Państwowej Szkoły Technicznej Wilno 1922-1932

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Państwowej Szkoły Technicznej Wilno 1922-1932

Postautor: JanuszStankiewicz » śr wrz 10, 2008 18:04

.
Lista uczniów opracowana na podstawie publikacji

Księga dziesięciolecia Państwowej Szkoły Technicznej imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wilnie : 1922-1932
Wilno 1932 r.



Lista liczy 538 osób

Zapraszam Czytelników do nadsyłania not biograficznych wspomnianych absolwentów






      Nazwisko imię - - absolwent wydziału - rok ukończenia







      Alchimowicz Leonard - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Alchimowicz Aleksander - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Anchimiuk Jan - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Antonowicz Antoni - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Antoszewicz Edmund - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Apanasik Jan - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Apanowlcz Stanisław - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Apryszko Mikołaj - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Aramowicz Konstanty - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Arlukiewicz Leon - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Assanowicz Jakób - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Awtuszewski Kazimierz - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Balicki Dymitr - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Balukiewicz Henryk - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Balukiewicz Jeremjasz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Banel Jan - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Banulewicz Edmund - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Baranowicz Juljan - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Baranowski Piotr - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Baranowski Stanisław - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Barańczyk Stefan - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Bejnarowicz Tadeusz - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Bienisiewicz Edward - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Błuś Albert - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Bobowicz Henryk - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Bobrowicz Aleksander - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Bogdanowicz Wiuli. - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Bohdziewicz Kazimierz - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Borodziuk Aleksander - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Borowski Stanisław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Brejwo Wacław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Budzicz Bronisław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Budzyński Jerzy - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Bujwid Piotr - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Bułaj Aleksander - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Buraczewski Józef - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Butkiewicz Aleksander - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Butrymowicz Witold - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Bychowiec Józef - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Celiński Józef - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Chądzyński Stanisław - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Chojnicki Czesław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Chorocej Leopold - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Chroł Józef - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Ciechanowicz Stanisław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Cuglewski Jerzy - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Cwirko Franciszek - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Czajkowski Czesław - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Czarnecki Józef - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Czebotarewicz Zbigniew - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Czeczot Stanisław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Czentorycki Mieczysław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Czepułkowski Józef - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Czerniawski Bronisław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Czernikiewicz Jerzy - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Czerwoniec Piotr - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Czeszczewski Jan - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Czuduk Teodor - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Dańko Konstanty - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Daszkiewicz Antoni - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Daszkiewicz Józef - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Dauksza Władysław - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Downar Sergiusz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Downar-Zapolski Donat - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Drożdżewski Jan - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Drużyłowski Mikołaj - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Drygo Włodzimierz - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Dublńskl Stanisław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Duboniewicz Czasław - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Dubrowin Aleksander - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Dudko Edmund - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Dudzis Juljan - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Dukszto Władysław - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Dunecki Władysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Duszkiewicz Marian - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Duszkiewlcz Aleksander - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Duszkiewlcz Stanisław - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Dzimiszkiewicz Edward - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Epimach-Szypiłło Czesław - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Faikowski Stefan - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Fedorowicz Jerzy - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Fiedorowicz Witold - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Fiedosiejew Mikołaj - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Firkowicz Michał - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Galicki Mieczysław - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Gałaj Jochel - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Gąsiorowski Aleksander - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Genjusz Józef - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Genjusz Piotr - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Giejsztowt Bolesław - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Gierkowicz Antoni - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Gil Edward - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Głuszenko Borys - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Gordziałkowski Edward - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Gortyński Zygmunt - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Gorzkowski Bronisław - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Gotowieckl Jan - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Górczyk Aleksander - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Górski Antoni - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Górski Michał - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Gródź Konstanty - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Grygielewicz Adam - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Grynkiewicz Adam - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Grynkiewicz Franciszek - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Gryszan Witold - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Gudowicz Antoni - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Gulbinowicz Władysław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Gulewicz Sergjusz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Gumowski Eugenjusz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Gumowski Jan - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Gurowski Mikołaj - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Gutkiewicz Anatol - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Hajdukiewicz Aleksander - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Hałaburda Stanisław - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Hałko Juljan - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Harasimowicz Alfons - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Hawryłkowicz Tomasz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Hermanowicz Antoni - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Hermanowicz Leon - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Horodko Antoni - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Hryncewicz Leon - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Hudowicz Stanisław - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Hudowicz Stefan - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Huszcza Jerzy - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Ignatowicz Dymitr - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Ihnatowicz Mieczysław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Illukowicz Wojciech - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Ilner Stanisław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Iwanowski Mateusz - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Iwaszkiewicz Ignacy - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Jagodowski Mikołaj - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Jałowik Wacław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Jancelewicz Alfons - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Janczewski Antoni - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Janczukowicz Paweł - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Jankowski Tadeusz - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Janowski Bronisław - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Janulis-Jmiewicz Hubert - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Januszewski Konstanty - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Jarmac Wacław - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Jaroszewicz Edward - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Jasjewicz Witold - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Jegliński Anatol - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Jellinek Antoni - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Jodko Józef - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Jukowskl Władysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Jurewicz Kazimierz - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Jussis Stanisław - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Juszkiewicz Aleksander - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Kadenaci Tadeusz - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Kalicki Zygmunt - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Kamiński Wacław - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Karbowniczek Kazimierz - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Kardzis Zenon - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Karniecki Wacław - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Kasperowicz Alfons - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Kazikowski Ignacy - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Kierznowski Napoleon - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Kieturakis Eugenjusz - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Kiewlicz Stefan - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Kilarski Jerzy - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Kirszensztejn Roman - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Klanowski Władysław - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Kletun Antoni - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Klimko Władysław - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Kłoczkowski Mikołaj - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Kłopotowski Cezary - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Kołłątaj Bolesław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Kołomecki Wiktor - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Komarowski Aleksander - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Kondratowicz Józef - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Koniuszaniec Wacław - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Koniuszewski Wacław - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Konkołowicz Kazimierz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Konopacki Bolesław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Konopko Teodor - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Korchow Mikołaj - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Korolklewlcz Jan - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Korszun Konstanty - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Kosiński Zygmunt - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Kosowski Wacław - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Kosy Kazimierz - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Koszczyc Stanislaw - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Kościuk Waclaw - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Kowszun Wacław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Kozakiewicz Edward - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Kozakiewicz Wiktor - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Kozikowski Kazimierz - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Kozłowski Wadim - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Krasnowski Wiktor - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Krasodomski Jan - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Krasowski Adolf - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Kresło Jan - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Kretowicz Mikołaj - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Kretowlcz Henryk - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Kropiwnicki Władysław - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Królikowski Antoni - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Krućko Mikołaj - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Krućko Włodzimierz - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Kruhlik Feliks - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Krupski Edward - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Krym Alojzy - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Krysztul Mieczysław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Kuczyński Witold - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Kućko-Zubaczek Jan - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Kuklewski Henryk - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Kukulski Feliks - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Kułakowski Kazimierz - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Kuncewia Sergjusz - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Kuncewicz Włodzimierz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Kupcewicz Aleksy - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Kurkowski Mieczysław - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Kurylowicz Antoni - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Kuszelewski Olgierd - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Kwietko Aleksander - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Lachowicz Edward - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Lachowicz Józef - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Landsberg Olgierd - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Laskorys Stanisław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Lebiedziewicz Feliks - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Lewicki Alojzy - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Lewicki Michał - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Lewulis Henryk - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Lewulis Romuald - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Liksza Łukasz - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Lindorf Antoni - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Lipiński Zygmunt - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Lisowski Andrzej - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Litwinionek Józef - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Ładygo Władysław - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Łapuszyński Piotr - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Ławrynowicz Seweryn - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Łazarewicz Jerzy - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Łobejko Michał - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Łojko Felicjan - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Łopaszyński Juljan - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Łopuszko Edward - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Łukaszewicz Albert - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Łukaszewicz Stanisław - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Łukaszewicz Witold - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Łukaszyński Feliks - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Łunkiewicz Jan - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Łygo Witold - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Machnacz Paweł - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Maciuk Arkadjusz - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Mackiewicz Albin - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Majewski Witold - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Majewski Zygmunt - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Makarski Władysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Makrocki Leon - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Malewicz Alojzy - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Malinowski Aleksander - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Malinowski Leonard - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Malinowski Walerjan - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Maliszewski Lucjan - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Małczyriski Wacław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Marcinkiewicz Romuald - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Markiewicz Wacław - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Markow Wiktor - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Markowicz Antoni - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Martynkin Henryk - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Masiulaniec Edward - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Matejko Leon - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Mazurkiewicz Leon - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Merecki Aleksander - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Michalczonek Aleksander - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Michałowski Alojzy - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Michniewicz Jan - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Mickiewicz Bronisław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Mieczyński Olgierd - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Mieczyńskl Leon - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Mielnik Wilhelm - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Mieszko Michał - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Mieszkowicz-Adamowicz Zygmunt - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Milewski Mieczysław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Milewski Wiktor - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Miller Antoni - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Milto Michał - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Miornowicz Leopold - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Mirkowski Leon - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Misiak Jan - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Misiewicz Konstanty - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Młochowskl Hipolit - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Moczulski Stefan - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Moczydłowski Konstanty - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Mojsiejenko Anatol - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Mojsiejenko Witaljusz - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Mokrzecki Antoni - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Mokrzecki Witold - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Możejko Jan - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Mutt Witold - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Nasiłowski Zenon - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Naumienko Anatol - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Naumowicz Wiaczeslaw - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Nawrocki Jan - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Nazarko Józef - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Niedzielczyk Konstanty - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Nielubszyc Bolesław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Niewiarowski Piotr - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Niewosz Władysław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Nosowicz Leonard - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Nowodworski Wiktor - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Obrycki Witold - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Obuchowski Jan - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Odolski Antoni - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Odyniecki Mieczysław - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Okułowicz Piotr - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Okułowicz Stanisław - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Olechnowicz Zygmunt - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Oleksiak Edward - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Olender Eugenjusz - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Orłowski Stanisław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Orłowski Wacław - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Orzepowski Stanisław - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Osadowski Aleksander - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Ostrożnikow Sergjusz - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Otoka Kalikst - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Pakszyc Stanisław - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Palul Zygmunt - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Papieski Czesław - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Paprocki Michał - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Paszkiewicz Jan - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Paszkiewicz Michał - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Paszkiewicz Włodzimierz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Paszkowski Władysław - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Pawlikowski Marjan - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Perlic Wacław - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Peszko Waclaw - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Pieńkowskl Juljan - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Pierzyński Franciszek - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Pieślak Bolesław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Pieślak Mieczysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Pietkiewicz Ryszard - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Piłkowicz Witold - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Piotrowicz Witold - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Piotrowski Leonard - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Piotrowski Władysław - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Piórko Zygmunt - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Piwowarczyk Konstanty - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Pleszkur Władysław - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Podagieł Sergiusz - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Pokultinis Alfred - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Połoński Adolf - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Popiołek Eugenjusz - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Popławski Bonifacy - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Poraj Jerzy - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Potapczyk Wiktor - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Pryszanów Sergiusz - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Puchalski Edward - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Pulman Jerzy - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Puzilewicz Wacław - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Puzinowski Wincenty - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Rabczenko Mieczysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Rabczuk Wasyl - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Raczycki Mieczysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Radziszewski Witalis - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Rawiński Mieczysław - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Rąbalski Jan - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Reczyński Władysław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Rodziewicz Józef - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Rodziewicz Stanisław - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Rodziewicz Wacław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Rodziewicz Władysław - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Rogajło Wiktor - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Rogiński Jan - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Rolof-Frołow Stefan - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Romanowski Marjan - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Romanowski Olgierd - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Romanowski Stanisław - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Romazewicz Witold - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Romejko Stanisław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Romejko Zygmunt - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Rondomański Kazimierz - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Roszczyński Anatol - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Rozwadowski Romuald - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Równiak Wacław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Rudziński Klemens - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Ruścian Wacław - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Rutkiewicz Tadeusz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Rutkowski Mieczysław - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Rutkowski Rajmund - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Rychter Piotr - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Rymaszewski Antoni - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Rymaszewski Zenon - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Rynkiewicz Aleksander - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1928.
      Ryzenko Bohdan - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Rzewuski Antoni - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Sadowski Bolesław - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Sadowski Roman - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Sałkiewicz Czesław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Samuk Józef - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Sawicki Aleksander - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Sawicki Czesław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Seheń Olgierd - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Siedler Wacław - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Sielewicz Michał - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Siemaszkiewicz Kazimierz - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Siemaszko Józef - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Siemaszko Olgierd - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Sienkiewicz Dominik - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Sienkiewicz Stanisław - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Sienkiewicz Wacław - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Siwicki Bolesław - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Skaradziński Jan - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Skarbek Janusz - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Skrouba Józef - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Slusarski Zbigniew - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Sławiński Edward - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Sławoniewski Witold - - Wydział Drogowy - Rok 1931
      Smajkiewicz Ali - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Smoktunowicz Mikołaj - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Smoktunowicz Mikołaj - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Smolski Borys - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Smolski Konstanty - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Smółko Mieczysław - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Sobolewski Wincenty - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Sobolewski Witold - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Songin Kazimierz - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Stankiewicz Adam - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Stankiewicz Adam - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Stankiewicz Czesław - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Stankiewicz Michał - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Stankiewicz Mieczysław - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Stankiewicz Tadeusz - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Stefankiewicz Tadeusz - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Stoberski Stanisław - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Straszyński Leopold - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Strazdas Józef - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Strojek Stanisław - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Strzelecki Dymilr - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Stundzis Piotr - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Stundzis Witold - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Subocz Arkadjusz - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Sulżycki Stanisław - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Suworow Włodzimierz. - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Swietlikowski Antoni - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Swiętorzecki Wacław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Swirk Władysław - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Swlłło Bolesław - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Sygnatowicz Kazimierz - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Symonowicz Bolesław - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Szabłowski Wiktor - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Szafłejew Henryk - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Szafranowicz Michał - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Szafranowski Leonard - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Szarejko Bolesław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1929.
      Szczepański Wojciech - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Szegidewicz Aleksander - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Szemiot-Połoczański Wiktor - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Szmidt Romuald - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Szmigielski Witold - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Szmulewski Wiktor - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Szpilewski Mieczysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Szulakiewicz Arsenjusz - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Szulakiewicz Paweł - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Szutowicz Sergjusz - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Szyktarow Assygniej - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Szyłłas Antoni - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Szymaniec Włodzimierz - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Szymański Edward - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Świdziński Wacław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1931
      Taraszkiewicz Michał - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Tatarynowicz Bolesław - - Wydział Budowlany. - Rok 1928.
      Tatyol Władysław - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Tejszerski Michał - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Tejwan Mieczyslaw - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Terlecki Wacław - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Terpiłowski Stanisław - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Titkow Michał - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Tomaszewicz Kazimierz - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Tomaszewicz Stefan - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Tomaszewlcz Michał - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Tomaszewski Władysław - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Topiłko Wiktor - - Wydział Budowlany. - Rok 1927
      Tracewski Tadeusz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Tumiłowicz Jan - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Tumiłowicz Mieczyslaw - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Turcewicz Nikander - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Turowski Antoni - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Tyszkiewlcz Zenon - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Urbanowicz Franciszek - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Urbanowicz Władysław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Uścinowicz Michał - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Wajsow Adam - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Walentynowicz Franciszek - - Wydział Kolejowo - Mechaniczno - Elektryczny. - Rok 1932.
      Walukiewicz Józef - - Wydział Drogowy - Rok 1928.
      Wałuto Karol - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Wańkowicz Stanisław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Wasiewicz Donat - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Wasilewski Alojzy - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Wasilewski Antoni - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Wasilewski Igor - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Wasilewski Władysław - - Wydział Drogowy. - Rok 1927
      Wasilewski Wojciech - - Wydział Drogowy - Rok 1930
      Wendorf Bolesław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Weretyński Wacław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Wiełłowicz Zygmunt - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Wierzbowski Władysław - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Wilejto Eugenjusz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Wilkus Alfred - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Wilkus Kazimierz - - Wydział Budowlany - Rok 1930
      Wiśniewski Paweł - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Witkowski Wacław - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1931
      Wojnicz Witold - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Wojtkiewicz Michał - - Wydział Mierniczy - Rok 1932.
      Wołejko Jan - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Wołejko Kazimierz - - Wydział Mechaniczny - Rok 1930
      Worobecki Józef - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Worotnicki Józef - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Wójcicki Stanisław - - Wydział Mechaniczny - Rok 1932.
      Wróblewski Piotr - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Wróblewski Sergjusz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Wylcan Franciszek - - Wydział Kolejowy - Rok 1931
      Wysocki Adolf - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Wysocki Wacław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Wysocki Władysław - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Wysocki Władysław - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Zagórski Mikołaj - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Zagórski Władysław - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1927
      Zagórski Władysław - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Zaleski Kazimierz - - Wydział Mechaniczno - Kolejowy - Rok 1930
      Zapadko Romuald - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Zaręba Piotr - - Wydział Mechaniczny "A". - Rok 1928.
      Zawadzki Wiktor - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Zawadzki Wincenty - - Wydział Drogowo - Wodny - Rok 1932.
      Zdankiewicz Franciszek - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Zieliński Tadeusz - - Wydział Drogowy. - Rok 1926
      Ziemczonek Nikodem - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Zienowicz Kazimierz - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1929.
      Żakowicz Konrad - - Wydział Mechaniczny B - Rok 1928.
      Żebrowski Albrecht - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Żebrowski Zenon - - Wydział Budowlany - Rok 1931
      Żeleźniak Zygmunt - - Wydział Mechaniczny. - Rok 1926
      Żotkiewicz Henryk - - Wydział Budowlany - Rok 1929.
      Żukowski Borys - - Wydział Budowlany - Rok 1932.
      Żwiryn Jan - - Wydział Meljoracyjny - Rok 1932.
      Żyliński Wacław - - Wydział Drogowy - Rok 1929.
      Żywicki Czesław - - Wydział Drogowy - Rok 1929.








Źródło: KPBC

:idea: Janusz Stankiewicz
Ostatnio zmieniony pt gru 12, 2008 08:42 przez JanuszStankiewicz, łącznie zmieniany 2 razy.

JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: JanuszStankiewicz » ndz wrz 28, 2008 21:28

.
Pan Maciej Michalczonek przesłał notę biograficzną:

    ALEKSANDER MICHALCZONEK

    ur. 4 lipca 1910 w Święcianach (lit. Švenčionys), wcześniej Aleksander Michalczenok (ros. Александр Михалченок ?) w rodzinie kolejarskiej, syn Bazylego/Wasyla Michalczonek i Anieli Sienkiewicz, na koleji pracowali też jego bracia: Leon i Mokołaj technik, abs. z 1931 Wydziału Kolejowego Państwowej Szkoły Technicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wilnie, ul. Holendernia 12 (ob. Olandų) , pracował jako (inspektor ?) w Państwowym Zarządzie Dróg Wodnych w Grodnie. abs. Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty Baonu Podchorążych Rezerwy Piechoty nr 7a w Jarocinie którą ukończył w 1932 jako plut. podch. rezerwy z przydziałem do 85 Pułku Strzelców Wileńskich stacjonującego w Nowej Wilejce pod Wilnem, wchodzącego w skład 19 Dywizji Piechoty w Wilnie, w 1934 awansowany do stopnia ppor. rez. i powierzając mu funkcję d-cy plutonu strzeleckiego, w 1938 przeniesiony do Baonu Korpusu Ochrony Pogranicza „Troki” w Trokach , po mobilizacji prawdopodobnie zaginął w działaniach wojennych w obronie Wilna w starciu z wojskami sowieckimi Frontu Białoruskiego komendarma Michaiła Kowalowa, w składzie pułku KOP „Wilno” pod dowództwem płk. Kazimierza Kardaszewicza, w batalionie mjr Krasowskiego, który wg. jednego źródła obsadził pas wzgórz między ul. Rossa a ul. Beliny, zaś według innego - przy przemieszczeniu się jednostki z ul. Subocz na cmentarz na Rossie († noc z 18 na 19 września 1939 ?) , wg. relacji żołnierza który powiadomił rodzinę – ranny w brzuch i nogi, zaginął wg innych źródeł lub został pochowany na cmentarzu wojskowym w kwaterze żołnierzy, którzy zginęli w wojnie 1920 roku ; dalsze ewentualne losy lub miejsce pochówku nieznane








wpisał Admin


Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron