Sońsk lata 1797 do 1809 oraz 1824 - księga zgonów

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Sońsk lata 1797 do 1809 oraz 1824 - księga zgonów

Postautor: JanuszStankiewicz » sob mar 24, 2007 19:05

.
Dzięki inicjatywom genealogów na portalu http://genealodzy.pl powstał (między innymi) indeks zgonów osób z miejscowości Sońsk (mazowieckie) za lata 1797 – 1809 oraz 1824.
Dzieki Staszkowi Pieniążkowi, który dostarczył mi skany wpisów, mogłem przygotować poniższą indeksację.

Zachęcam wszystkich Czytelników do pomocy w rozwijaniu internetowej bazy metrykalnej !!!




      Nazwisko i imię --- Zmarł/a w roku




      Adamski Małgorzata 1824
      Bienkowski Balbina 1824
      Bienkowski Stanisław 1824
      Bienkowski Jan 1824
      Bienkowski Stanisław 1824
      Brzuch Balbina 1824
      Budny Helena 1824
      Budny Katarzyna 1824
      Chrzanowski Julianna 1824
      Danowski Łukasz 1824
      Delura Joanna 1824
      Delura Jan 1824
      Delura Walenty 1824
      Gadomski Franciszka 1824
      Gadomski Walenty 1824
      Gąsecki Maryanna 1824
      Hojecki Maryanna 1824
      Jabłecki Maryanna 1824
      Janowa Marcyanna 1802
      Janowa Katarzyna 1803
      Jaworski Antoni 1803
      Jędrzejak Katarzyna 1802
      Jozwowna Petronela 1801
      Jozwowna Rozalia 1801
      Kacper Maryanna 1807
      Kaczeński Kazimierz 1802
      Kaczyński Wawrzeniec 1809
      Kalinoski Tekla 1807
      Kalinowski Tomasz 1804
      Kamiński Marcin 1801
      Kamiński Maryanna 1801
      Kamiński Franciszek 1802
      Kamiński Augustyn 1803
      Kamiński Marcin 1804
      Kamiński Regina 1805
      Kanech Marcyanna 1808
      Karpnicki Tomasz 1809
      Karpnicki Jan 1809
      Kawecki Djonizy 1806
      Kocioł Lesek 1824
      Kocioł Haja 1824
      Kołakoski Antonina 1804
      Kołakowski Tomasz 1805
      Kołodziej Wojciech 1799
      Kołodziej Szymon 1808
      Kołodziejczak Katarzyna 1798
      Kołpak Maryanna 1805
      Komerowski Łucja 1804
      Komoniewski Grzegorz 1824
      Komoroski Stanisław 1807
      Komorowski Monika 1797
      Komorowski Kazimierz 1803
      Kosiński Jan 1802
      Kosiński Józef 1802
      Kosmoski Katarzyna 1799
      Kosmoski Apolonia 1801
      Kosmoski Agnieszka 1807
      Kosmoski Wojciech 1807
      Kostrowski Maryanna 1801
      Kowalczyk Piotr 1807
      Kowalewski Jan 1797
      Kowalewski Maryanna 1797
      Kowalski Andrzej 1824
      Kozłowski Maryanna 1797
      Kozłowski Anna 1805
      Kozłowski Maryanna 1824
      Kozmiski Maryanna 1807
      Kozmiski Paweł 1808
      Kozoń Tomasz 1799
      Koźniewski Xawery 1824
      Krasiński Wawrzeniec 1802
      Krasiński Jan 1805
      Krasiński Piotr 1807
      Krupiński Agnieszka 1803
      Kruszenski Karolina 1824
      Kruszenski Jadwiga 1824
      Krzeczkowski Józef 1824
      Krzyzewski Maryanna 1806
      Kucmiński Wojciech 1807
      Kuczmieński Józef 1824
      Kuczyński Kasper 1809
      Kumerowski Jan 1809
      Kuzmiński Małgorzata 1808
      Kuzmiński Tekla 1808
      Kuznieski Kunegunda 1807
      Kwiatkoski Antoni 1800
      Kyrycz Szczepan 1800
      Kyrycz Roch 1807
      Kyrycz Maryanna 1807
      Kyrycz Stanisław 1808
      Kyrycz Jan 1824
      Lipieński Piotr 1824
      Machoski Maryanna 1807
      Maieński Kazimierz 1809
      Malinoski Teofila 1807
      Małdziński Maryanna 1800
      Małecki Kacper 1805
      Małecki Magdalena 1824
      Marszałęk Maryanna 1804
      Marusiewski Katarzyna 1824
      Maruszecki Katarzyna 1803
      Maruszeski Apolonia 1806
      Maruszeski Franciszek 1806
      Maruszeski Walenty 1806
      Maruszeski Maryanna 1807
      Maruszeski Maryanna 1807
      Maruszeski Anna 1807
      Maruszeski Roch 1807
      Maruszeski Katarzyna 1807
      Maruszeski Elżbieta 1807
      Maruszeski Piotr 1808
      Maruszeski Katarzyna 1809
      Maruszeski Michał 1806
      Maruszewski Sylwester 1797
      Maruszewski Maciej 1798
      Maruszewski Barbara 1798
      Maruszewski Stanisław 1798
      Maruszewski Józef 1798
      Maruszewski Maryanna 1798
      Maruszewski Anastazja 1798
      Maruszewski Bregida 1803
      Maruszewski Karol 1805
      Maruszewski Jan 1806
      Masaniak Mateusz 1806
      Matusiak Maryanna 1807
      Matusiak Małgorzata 1807
      Matusiak Petronela 1798
      Mączak Mateusz 1807
      Mączak Kacper 1800
      Miecznikowski Piotr 1824
      Mileski Kunegunda 1808
      Milewski Wawrzeniec 1806
      Milewski Kazimierz 1803
      Milewski Wojciech 1824
      Milewski Wawrzeniec 1824
      Mischoski Magdalena 1803
      Mitrowski Katarzyna 1824
      Morawski Jan 1807
      Morawski Rozalia 1802
      Morawski Roch 1804
      Morawski Ignacy 1804
      Morawski Franciszek 1806
      Mosakowski Teodor 1806
      Mozenski Konstancja 1807
      Mroczek Balbina 1824
      Mucznikoski Maryanna 1802
      Mucznikoski Józef 1802
      Musiński Łukasz 1800
      Musiński Piotr 1800
      Musiński Maryanna 1806
      Muszkowski Ewa 1800
      Muszyński Maryanna 1801
      Namieroski Krysztof 1808
      Narwacki Maryanna 1801
      Nasierowski Jan 1800
      Nasierowski Wiktor 1809
      Niesłuchowski Bogumił 1797
      Niesłuchowski Anastazja 1799
      Niesłuchowski Piotr 1799
      Niesłuchowski Ludwik 1800
      Niesłuchowski Maryanna 1801
      Niesłuchowski Jan 1802
      Niesłuchowski Paweł 1802
      Niesłuchowski Maryanna 1802
      Niesłuchowski Walenty 1802
      Niesłuchowski Helena 1803
      Niesłuchowski Józefa 1803
      Niesłuchowski Maryanna 1803
      Niesłuchowski Wit 1803
      Niesłuchowski Stanisław 1803
      Niesłuchowski Józefa 1804
      Niesłuchowski Dorota 1804
      Niesłuchowski Zofia 1804
      Niesłuchowski Maryanna 1806
      Niesłuchowski Maryanna 1807
      Niesłuchowski Paweł 1807
      Niesłuchowski Wojciech 1807
      Niesłuchowski Jan 1808
      Niesłuchowski Maryanna 1808
      Niesłuchowski Maciej 1808
      Niesłuchowski Katarzyna 1808
      Niesłuchowski Helena 1808
      Niesłuchowski Maryanna 1808
      Niesłuchowski Maryanna 1824
      Niesłuchowski Krysztow 1824
      Niesłuchowski Małgorzata 1824
      Nowacki Kunegunda 1808
      Oglęcki Szymon 1798
      Oglęcki Franciszka 1803
      Oglęcki Józef 1824
      Oglęcki Elżbieta 1824
      Olczak Antonina 1803
      Olczak Anna 1803
      Olczak Petronela 1807
      Olczak Maryanna 1824
      Olek Kacper 1804
      Oleksiak Franciszek 1807
      Olesiak Maryanna 1806
      Olewniczak Stefan 1804
      Olewnik Jan 1801
      Olkowski Jan 1805
      Olszewski Scholastyka 1824
      Orłoski Ludwika 1808
      Orłowski Franciszka 1799
      Orłowski Maryanna 1799
      Orłowski Maryanna 1804
      Orłowski Józef 1806
      Orłowski Maciej 1808
      Orłowski Anna 1808
      Orłowski Agnieszka 1808
      Orłowski Ludwika 1824
      Orzechowski Maryanna 1824
      Osiewski Maryanna 1799
      Ostaszewski Franciszka 1798
      Ostaszewski Wojciech 1798
      Ostaszewski Kilian 1800
      Ostaszewski Maryanna 1801
      Ostaszewski Stanisław 1801
      Ostaszewski Maryanna 1804
      Ostaszewski Karol 1806
      Ostaszewski Zofia 1824
      Pajewski Małgorzata 1801
      Papierzyński Józef 1805
      Pawlicki Maryanna 1824
      Pawłoczek Marcin 1807
      Pawłowski Ludwika 1804
      Pawłowski Petronela 1807
      Pawłowski Apolonia 1809
      Pietrzak Jan 1798
      Pietrzak Jan 1803
      Pietrzak Marcela 1805
      Piotrowa Małgorzata 1805
      Plawczyński Jerzy 1809
      Płocki Józef 1797
      Pniewski Teofila 1801
      Pniewski Małgorzata 1805
      Pniszoski Franciszka 1798
      Podgorski Maryanna 1805
      Podgorski Mikołaj 1806
      Podgorski Agnieszka 1807
      Podgorski Stanisław 1807
      Podgorski Katarzyna 1809
      Porzycki Jakób 1797
      Porzycki Franciszka 1802
      Porzycki Katarzyna 1802
      Porzycki Tekla 1807
      Porzycki Tekla 1807
      Powirtoski Franciszek 1824
      Pólkoski Adam 1801
      Pórzycki Wojciech 1797
      Pórzycki Agnieszka 1802
      Prusak Albert 1799
      Puchalski Agnieszka 1804
      Raczkoski Jadwiga 1806
      Radzimiński Barbara 1800
      Rogalski Jan 1802
      Rogalski Agnieszka 1804
      Rogulski Franciszek 1798
      Rolkoski Adam 1824
      Romanowa Antonina 1799
      Roszczyński Tekla 1798
      Roszeliński Michał 1807
      Roszkoski Małgorzata 1800
      Rudkiewicz Katarzyna 1801
      Rudkiewicz Franciszek 1805
      Rudkiewicz Jan 1808
      Rudkoski Antonina 1798
      Rudkoski Franciszek 1807
      Rudkoski Katarzyna 1808
      Rudkowski Józef 1797
      Rudkowski Benedykt 1797
      Rudkowski Andrzej 1802
      Ruduński Ewa 1807
      Rudzieński Adam 1824
      Rusich Jan 1801
      Rusiek Barbara 1800
      Rusołoski Jan 1799
      Ruszczyk Jan 1801
      Ruszczyński Maryanna 1804
      Ruśkiewicz Marcin 1806
      Rutkowski Maryanna 1824
      Rutkowski Tomasz 1824
      Rykaczeski Tomasz 1808
      Rzeczkoski Marcyanna 1802
      Rzeczkoski Katarzyna 1804
      Rzeczkoski Marcyanna 1808
      Rzeczkowski Krysztow 1824
      Sałamacha Agnieszka 1804
      Sałamacha Wawrzeniec 1805
      Saniecieński Leon 1824
      Sawicki Piotr 1824
      Sikerski Marcyanna 1802
      Skarzyński Marcyanna 1801
      Skrzypczenski Jan 1824
      Smaiowa Dwoyra 1824
      Smieciński Stanisław 1807
      Smolarek Jan 1798
      Smoliński Anna 1797
      Sobociński Maryanna 1801
      Sobolewski Szymon 1799
      Sobolewski Maryanna 1803
      Sobotka Jakób 1809
      Sokieraj Andrzej 1806
      Sokolnicki Elżbieta 1803
      Sokolnicki Maryanna 1805
      Stankoski Jan 1809
      Stańczak Paweł 1801
      Stefaniak Agnieszka 1807
      Stępski Maciej 1803
      Strusieński Maciej 1824
      Strusiński Teodora 1800
      Strzeniecki Zofia 1804
      Szałkoski Ignacy 1805
      Szatkowski Franciszka 1824
      Szczepankoski Jakób 1801
      Szczesniak Walenty 1800
      Szerzeński Konstancja 1824
      Szewczuk Apolonia 1806
      Szewczuk Wojciech 1807
      Szostak Stanisław 1802
      Szydkoski Małgorzata 1798
      Szydleński Katarzyna 1802
      Szymanowski Franciszek 1824
      Takler Franciszek 1824
      Trębieński Mikołaj 1824
      Wadoski Jan 1803
      Walczak Tomasz 1807
      Wiąckoski Adam 1808
      Wiecinski Maryanna 1824
      Więckiewicz Grzegorz 1798
      Więckiewicz Maryanna 1798
      Więckowski Łukasz 1803
      Wiktorowa Małgorzata 1799
      Wilamowski Maryanna 1800
      Wisniewski Maryanna 1802
      Włodarczyk Jan 1798
      Woliński Maryanna 1800
      Wolski Stanisław 1807
      Wołowski Jacek 1804
      Wołowski Maryanna 1807
      Wozniak Justyna 1800
      Wozniniec Maryanna 1801
      Wroblewski Elżbieta 1802
      Wynerski Tomasz 1807
      Wyrzelski Teresa 1809
      Wyrzykoski Agnieszka 1800
      Wyszczelski Tomasz 1799
      Wyszczelski Franciszek 1799
      Wyszczelski Franciszek 1802
      Wyszczelski Jan 1807
      Wyszczelski Maciej 1809
      Wyszczelski Elżbieta 1824
      Wyszykoski Mikołaj 1807
      Wyszykoski Józefata 1807
      Zalewski Fabian 1802
      Załuski Jan 1799
      Załuski Katarzyna 1799
      Załuski Wojciech 1801
      Załuski Klara 1806
      Załuski Stanisław 1808
      Załuski Jan 1824
      Zapałoski Maryanna 1807
      Zapałoski Kunegunda 1807
      Zapałoski Tomasz 1807
      Zapałowski Paweł 1801
      Zapałowski Jadwiga 1807
      Zarębski Jan 1824
      Zawacki Maryanna 1805
      Zawadzki Bartłomiej 1824
      Zawadzki Franciszek 1824
      Zbikoski Anna 1798
      Zbikoski Barbara 1801
      Zbikoski Paweł 1803
      Zbikoski Agnieszka 1803
      Zbikoski Józef 1808
      Zbikoski Albert 1808
      Zbikowski Marcin 1800
      Zbikowski Maciej 1805
      Zebrowski Bartłomiej 1798
      Zebrowski Magdalena 1806
      Zembrzuski Marcin 1805
      Zembrzuski Barbara 1806
      Zeromski Katarzyna 1799
      Zmijewski Józef 1804
      Zmijewski Łukasz 1808
      Zmijewski Jakób 1808
      Zuchowski Jan 1805
      Żbikowski Józef 1824
      Żebrowski Maryanna 1824
      Żerański Apolonia 1799
      Żurawieński Katarzyna 1824





:!: Janusz Stankiewicz

Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron