C.K. Wyższe Gimnazyum w Wadowicach za rok szkolny 1887

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

C.K. Wyższe Gimnazyum w Wadowicach za rok szkolny 1887

Postautor: JanuszStankiewicz » wt wrz 09, 2008 12:07

.
Lista uczniów opracowana na podstawie publikacji

Sprawozdanie Dyrekcyi C.K. Wyższego Gimnazyum w Wadowicach za rok szkolny 1887

Lista liczy 214 osób

Zapraszam Czytelników do nadsyłania not biograficznych wspomnianych uczniów






      Nazwisko imię - - uczeń klasy







      Adamowicz Stanisław kl. II b
      Alberti Stanisław kl. VII
      Babicz Edward kl. III
      Bajorski Jan kl. II b
      Banaś Franciszek kl. VI
      Bargiel Michał kl. IV
      Bazal Jan kl. VI
      Biela Józef kl. IV
      Bielewicz Antoni kl. V
      Bielewicz Stefan kl. I
      Bieroński Jan kl. IV
      Biesik Herman kl. III
      Biesik Józef kl. VI
      Bobrzyński Karol kl. V
      Bobrzyński Mieczysław kl. I
      Bocheński Kazimierz kl. III
      Bogdański Kazimierz kl. I
      Bornstein Lipman kl. VI
      Brańka Antoni kl. II b
      Brzezniak Michał kl. VIII
      Caputa Józef kl. VI
      Chlebowski Antoni kl. II a
      Chmielowski Antoni kl. I
      Cholewka Stanisław kl. I
      Chrząszcz Ludwik kl. VII
      Czapik Józef kl. I
      Czapik Karol kl. III
      Czapik Ludwik kl. VI
      Czermiński Jan kl. II a
      Czerwiński Tomasz kl. IV
      Czerwiński Władysław kl. VII
      Ćwiertnia Alexander kl. II b
      Dbałowski Józef kl. IV
      Dbałowski Włodzimierz kl. III
      Dihm Stanisław kl. VII
      Dudziak Jan kl. III
      Dworak Józef kl. VI
      Ebel Izaak kl. I
      Erychleb Adolf kl. I
      Faifer Michał kl. VI
      Ferek Franciszek kl. VII
      Fołta Jan kl. II a
      Fonferko Adam kl. I
      Foryś Franciszek kl. I
      Frąckiewicz Stanisław kl. II b
      Fuchs Rudolf kl. I
      Gałgan Marcin kl. VI
      Gałuszka Józef kl. II b
      Gayczak Bronisław kl. II a
      Gayczak Władysław kl. V
      Gąsiorowski Leon kl. I
      Gąsiorowski Michał kl. VI
      Gielata Karol kl. II b
      Gizicki Młlxymilian kl. VI
      Godlewski Ernest kl. II a
      Godłowski Alexander kl. VIII
      Górkiewicz Alexander kl. I
      Górski Tadeusz kl. II a
      Gros Józef kl. I
      Grudzień Ignacy kl. II a
      Grzywa Franciszek kl. II a
      Guńka Jakób kl. IV
      Haber Artur kl. III
      Haber Israel kl. II b
      Hajost Jan kl. VI
      Halaun Leib kl. I
      Hojny Józef kl. III
      Horunter Eugeniusz. kl. II a
      Hryniewiecki Jan kl. VI
      Huppert Abraham kl. II a
      Israeli Ludwik kl. IV
      Janicki Józef kl. III
      Janicki Michał kl. II a
      Jarosz Józef kl. V
      Jasiński Emilian kl. II b
      Jaworski Władysław kl. VIII
      Jąkała Wojciech kl. IV
      Jędrzejowski Kazimierz kl. I
      Jura Andrzej kl. II a
      Juras Antoni kl. VII
      Kaiszar Adolf kl. VII
      Kamecki Daniel kl. I
      Kankofer Antoni kl. II b
      Karafiat Jan kl. II a
      Karafiat Władysław kl. IV
      Kaznowski Antoni kl. IV
      Kegel Józef kl. VIII
      Kierpiec Jan kl. III
      Kierpiec Jędrzej kl. I
      Kiesell Bolesław kl. II b
      Kocyan Stanisław kl. I
      Kozik Józef kl. VIII
      Kozłowski Franciszek kl. II a
      Kómorek Józef kl. II a
      Krupiński Rudolf kl. III
      Krygowski Zdzisław kl. V
      Krzanok Władysław kl. IV
      Kubiczek Ludwik kl. VI
      Kubiczek Roman kl. III
      Kufel Jakób (cel.) kl. V
      Kulig Zygmunt kl. IV
      Kurowski Jędrzej kl. III
      Kuska Antoni kl. IV
      Kuś Franciszek kl. II a
      Kwiatkowski Mieczysław kl. VI
      Lang Maryan kl. IV
      Lang Otokar kl. VIII
      Lekczyński Mieczysław kl. II a
      Lindner Adam kl. I
      Lizak Władysław kl. III
      Ludwikowski Leon kl. II a
      Łaski Jan kl. VI
      Małusecki Ludwik kl. I
      Małysa Michał kl. II a
      Masny Ignacy kl. V
      Meciszewski Czesław kl. III
      Meudyk Władysłąw kl. I
      Miarka Teofil kl. III
      Mięsowicz Erwin kl. II b
      Migdałek Józef kl. II a
      Migdałek Julian kl. VIII
      Migdałek Konstanty kl. II b
      Mika Franciszek kl. III
      Mosch Józef kl. I
      Moskała Jan kl. II b
      Namaczyński Jan kl. VII
      Nikiel Jan kl. I
      Nikliborc Szczepan kl. VI
      Nowaczyński Adolf kl. II b
      Nowak Franciszek kl. II b
      Offner Mortche kl. III
      Oleksy Jakób kl. IV
      Paleczny Czesław kl. IV
      Paleczny Nikodem kl. VII
      Palusiński Józef kl. III
      Parcza Wojciech kl. VIII
      Pawlicki Michał kl. VII
      Pawlicki Włodzimierz kl. I
      Pindelski Józef kl. I
      Płonka Jan kl. I
      Pomietło Alexander kl. IV
      Pomietło Franciszek kl. VI
      Prezentkiewicz Franciszek kl. VIII
      Pytel Józef kl. III
      Rajda Aleksander kl. I
      Rohr Ludwik kl. II a
      Roman Michał. kl. VIII
      Rozak Franciszek kl. VIII
      Ruła Adam kl. IV
      Russek Jan kl. II b
      Rychlik Ludwik kl. I
      Rychlik Tadeusz kl. VII
      Rychlik Władysław kl. V
      Rzeszódko Kazimierz (cel.) kl. V
      Sadowski Józef kl. II b
      Schmelz Józef kl. III
      Schwarz Adolf kl. I
      Skródlik Leon kl. IV
      Służewski Łucyan kl. VIII
      Smietana Wacław kl. II b
      Smółka Wawrzyniec kl. II b
      Sokalski Eustachy kl. III
      Solski Czesław kl. VI
      Solski Teofil kl. II b
      Sołtys Karol kl. VIII
      Staniejko Antoni kl. I
      Stiasny Roman kl. VIII
      Stiasny Stefan kl. VIII
      Strowski Franciszek kl. II a
      Styła Ludwik kl. V
      Suknarowski Jan kl. III
      Swajnos Teodor kl. II b
      Syc Stanisław kl. II b
      Szarek Jan kl. I
      Szczęśniak Józef kl. II a
      Szczur Wilhelm kl. IV
      Szlosarczyk Franciszek kl. VI
      Talaga Paweł kl. VI
      Tałasiewicz Stanisław kl. VIII
      Tałasiewicz Zygmunt kl. V
      Tepser Ryszard kl. III
      Thieberger Karpel kl. VI
      Timal Rudolf kl. I
      Trammer Schoel kl. V
      Trojnar Józef kl. VII
      Tylka Jan kl. III
      Vrana Edmund kl. II a
      Vrana Władysław kl. II a
      Warmuz Maciej kl. III
      Wądolny Stefan kl. IV
      Wądolny Władysław kl. IV
      Wąsik Franciszek kl. V
      Weczerka Karol kl. II b
      Węgrzyn Jan kl. I
      Widlarz Ferdynand kl. V
      Wiencek Stanisław kl. VII
      Wierzbicki Leon kl. II b
      Wietrzny Władysław kl. I
      Wilczyński Ludwik kl. II b
      Winiarski Bolesław kl. III
      Wiśnicki Jan kl. I
      Witkowski Stanisław kl. VIII
      Włodek Wilhelm kl. II b
      Wojewodzic Paweł kl. III
      Wyrobek Antoni kl. V
      Wysocki Stefan kl. I
      Zachariasiewicz Tadeusz kl. V
      Zając Stefan kl. II a
      Zborowski Stanisław kl. III
      Zembaty Władysław kl. VIII
      Żaczek Władysław kl. II b
      Żurek Adolf kl. III
      Żurek Roman kl. I
      Żyła Józef kl. VIII







Źródło: PBC

:idea: Janusz Stankiewicz

Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron