Księgi parafiane z Krężnicy Jarej

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
idol71reszka
AKTYWNY UŻYTKOWNIK
AKTYWNY UŻYTKOWNIK
Kontaktowanie:

Księgi parafiane z Krężnicy Jarej

Postautor: idol71reszka » pt sty 22, 2010 15:13

Witam
Posiadam sfilmowane księgi z parafii Krężnica Jara od 1797 roku .
Pracuję nad indeksami jednocześnie pomagam w odnajdywaniu przodków z tej parafii.
Posiadam też indeksy ślubów z parafii Czerniejów .
Indeksy w wersji roboczej umieściłem na swojej stronie Internetowej: http://lubgens.eu na którą zapraszam zainteresowanych lub proszę o kontakt e-mail: kontakt(at)piotrreszka.pl

Pozdrawiam Piotr Reszka
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2014 12:40 przez idol71reszka, łącznie zmieniany 2 razy.

JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Kontaktowanie:

Postautor: JanuszStankiewicz » pt sty 22, 2010 16:54

.
Bardzo cenna inicjatywa - popieram gorąco ... !!!

Drobna uwaga: pomimo istnienia na Pana stronie wyszukiwarki - proponowałbym jednak umieszcznie nazwisk w indeksach w porządku alfabetycznym - znacznie ułatwia to poszukiwanie i jednocześnie umożliwa to zapoznanie się z "obocznościami" pisowni nazwisk - jest to bardzo istone !!!, niestety czasem nawet znaczące portale genealogiczne nie przedstawiają w taki sposób listy, co uniemozliwia "pełny" wgląd w spis nazwisk.

Życze powodzenia P. Piotrowi i zapraszam do współpracy

Janusz Stankiewicz

idol71reszka
AKTYWNY UŻYTKOWNIK
AKTYWNY UŻYTKOWNIK
Kontaktowanie:

Postautor: idol71reszka » pt sty 22, 2010 20:19

Dzięki za podpowiedź .
Faktycznie czasem chciałem wypisać nazwiska występujące w księgach i miałem problem. Jest to do wykonania a i przydatne gdyż często jedno nazwisko było różnie zapisane ( Dębiński - Dembiński ). Wyszukiwarka tego nie wyłapie. :wink:
Pozdrawiam Piotr Reszka

Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”