józef - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Stopa Wanda - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Stopyra Emilja - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Strojnowska Zofja - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Strojnowski Alfred - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Strojnowski Ryszard - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Stryczek Antoni - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Stryczek Jakób - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Stuppówna Klara (pryw.) niekl. - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Stysioł Tadeusz (wyst. 30 XI 1912) - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Styś Wincenty - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Suchecki Jan - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Sulimirska Wacława (hosp..) - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Sulimirski Stefan - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Superson Hieronim - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Surmacz Stanisław - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Surmacz Władysław - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Sussapfel Dawid pryw - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Szajer Eugenja - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Szajer łan - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Szajnar Antoni - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Szal Józef - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Szary Eugeniusz - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Szczepański Józef (wyst. 18 II 1913) - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Szczepański Józef 4 tyg. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Szczupak Józef - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Szlęk Edward - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Szłapa Antonina - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Szłapa Roman - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Szłapa Władysław - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Szmidziński Kazimierz - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Szmuc Karol - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Szmuc Wojciech - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Szonertówna Marya (hosp.) - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Szpakowski Mieczysław - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Szpila Józef - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Szpilówna Józefa (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Szpunar Jan - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Szpunar Sebastyan - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Szpunar Walenty - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Szpunar Wanda - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Szpytma Antoni - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Szubart Józef - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Szubart Wojciech - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Szul Józef - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Szul Stanisław - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Szurmiak Czesław - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Szust Emil - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Szust Włodzimierz - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Szust Włodzimierz - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Szustówna Ludmiła (hosp.) - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Szustówna Ludmiła hosp. - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Szuy Stanisław - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Szwacz Kazimierz - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Szybist Antoni (20/1 35) - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Szylar Antoni - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Szylar Tadeusz - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Szyler Józef - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Szyller Antoni - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Szyller Antoni - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Szymański Leon - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Szymański Tadeusz - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Szymel Ludwik - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Szymel Ludwik - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Szymel Stanisław - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Szymończyk Jan (6/5 35) - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Śliwa Michał 4 tyg. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Świerniak Jan pryw. niekl. - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Świerniak Józef wyst. 14/5 - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Świetlik Helena - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Świetlik Marjan - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Świrniak Józef - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Świtalski Stefan - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Tabaczyński Andrzej wyst. 4 10 1917 - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Tarnawski Jan pryw. - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Tendaj Roman - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Terlecki Bolesław (wyst. 1 III 1913) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Tobiczyk Eugeniusz (wyst. 14 V 1913) - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Tobiczyk Lucyan - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Tobiczyk Włodzimierz - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Tokarski Kazimierz - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Tomaszek Stefan - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Tomaszek Władysław - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Tomaszewski Stefan wyst. 16 12 1917 - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Trojnar Franciszek - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Trojnar Leon - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Trojnar Michał - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Trojnar Stanisław - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Trojniar Jan - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Trojniar Julian - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Trojniar Julian - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Trojniar Kazimiera - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Tryniecki Tadeusz (pryw.) - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Trzemeska Helena (hosp.) I - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Tułaczko Józefa - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Tunia Roman - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Tunia Roman - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Tunia Zdzisław - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Turek Aloizy - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Turek Alojzy uczęszcz. 4 tyg. - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Turek Ignacy - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Turek Jan - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Turek Jan - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Turek Kazimierz Gabrjel - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Turek Stanisław - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Turek Zofja - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Uberman Franciszek - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Uberman Tomasz - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Uberman Tomasz - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Uchman Antoni - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Uchman Sebastyan - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Uchman Władysław - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Uchman Zofja (9/11 34) - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Ulman Julja - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Urban Irena - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Urban Józef - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Wach Alina - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Wacnik Stanisław - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Walawender Antoni - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Walawender Janina - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Walawender Józef - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Walawender Marcin - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Walawender Stefan - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Waniowski Józef - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Warzelek Wanda - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Warzelek Zofja - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Watras Józef - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Watras Józef 4 tyg. niekl. - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Wawrzkiewicz Jadwiga Teofila - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Wawrzkiewicz Jan - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Wawrzkiewicz Kazimierz - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Wawrzkiewicz Roman - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Wawrzkiewicz Tadeusz - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Wawrzkiewicz Tadeusz wyst. 13|12 1917 - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Wąsacz Michał - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Weber Karol - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Welc Kazimierz - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Wenc Irena - - klasa I B - rok szkolny 1934/35
      Węglowski Aleksander - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Węglowski Aleksander do wojska 12 3 1918 - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Węglowski Jan - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Wiecek Kazimierz Józef - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Wiech Kazimierz - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Wiech Tadeusz - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Wiech Tadeusz 4 tyg. niekl. - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Wiernicki Bronisław - - klasa VII B - rok szkolny 1934/35
      Wierzbicki Michał - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Wilczek Jan - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Wilczek Jan - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Wilk Jan - - klasa III - rok szkolny 1917/18
      Wilk Jan pryw. - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Wilk Stanisław - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Wilkoń Władysław - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Wisz Jan - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Wisz Stanisław - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Wisz Władysław - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Witek Szymon - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Władyka Stanisław - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Władyka Wincenty - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Władyka Wincenty - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Woifenburg Zbigniew - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Wojak Ignacy Adam (12/12 34) - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Wojnar Feliks - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Wojnar Józef - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Wojnar Ludwik (wyst. 11 II 1913) - - klasa III B - rok szkolny 1912/13
      Wojnar Roman - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Wojnar Stanisław niekl. - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Wojnarowicz Aleksander (4/5 35) - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Wojnarska Eugenja (od l.II. 35) - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35
      Wojnarska Władysława - - klasa II B - rok szkolny 1934/35
      Wojnarski Ludwik - - klasa II A - rok szkolny 1912/13
      Wojnarski Ludwik - - klasa VII - rok szkolny 1917/18
      Wolak Kazimierz - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Wołoszyn Alfred Czesław - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Wołoszyńska Zofja - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Wołowiec Józef - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Wo'tunik Adam - - klasa I B - rok szkolny 1917/18
      Wrona Dominik - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Wrona Edward - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Wrona Stanisław umarł 12 12 1917 - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Wysocka Irena Wiktorja - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Zając Fryderyk - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Zając Fryderyk uczęszcz. 4 t. - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18
      Zając Roman - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Zając Roman - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Zając Stanisław - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Zając Wincenty - - klasa II B - rok szkolny 1912/13
      Zaleski Roman (pryw.) - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Zamorski Michał - - klasa III A - rok szkolny 1912/13
      Zamorski Michał zdał egz. dojrz. - - klasa VIII - rok szkolny 1917/18
      Zawadzki Piotr - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
      Zawora Piotr - - klasa II A - rok szkolny 1917/18
      Zdąbłasz Stanisław - - klasa I A - rok szkolny 1912/13
      Zdąbłasz Stanisław - - klasa VI A - rok szkolny 1917/18
      Zemka Józef wyst l 15 - - klasa V - rok szkolny 1917/18
      Zieliński Emil - - klasa I A - rok szkolny 1917/18
      Ziemba Adam - - klasa VI - rok szkolny 1912/13
      Ziezio Bronisław - - klasa II A - rok szkolny 1934/35
      Zintz Helena (10/11 34) - - klasa V A - rok szkolny 1934/35
      Zintz Marja - - klasa VII A - rok szkolny 1934/35
      Zintz Witold - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Zubek Roman - - klasa VI - rok szkolny 1934/35
      Zweigel Jutta (pryw.) - - klasa IV - rok szkolny 1912/13
      Zwierzyński Józef - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Zys Adam - - klasa I B - rok szkolny 1912/13
      Źurawski Gustaw - - klasa V - rok szkolny 1912/13
      Żaczek Helena - - klasa I A - rok szkolny 1934/35
      Żaczek Marja - - klasa V B - rok szkolny 1934/35
      Żebracki Tadeusz - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Żelechowski Władysław - - klasa II B - rok szkolny 1917/18
      Żyga Władysław - - klasa VIII - rok szkolny 1934/35






Źródło: PBC

:idea: Janusz Stankiewicz

mazi
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 22:23
Kontaktowanie:

Re: Gimnazjum w Łańcucie 1912/13, 1917/18, 1934/35 naz. M -

Postautor: mazi » ndz paź 26, 2008 09:16

JanuszStankiewicz pisze:.


Zapraszam Czytelników do nadsyłania not biograficznych wspomnianych uczniów [/color]

Onyszkiewicz Leon - - klasa IV - rok szkolny 1917/18
Onyszkiewicz Zenon (pryw) - - klasa VI B - rok szkolny 1917/18



www.leononyszkiewicz.4.pl

Czy są w sprawozdaniach daty urodzenia w/w/ osób ?

JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: JanuszStankiewicz » ndz paź 26, 2008 18:06

.
Niestety nie ma... ale mozna przynajmniej w przybliżeniu wywnioskować ...

Janusz Stankiewicz

mazi
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 22:23
Kontaktowanie:

Postautor: mazi » pn paź 27, 2008 09:01

JanuszStankiewicz pisze:.
Niestety nie ma... ale mozna przynajmniej w przybliżeniu wywnioskować ...

Janusz Stankiewicz


Zapraszam na www.leononyszkiewicz.4.pl.
Można przypuszczać, że Zenon jest bratem Leona.
Zenon Onyszkiewicz widnieje w wydanej w Londynie (1982) książce jako ofiara zbrodni katyńskiej. Leon widnieje natomiast na listach ofiar NKWDFundacji Golgoty Wschodu. Na zdjęciu Zenona Onyszkiewicza z pieczęcią Gimnazjum i adnotacja potwierdzającą ukończenie jakie posiadam jest mylnie wpisana data urodzenia Leona. Trudno powiedzieć kto dokonał tego zapisku. Niemniej jednak fakt pojawienia się wątku zbrodni katyńskiej zarówno przy jednym jak i drugim jest zastanawiający.

mazi
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 22:23
Kontaktowanie:

zmiana adresu strony www

Postautor: mazi » czw maja 12, 2011 22:18


mazi
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 22:23
Kontaktowanie:

Re: Gimnazjum w Łańcucie 1912/13, 1917/18, 1934/35 naz. M - Ż

Postautor: mazi » śr paź 25, 2017 21:53

aktualny link do strony Leona Onyszkiewicza www.leononyszkiewicz.xn.pl


Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] i 1 gość

cron