Progimnazjum w Gniewie 1931/32

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Progimnazjum w Gniewie 1931/32

Postautor: JanuszStankiewicz » pt sie 22, 2008 14:35

.
Lista uczniów opracowana na podstawie publikacji

Sprawozdanie Państwowego Progimnazjum (Koedukacyjnego Humanistycznego) w Gniewie nad Wisłą za rok szkolny 1931/32
Lista liczy 114 osób

Zapraszam Czytelników do nadsyłania not biograficznych wspomnianych uczniów






      Nazwisko imię - - uczeń klasy







      Ałaszewska Józefa - - przyjęty/a do klasy II
      Anspach Brygida - - klasa III
      Anspach Ulryk - - klasa I
      Antoszczyk Zenon - - klasa I
      Barra Józef - - klasa V
      Bartkiewicz Edmund - - klasa I
      Binerowska Janina - - klasa II
      Błaszkowski Felicjan - - klasa I
      Błażkówna Łucja - - klasa I
      Borzeszkowska Jadwiga - - klasa II
      Brejza Jan - - klasa I
      Chełmecka Danuta - - klasa I
      Chrzanowska Marjanna - - klasa VI
      Cymborowska Marja - - przyjęty/a do klasy II
      Czajkowska Anastazja - - klasa VI
      Czarnecki Tadeusz - - klasa II
      Czarnowski Feliks - - klasa I
      Czarnowski Zygmunt - - klasa IV
      Ćwiklińska Anna - - klasa III
      Dambek Aleksander - - przyjęty/a do klasy II
      Derbich Bernard - - klasa II
      Dłużewski Stanisław - - klasa I
      Dylewski Bernard - - klasa III
      Felcówna Stefanja - - przyjęty/a do klasy II
      Filcek Feliks - - klasa IV
      Filz Czesław - - klasa I
      Frankowska Regina - - klasa IV
      Frankowski Edward - - klasa II
      Frankowski Leonard - - klasa II
      Frost Bernard - - klasa IV
      Grubczyńska Małgorzata - - klasa III
      Helmrich Eryka - - klasa II
      Jakus - Gostomski Franciszek - - klasa IV
      Jakusz - Gostomska Otylja - - klasa V
      Janikowska Franciszka - - klasa IV
      Janikowski Antoni - - klasa IV
      Jankiewicz Witold - - klasa II
      Jankiewiczówna Magdalena - - klasa V
      Jelińska Stefanja - - klasa I
      Józwiakówna Rafaela - - klasa I
      Jurkiewicz Antoni - - klasa IV
      Jurkiewiczówna Irena - - klasa V
      Kaczyńska Gertruda - - klasa VI
      Kaczyńska Małgorzata - - klasa VI
      Kayzer Zenon - - klasa II
      Kayzerówna Marja - - klasa IV
      Kleinówna Irena - - klasa II
      Kleinówna Marja - - klasa III
      Kochalski Brunon - - klasa I
      Kotowska Łucja - - klasa V
      Kotowski Mieczysław - - klasa II
      Kowalska Jadwiga - - klasa I
      Krajewski Kurt - - klasa III
      Kurowski Bronisław - - klasa IV
      Liedtkówna Urszula - - przyjęty/a do klasy II
      Lubomska Jadwiga - - klasa I
      Lubomski Tadusz - - klasa II
      Małkowska Halina - - przyjęty/a do klasy III
      Małkowska Jadwiga - - przyjęty/a do klasy II
      Maniecka Cccyija - - klasa II
      Marchlewska Helena - - przyjęty/a do klasy II
      Matuszewski Tadeusz - - klasa III
      Misiewicz Władysław - - klasa V
      Murawski Jan - - klasa IV
      Murawski Józef - - klasa V
      Nagórska Klara - - przyjęty/a do klasy III
      Neumann Aleksander - - klasa IV
      Neumann Jerzy - - klasa I
      Neumann Wiktor - - klasa I
      Neumannówna Marja - - klasa V
      Neumannówna Urszula. - - klasa III
      Nica Jan - - klasa I
      Niklewski Franciszek - - przyjęty/a do klasy II
      Ogonowski Józef - - klasa VI
      Olszewska Stanisława - - klasa III
      Olszewski Stefan - - klasa III
      Oździński Mieczysław - - klasa III
      Pacer Józef - - klasa V
      Parzonka Wacław - - klasa I
      Parzonkówna Krystyna - - klasa V
      Podwalski Franciszek - - klasa VI
      Podwalski Jan - - przyjęty/a do klasy II
      Przybylski Tadeusz - - klasa II
      Puczyńska Cecylja - - klasa V
      Raduńska Jadwiga - - klasa II
      Raduńska Leokadja - - klasa III
      Rezmer Jan - - klasa V
      Rezmer Tadeusz - - przyjęty/a do klasy II
      Rogaczewska Irena - - klasa I
      Rohde Antoni - - klasa I
      Sajdowski Benedykt - - przyjęty/a do klasy II
      Samulewski Stanisław - - przyjęty/a do klasy II
      Sarnowski Alfons - - przyjęty/a do klasy II
      Sarnowski Stef'ni - - przyjęty/a do klasy II
      Schroeder Alfons - - klasa V
      Schwartz Ulryk - - klasa VI
      Siebertówna Gertruda - - klasa IV
      Szczepanik Stanisław - - klasa I
      Szulcówna Febronja - - klasa I
      Talarowska Janina - - klasa I
      Urban Leon - - klasa VI
      Urbanówna Marta - - klasa III
      Weidemann Paweł - - przyjęty/a do klasy II
      Wierzchowski Stanisław - - klasa II
      Witkowski Leon - - klasa VI
      Wójcikówna Emilja - - klasa IV
      Wójcikówna Marja - - klasa II
      Wydrżanka Barbara - - klasa V
      Wydrżanka Helena - - klasa I
      Wygocki Stanisław - - klasa III
      Zawodziński Józef - - klasa I
      Zieliński Lucjan - - klasa V
      Ziółkowski Alfons - - klasa II
      Ziółkowski Wiktor - - klasa I







Źródło: PBC

:idea: Janusz Stankiewicz

Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron