Sońsk lata 1669 - 1863 - księga ślubów ( N - Ż )

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 07, 2005 23:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Sońsk lata 1669 - 1863 - księga ślubów ( N - Ż )

Postautor: JanuszStankiewicz » sob mar 24, 2007 19:18

.
Dzięki inicjatywom genealogów na portalu http://genealodzy.pl powstał (między innymi) indeks ślubów osób z miejscowości Sońsk (mazowieckie) za lata 1669 - 1863.
Dzieki Staszkowi Pieniążkowi, który dostarczył mi skany wpisów, mogłem przygotować poniższą indeksację.

Zachęcam wszystkich Czytelników do pomocy w rozwijaniu internetowej bazy metrykalnej !!!




      Nazwisko i imię Pana Młodego --- Imię i Nazwisko Panny Młodej --- Rok ślubu



      Nadrzeczny Marcin -- Franciszka Graboski - 1746
      Nadrzeczny Antoni -- Kunegunda x - 1746
      Nałęcz Józef -- Józefa Damięcki - 1832
      Namierowski Krysztof -- Katarzyna Dzieran - 1800
      Namierowski Paweł -- Wiktorja Miklanowicz - 1805
      Namierowski Antoni -- Zuzanna Łempicki - 1857
      Namierowski Jan -- Maryanna Podgorski - 1832
      Namierowski Wojciech -- Kunegunda Tomaszewski - 1826
      Namirowski Bartłomiej -- Teresa Wierzbicki - 1854
      Napierkowski Józef -- Magdalena Frączak - 1850
      Napierkowski Paweł -- Małgorzata Lawendowski - 1849
      Napierkowski Jan -- Józefa Krawczyk - 1845
      Napierkowski Tomasz -- Anastazja Sobieraj - 1828
      Napiorkowski Andrzej -- Maryanna Frątczak - 1843
      Napiórkowski Dominik -- Franciszka Sikorski - 1823
      Narwacki Piotr -- Barbara Czarnecki - 1801
      Nasierowski Jan -- Maryanna Gąsiecki - 1800
      Nasierowski Kazimierz -- Łucja Maruszewski - 1703
      Nasierowski Maciej -- Petronella Garnoski - 1711
      Nasierowski Antoni -- Anna Strusieński - 1746
      Nasierowski Szymon -- Tekla Dumański - 1861
      Nasierowski Antoni -- Wiktorja Głażewski - 1854
      Nasierowski Franciszek -- Katarzyna Nowicki - 1854
      Nasierowski Jakób -- Agnieszka Koprowski - 1853
      Nasierowski Kacper -- Antonina Piasecki - 1852
      Nasierowski Franciszek -- Małgorzata Zapałowski - 1852
      Nasierowski Jakób -- Anna Oglęcki - 1850
      Nasierowski Antoni -- Elżbieta Pszczołkowski - 1849
      Nasierowski Józef -- Józefa Goiłat - 1846
      Nasierowski Andrzej -- Weronika Radzcki - 1840
      Nasierowski Antoni -- Józefa Grabiński - 1838
      Nasierowski Franciszek -- Eleonora Kozłowski - 1832
      Nasirowski Józef -- Maryanna Brzuskiewicz - 1863
      Nawrocki Józef -- Julianna Jankowski - 1832
      Nejman Józef -- Karolina Damięcki - 1837
      Niedrzycki Andrzej -- Faustyna Strzoch - 1701
      Niedzwiedki Wojciech -- Scholastyka Walczak - 1799
      Niekrasiewicz Jan -- Kunegunda Wisniewski - 1854
      Niesłuchowski Walenty -- Anna Brerocki - 1799
      Niesłuchowski Franciszek -- Elżbieta x - 1800
      Niesłuchowski Jan -- Eleonora Budna - 1802
      Niesłuchowski Franciszek -- Małgorzata Niesłuchoski - 1802
      Niesłuchowski Kazimierz -- Marcela Niesłuchoski - 1802
      Niesłuchowski Jan -- Demicella Krasiński - 1804
      Niesłuchowski Albert -- Monika Niesłuchoski - 1804
      Niesłuchowski Michał -- Helena Niesłuchoski - 1804
      Niesłuchowski Kasper -- Maryanna Damięcki - 1808
      Niesłuchowski Leonard -- Kunegunda Maruszeski - 1808
      Niesłuchowski Marcin -- Helena Groszczyński - 1731
      Niesłuchowski Walenty -- Krystyna Damięcki - 1693
      Niesłuchowski Mateusz -- Maryanna Murawski - 1694
      Niesłuchowski Walenty -- Maryanna x - 1696
      Niesłuchowski Mateusz -- Maryanna x - 1695
      Niesłuchowski Tomasz -- Maryanna x - 1695
      Niesłuchowski Adam -- Jadwiga Modzeleski - 1713
      Niesłuchowski Walenty -- Teofila Orłowski - 1719
      Niesłuchowski Ludwik -- Ewa Maruszewski - 1721
      Niesłuchowski Marcin -- Teresa Kozioliński - 1723
      Niesłuchowski Albert -- Katarzyna Damięcki - 1723
      Niesłuchowski Władysław -- Maryanna x - 1723
      Niesłuchowski Stanisław -- Helena x - 1726
      Niesłuchowski Franciszek -- Maryanna x - 1730
      Niesłuchowski Józef -- Jadwiga x - 1740
      Niesłuchowski Piotr -- Jadwiga Purzycki - 1745
      Niesłuchowski Albert -- Jadwiga x - 1746
      Niesłuchowski Franciszek -- Anastazja Maruszewski - 1747
      Niesłuchowski Tomasz -- Franciszka Maruszewski - 1816/17
      Niesłuchowski Piotr -- Kunegunda Ostaszewski - 1815/16
      Niesłuchowski Michał -- Marya1 Slepowroński - 1811/12
      Niesłuchowski Józef -- Mary Regulski - 1809/10
      Niesłuchowski Leonard -- Kunegunda Maruszewski - 1808/9
      Niesłuchowski Julian -- Kazimiera Różnowski - 1863
      Niesłuchowski Wojciech -- Franciszka Niesłuchowski - 1863
      Niesłuchowski Piotr -- Maryanna Olszewski - 1862
      Niesłuchowski Tadeusz -- Maryanna Damięcki - 1862
      Niesłuchowski Xawery -- Balbina Grabowski - 1859
      Niesłuchowski Stanisław -- Teofila Ropelewski - 1857
      Niesłuchowski Józef -- Aleksandra Łukasiewicz - 1855
      Niesłuchowski Józef -- Maryanna Damięcki - 1855
      Niesłuchowski Kazimierz -- Zofia Niesłuchowski - 1850
      Niesłuchowski Xawery -- Rozalia Prusieski - 1850
      Niesłuchowski Piotr -- Tekla Maruszewski - 1849
      Niesłuchowski Stanisław -- Maryanna Chmielewski - 1849
      Niesłuchowski Telesfor -- Maryanna Ostrowski - 1844
      Niesłuchowski Józef -- Maryanna Damięcki - 1843
      Niesłuchowski Adam -- Maryanna Niesłuchowski - 1842
      Niesłuchowski Telesfor -- Tekla Zbinowski - 1839
      Niesłuchowski Ignacy -- Scholastyka Laskowski - 1838
      Niesłuchowski Paweł -- Katarzyna Maruszewski - 1837
      Niesłuchowski Józef -- Angela Perzanowski - 1836
      Niesłuchowski Stanisław -- Antonina Niesłuchowski - 1836
      Niesłuchowski Stanisław -- Salomea Niesłuchowski - 1834
      Niesłuchowski Bartłomiej -- Franciszka Napiorkowski - 1833
      Niesłuchowski Wojciech -- Tekla Maruszewski - 1833
      Niesłuchowski Stanisław -- Józefa Maruszewski - 1832
      Niesłuchowski Wojciech -- Xawera Kozmiecki - 1830
      Niesłuchowski Ignacy -- Maryanna Ostaszewski - 1830
      Niewiadomski Ignacy -- Maryanna Maziński - 1843
      Nizerski Walenty -- Zofia x - 1697
      Nohymowicz Zelek -- Estra Szmai - 1823
      Nosarzewski Jan -- Ewa Wroblewski - 1844
      Nowicki Serafin -- Wiktorja Tomczak - 1823
      Nowicki Wojciech -- Maryanna Komierowski - 1817/18
      Nucik Karol -- Katarzyna Rożański - 1823
      Nucikowski Kazimierz -- Katarzyna Danielski - 1853
      Obidziński Jan -- Elżbieta Komoroski - 1701
      Obidziński Albert -- Krystyna Wyszczelski - 1689
      Obidziński Marcin -- Jadwiga x - 1689
      Obidziński Grzegorz -- Katarzyna x - 1689
      Obidziński Walenty -- Elżbieta Bienkoski - 1690
      Obidziński Jan -- Anna x - 1690
      Obidziński Franciszek -- Jadwiga x - 1690
      Obiedziński Maciej -- Weronika Pomianowski - 1862
      Oglęcki Wojciech -- Franciszka Siemiątkowski - 1799
      Oglęcki Wojciech -- Maryanna Podgorski - 1803
      Oglęcki Józef -- Tekla Gajewski - 1808
      Oglęcki Maciej -- Franciszka Pruszko - 1816/17
      Oglęcki Bartłomiej -- Anna Krokwiński - 1815/16
      Oglęcki Józef -- Franciszka Błaszkowski - 1857
      Oglęcki Grzegorz -- Józefa Pawlak - 1851
      Oglęcki Piotr -- Joanna Bedro - 1845
      Oglęcki Andrzej -- Teofila Kwiatkowski - 1842
      Oglęcki Tomasz -- Kazylda Barant - 1836
      Oglęcki Tomasz -- Maryanna Oziński - 1834
      Oglęcki Franciszek -- Rozalia Muchowski - 1829
      Oględzki Franciszek -- Katarzyna Podgurski - 1844
      Ogrojczyk Szymon -- Tekla Piasecki - 1808
      Okuniewski Wojciech -- Maryanna Rzepkowski - 1862
      Olaś Mateusz -- Katarzyna Krawiec - 1799
      Olczak Adam -- Maryanna Granoski - 1800
      Olczak Tomasz -- Katarzyna Cichowicz - 1702
      Olczak Mikołaj -- Agnieszka Kowalczyk - 1809/10
      Olczak Walenty -- Mary Lubieniecki - 1863
      Olczak Grzegorz -- Maryanna Falęta - 1839
      Olczak Adam -- Teresa Pietrzak - 1830
      Olczak v. Olkowski Grzegorz -- Magdalena Szymański - 1857
      Olechowicz Andrzej -- Maryanna L.. - 1800
      Olechowicz Albert -- Maryanna Garbarzec - 1733
      Olechowicz Jan -- Anastazja Ojrzeński - 1851
      Olechowicz Józef -- Weronika Komoniewski - 1844
      Olechowicz Paweł -- Ru Rudkiewicz - 1832
      Olesiak Bartłomiej -- Elżbieta x - 1701
      Oleskiewicz Ignacy -- Maryanna Marecki - 1848
      Olewniczak Paweł -- Magdalena Walek - 1798
      Olewniczak Jakób -- Maryanna Jakóbówna - 1815/16
      Olkowski Błażej -- Julianna x - 1808
      Olkowski Wojciech -- Łucja Lubelski - 1863
      Olkowski Modest -- Anna Domosławski - 1858
      Olkowski Wojciech -- Bogumiła Pyśniewski - 1857
      Olkowski Antoni -- Anna Ruszczyk - 1851
      Olkowski Michał -- Julianna Jaskułoski - 1846
      Olkowski Franciszek -- Maryanna Błaszkowski - 1845
      Olkowski Franciszek -- Maryanna Achtnik - 1842
      Olkowski Józef -- Maryanna Kuczmiński - 1836
      Olkowski Antoni -- Maryanna Lubieniecki - 1828
      Olszeski Jan -- Maryanna Kurłoski - 1813
      Olszewski Bartłomiej -- Ludwika Orłowski - 1725
      Olszewski Jan -- Scholastyka Załuski - 1819/20
      Olszewski Franciszek -- Franciszka Bikowski - 1817/18
      Olszewski Antoni -- Agnieszka Tamski - 1816/17
      Olszewski Tomasz -- Faustyna Falęcki - 1861
      Olszewski Józef -- Róża Kosmowski - 1858
      Olszewski Franciszek -- Leonora Bienkowski - 1845
      Olszewski Józef -- Józefa Zbikowski - 1826
      Opłatek Aleksander -- Rozalia Przyliniewski - 1841
      Oporski Jan -- Teofila Krupiński - 1852
      Ordak Felix -- Antonina Tucholski - 1853
      Oremus Maciej -- Maryanna Olczak - 1841
      Orliński Leon -- Justyna Szymankiewicz - 1837
      Orłowski Wawrzeniec -- Agnieszka Siennicki - 1798
      Orłowski Jan -- Ewa Wyszczelski - 1702
      Orłowski Albert -- Elżbieta Orłowski - 1688
      Orłowski Jan -- Agnieszka x - 1688
      Orłowski Jakób -- Maryanna Orłowski - 1688
      Orłowski Marcin -- Maryanna Stawiński - 1688
      Orłowski Szymon -- Katarzyna Chodkoski - 1695
      Orłowski Wit -- Maryanna Maruszewski - 1709
      Orłowski Ludwik -- Katarzyna Wyszczelski - 1716
      Orłowski Fabian -- Maryanna Damięcki - 1722
      Orłowski Jan -- Anna Maruszewski - 1748
      Orłowski Stanisław -- Tekla Kaiewski - 1816/17
      Orłowski Ludwik -- Maryanna Bydny - 1815/16
      Orłowski Stanisław -- Walerja Puchalski - 1855
      Orłowski Tomasz -- Balbina Kwiatkowski - 1853
      Orłowski Ludwik -- Maryanna Glinecki - 1852
      Orłowski Tomasz -- Balbina Maruszewski - 1850
      Orłowski Walenty -- Julianna Bober - 1844
      Orłowski Antoni -- Wiktorja Micznikowski - 1842
      Orłowski Antoni -- Anna Kozniewski - 1839
      Orłowski Stanisław -- x Ossowski - 1835
      Osieński Stanisław -- Balbina Lasocki - 1821/22
      Osiński Franciszek -- Julianna Nawrocki - 1846
      Osmanski Szymon -- Maryanna Roszynski - 1826
      Osmański Jan -- Anastazja Brudzieński - 1851
      Osmański Walenty -- Paulina Zieliński - 1849
      Osmański Jan -- Wiktorja Domosławski - 1846
      Osmański Ferdynand -- Franciszka Wolicki - 1846
      Osowski Józef -- Bogumiła Janczyk - 1806
      Osowski Józef -- Maryanna Kołodziejczak - 1832
      Ossowski Antoni -- Maryanna Mroziński - 1836
      Ostaszewski Franciszek -- Franciszka Wyszelski - 1806
      Ostaszewski Paweł -- Anna Malinoski - 1731
      Ostaszewski Antoni -- Maryanna Wyszczelski - 1701
      Ostaszewski Adam -- Katarzyna Bienkoski - 1694
      Ostaszewski Antoni -- Maryanna x - 1698
      Ostaszewski Albert -- Zofia Orłowski - 1709
      Ostaszewski Marcin -- Elżbieta Mykaczeski - 1710
      Ostaszewski Jan -- Maryanna Bienkoski - 1716
      Ostaszewski Benedykt -- Maryanna Garnoski - 1719
      Ostaszewski Mateusz -- Ewa Garnoski - 1726
      Ostaszewski Marcin -- Maryanna Damięcki - 1740
      Ostaszewski Klemens -- Aniela Bieńkowski - 1862
      Ostaszewski Wilhelm -- Agnieszka Ostaszewski - 1859
      Ostaszewski Felicjan -- Maryanna Gąsecki - 1857
      Ostaszewski Felix -- Faustyna Berliński - 1857
      Ostaszewski Jan -- Józefa Grabowski - 1851
      Ostaszewski Andrzej -- Katarzyna Maruszewski - 1850
      Ostaszewski Ignacy -- Balbina Maruszewski - 1849
      Ostaszewski Ignacy -- Tekla Maruszewski - 1837
      Ostaszewski Antoni -- Maryanna Maruszewski - 1836
      Ostaszewski Jan -- Helena Maruszewski - 1836
      Ostaszewski Józef -- Antonina Orłowski - 1833
      Ostaszewski Franciszek -- Ludwika Ropelewski - 1833
      Ostaszewski Józef -- Wiktorja Kozniewski - 1832
      Ostaszewski Ignacy -- Paulina Niesłuchowski - 1832
      Ostaszewski Maciej -- Maryanna Niesłuchowski - 1832
      Ostaszewski Franciszek -- Maryanna Maruszewski - 1830
      Ostrowski Szymon -- Franciszka Głuszczyński - 1806
      Ostrowski Albert -- Dorota Kamiński - 1718
      Ostrowski Maciej -- Agnieszka x - 1747
      Ostrowski Jan -- Katarzyna Ostaszewski - 1809/10
      Ostrowski Adam -- Maryanna Bucholski - 1856
      Ostrowski Stanisław -- Julianna Całkowski - 1847
      Ostrowski Marcin -- Ewa Sałaciński - 1832
      Ostrusiński Jan -- Katarzyna Kowalski - 1738
      Oszynski Marcin -- Maryanna Grabinski - 1826
      Ozdarski Franciszek -- Katarzyna Rudziński - 1856
      Ozdarski Franciszek -- Maryanna Oglęcki - 1852
      Pacholski Franciszek -- Salomea Adamiak v. Głuśniewski - 1861
      Pajewski Andrzej -- Ewa x - 1720
      Pajewski Kazimierz -- Pelagia Załuski - 1858
      Pałsiński Paweł -- Tekla Szymankiewicz - 1836
      Pałszczyński Paweł -- Weronika Jakubów - 1807
      Paprocki Jakób -- Jadwiga Jankowski - 1798
      Paprocki Jakób -- Jadwiga Jankowicz - 1798
      Parulski Józef -- Franciszka Oglęcki - 1862
      Pawlak Jakób -- Katarzyna Tanski - 1815/16
      Pawlak Franciszek -- Józefa Żmijewski - 1863
      Pawlak Wawrzeniec -- Franciszka Achtnik - 1835
      Pawleński Franciszek -- Zuzanna Kalinowski - 1855
      Pawłocki Franciszek -- Katarzyna Mazurek - 1743
      Pawłocki Adam -- Agnieszka x - 1743
      Pawłocki Łukasz -- Elżbieta x - 1744
      Pawłocki Walenty -- Maryanna x - 1744
      Pawłocki Adam -- Barbara x - 1744
      Pawłocki Stanisław -- Łucja Mieszkowski - 1744
      Pawłocki Paweł -- Teresa x - 1744
      Pawłowski Bartłomiej -- Agnieszka Jędrzej - 1799
      Pawłowski Jan -- Katarzyna Błoch - 1805
      Pawłowski Benedykt -- Eleonora Marszałek - 1807
      Pawłowski Franciszek -- Agata Warychalski - 1728
      Pawłowski Teofil -- Anna Głażewski - 1863
      Pawłowski Józef -- Teofila Czerwiński - 1856
      Pawłowski Mateusz -- Małgorzata Wisniewski - 1833
      Pawłowski Kacper -- Rozalia Leszczenski - 1828
      Pągowski Kazimierz -- Balbina Krętkowski - 1852
      Peklowski Jan -- Maryanna Lemkicki - 1845
      Perzanowski Walenty -- Małgorzata Zochoski - 1808
      Perzanowski Kacper -- Agnieszka Komorowski - 1840
      Peskoski Józef -- Józefa Habroski - 1823
      Piasecki Tomasz -- Faustyna Zaleski - 1861
      Piasecki Józef -- Leonora Zarębski - 1828
      Pichciński Fabian -- Maryanna x - 1697
      Pichciński Adam -- Ewa x - 1697
      Pichciński Grzegorz -- Agata x - 1694
      Pichciński Tomasz -- Dorota x - 1694
      Pichciński Piotr -- Maryanna x - 1696
      Pichciński Albert -- Dorota x - 1696
      Pichciński Józef -- Katarzyna x - 1696
      Pichciński Bartłomiej -- Maryanna x - 1696
      Pichciński Paweł -- Zofia Koszut - 1687
      Pichciński Mateusz -- Maryanna x - 1687
      Pichciński Stanisław -- Agnieszka x - 1687
      Piekarski Franciszek -- Anna Kołakowski - 1856
      Piekutowski Jan -- Józefa Czaplicki - 1802
      Pietrzak Franciszek -- Marcela Antek - 1799
      Pietrzak Paweł -- Maryanna Matusiak - 1823
      Pietrzak Mateusz -- Maryanna Krajczyński - 1816/17
      Pietrzak Franciszek -- Teresa Pawłoski - 1813
      Pietrzak Walenty -- Joanna Falęcki - 1862
      Pietrzak Jan -- Marcyanna Walczyński - 1859
      Pietrzak Maciej -- Zofia Wierzchowski - 1857
      Pietrzak Ignacy -- Wiktorja Lubieniecki - 1846
      Pietrzak Walenty -- Magdalena Lubieniecki - 1844
      Pietrzak Marcin -- Łucja Szewczak - 1843
      Pietrzak Piotr -- Eleonora Szewczak - 1837
      Pijaniecki Kazimierz -- Ludwika Bienkoski - 1722
      Pileński Antoni -- Józefa Wiśniewski - 1859
      Piliński Józef -- Józefa Bober - 1858
      Piostkowski Damazy -- Wiktorja Orłowski - 1844
      Piotrowski Walenty -- Anna Wojciechowski - 1821/22
      Piotrowski Walenty -- Gertruda Szejkowski - 1815/16
      Piotrowski Walenty -- Józefa Jabłonowski - 1837
      Pniewski Wawrzeniec -- Teresa Kosmoski - 1701
      Pniewski Maciej -- Agnieszka x - 1692
      Pniewski Łukasz -- Zofia x - 1692
      Pniewski Adam -- Maryanna x - 1692
      Pniewski Walenty -- Jadwiga x - 1692
      Pniewski Paweł -- Maryanna x - 1692
      Pniewski Maciej -- Agnieszka x - 1692
      Pniewski Stanisław -- Maryanna Podgurski - 1699
      Pniewski Antoni -- Anna Kosmoski - 1739
      Pniewski Grzegorz -- Agnieszka x - 1739
      Pniewski Jakób -- Maryanna x - 1739
      Pniewski Albert -- Jadwiga Szluboski - 1739
      Pniewski Albert -- Katarzyna x - 1740
      Pniewski Kazimierz -- Maryanna x - 1740
      Pniewski Jakób -- Katarzyna x - 1740
      Pniewski Franciszek -- Maryanna x - 1741
      Pniewski Aleksander -- Jadwiga x - 1741
      Pniewski Maciej -- Agnieszka x - 1742
      Pniewski Michał -- Anna x - 1742
      Pniewski Maciej -- Agnieszka x - 1743
      Pniewski Andrzej -- Agata Komeroski - 1750
      Pniewski Paweł -- Jadwiga x - 1750
      Pniewski Nereusz -- Bogumiła Damięcki - 1821/22
      Pniewski Franciszek -- Tekla Kołakoski - 1819/20
      Pniewski Felicjan -- Maryanna Bikowski - 1817/18
      Pniewski Franciszek -- Elżbieta Zbikowski - 1810/11
      Pniewski Stanisław -- Teofila Czarnocki - 1850
      Pniewski Józef -- Scholastyka Ogrojczyk - 1846
      Pniewski Benedykt -- Joanna Szczesniak - 1846
      Pniewski Stanisław -- Małgorzata Bikoski - 1835
      Pniewski Kazimierz -- Wiktorja Glinicki - 1832
      Poczonanski Franciszek -- Anastazja Gorski - 1821/22
      Podgorski Jan -- Tekla Jędrzej - 1800
      Podgorski Jakób -- Bregida Mączeski - 1803
      Podgorski Bernard -- Teresa Wronka - 1809
      Podgorski Jan -- Katarzyna Mamirocki - 1809
      Podgorski Maciej -- Magdalena Wojciechowski - 1821/22
      Podgorski Tadeusz -- Małgorzata Falęcki - 1817/18
      Podgorski Franciszek -- Katarzyna Namierowski - 1810/11
      Podgorski Jakób -- Maryanna Burkacki - 1833
      Podgórski Józef -- Maryanna Jaskołowski - 1857
      Podgórski Bartłomiej -- Maryanna Kwakowicz - 1856
      Podgórski Felicjan -- Maryanna Turadek - 1851
      Podgórski Bartłomiej -- Franciszka Gajewski - 1843
      Podgórski Marcin -- Paulina Kuczmiński - 1832
      Podgórski Jan -- Maryanna Kwakowicz - 1832
      Podgurski Szymon -- Agnieszka x - 1730
      Podgurski Franciszek -- Maryanna x - 1735
      Podgurski Marcin -- Maryanna x - 1735
      Podgurski Józef -- Maryanna x - 1750
      Podgurski Maciej -- Kunegunda x - 1750
      Podgurski Jakób -- Agnieszka x - 1750
      Podgurski Antoni -- Konstancja Szemberski - 1751
      Podgurski Jakób -- Agnieszka x - 1747
      Podgurski Piotr -- Mary Prusacki - 1810/11
      Podgurski Bernard -- Teresa Franek - 1809/10
      Podgurski Jan -- Katarzyna Nasierowski - 1809/10
      Podlasiak Józef -- Rozalia Żelech - 1748
      Podlasiak Paweł -- Ewa x - 1748
      Podlasiak Jan -- Maryanna x - 1749
      Podsędek Andrzej -- Maryanna Sałamacha - 1856
      Podsiadlik Jan -- Ludwika Domisiak - 1850
      Podsiadlik Leon -- Balbina Domosławski - 1850
      Pokojewski Szczepan -- Krystyna x - 1699
      Pokrzywnicki Maciej -- Mał Pniewski - 1808
      Pokrzywnicki Grzegorz -- Petronella Niesłuchoski - 1808
      Pokrzywnicki Mikołaj -- Jadwiga Niesłuchoski - 1699
      Pokrzywnicki Mikołaj -- Katarzyna Gąsecki - 1699
      Pokrzywnicki Grzegorz -- Petronella Niesłuchowski - 1808/9
      Połtasiński Andrzej -- Maryanna x - 1732
      Pomaski Filip -- Anna Ogrojczyk - 1837
      Poniatowski Józef -- Agata Kowalski - 1804
      Poniatowski Albert -- Agnieszka Wierzbicki - 1721
      Poniatowski Stanisław -- Józefa Borowy - 1859
      Pontkowski Józef -- Leokadja Koźniewski - 1863
      Popławski Jakób -- Aniela Strzeszewski - 1839
      Posiadlik Leon -- Maryanna Zakrzewski - 1847
      Poszczański Stanisław -- Elżbieta Doraszewski - 1832
      Poszycki Marcin -- Maryanna Kronicki - 1808
      Powiertowski Hypolit -- Łucja Fabisiak - 1809/10
      Powirtowski Adam -- Maryanna Lubieniecki - 1842
      Prusak Piotr -- Agnieszka x - 1716
      Prusecki Mikołaj -- Katarzyna x - 1750
      Prusinowski Jan -- Elżbieta x - 1710
      Prusinowski Jan -- Agnieszka x - 1714
      Prusinowski Wojciech -- Maryanna Sobek - 1714
      Prusinowski Michał -- Ewa x - 1726
      Prusiński Tomasz -- Maryanna Gąsecki - 1745
      Prusiński Jakób -- Anastazja x - 1745
      Prusiński Andrzej -- Katarzyna x - 1746
      Prusiński Antoni -- Maryanna x - 1746
      Prusiński Andrzej -- Elżbieta x - 1746
      Prusiński Jakób -- Jadwiga x - 1746
      Prusiński Aleksander -- Barbara x - 1747
      Prusiński Andrzej -- Magdalena x - 1747
      Prusiński Józef -- Teodora Bieńkowski - 1861
      Prusznowski Maciej -- Maryanna Damięcki - 1799
      Przeorski Stanisław -- Maryanna Juliński - 1803
      Przyberowski Marcin -- Maryanna Moidziurski - 1805
      Przybylski Antoni -- Agnieszka Kaniakowski - 1839
      Przychod Jan -- Teresa x - 1735
      Przychod Wojciech -- Ewa x - 1735
      Przychod Bartłomiej -- Katarzyna x - 1736
      Przychod Łukasz -- Rozalia x - 1736
      Przychod Marcin -- Agnieszka Lachowicz - 1736
      Przychod Stefan -- Katarzyna x - 1736
      Przychod Kazimierz -- Maryanna x - 1737
      Przychod Paweł -- Ewa x - 1737
      Przychod Jakób -- Katarzyna x - 1737
      Przychod Piotr -- Jadwiga x - 1737
      Pszczołkowski Stanisław -- Elżbieta Niesłuchowski - 1842
      Pszczołkowski Stanisław -- Maryanna Gadomski - 1827
      Pszczólkowski Józef -- Rozalia Rudkoski - 1804
      Pszczułkowski Franciszek -- Balbina Zembrzuski - 1857
      Ptaszkiewicz Błażej -- Rozalia Pietrzak - 1847
      Puchalski Adam -- Teresa Chrosciski - 1722
      Puchalski Jan -- Joanna Rzeczkowski - 1861
      Pulkowski Felix -- Paulina Jankowski - 1857
      Purzycki Maciej -- Katarzyna Kowalski - 1717
      Purzycki Antoni -- Katarzyna Mierzejewski - 1816/17
      Pychewicz Stanisław -- Józefa Wroński - 1859
      Pyczeński Mateusz -- Bogumiła Mierzejewski - 1815/16
      Pyrzanowski Stanisław -- Katarzyna Krakoski - 1856
      Racławski Bonawentura -- Julianna Pioter - 1800
      Racławski Józef -- Ewa Sawicki - 1830
      Raczkowski Józef -- Franciszka Kaczorkowski - 1862
      Raczkowski Tomasz -- Maryanna Błaszkowski - 1850
      Raczkowski Łukasz -- Małgorzata Pawłoowski - 1848
      Raczkowski Wojciech -- Julianna Zawadzki - 1841
      Radecki Stanisław -- Tekla Żebrowski - 1859
      Radkowski Stanisław -- Katarzyna x - 1738
      Radomski Paweł -- Maryanna Wyrzykoski - 1714
      Radomski Szczepan -- Maryanna Gołębiewski - 1861
      Radzicki Stanisław -- Katarzyna x - 1736
      Raitacki Bonifacy -- Agnieszka Marchlewski - 1827
      Rejchert Piotr -- Maryanna Szymański - 1861
      Rejka Ignacy -- Katarzyna Wisniewski - 1836
      Rejmer Józef -- Zuzanna Gołaszewski - 1857
      Robak Andrzej -- Magdalena x - 1701
      Rogalski Stanisław -- Małgorzata Nawrocki - 1862
      Rogowski Aleksander -- Anna x - 1704
      Roman Tomasz -- Jadwiga x - 1694
      Roman Kazimierz -- Cecilia x - 1694
      Roman Julian -- Maryanna Sobolewski - 1848
      Romaniec Mateusz -- Łucja x - 1697
      Romanowski Andrzej -- Justyna Błaszkowski - 1839
      Romanowski Mateusz -- Józefa Zbyczeński - 1839
      Romanski Józef -- Nipomucena Olszowski - 1838
      Romański Mikołaj -- Ewa Krypski - 1844
      Romański Dominik -- Agnieszka Jankowski - 1829
      Ropelewski Tomasz -- Julianna Niesłuchowski - 1859
      Ropelewski Aleksander -- Teodozja Kamiński - 1856
      Rosiński Michał -- Kunegunda Jankowski - 1849
      Rosiński Walenty -- Franciszka Niesłuchowski - 1836
      Rosniak Jan -- Antonina Szczesniak - 1850
      Rosniak Jan -- Tekla Brodowski - 1848
      Rostkowski Piotr -- Maryanna Jezierski - 1815/16
      Rostkowski Bonifacy -- Tekla Komorowski - 1851
      Rostoński Djonizy -- Katarzyna Jędrzej - 1797
      Roszelewski Jan -- Maryanna Łempicki - 1715
      Roszelewski Marcin -- Teofila Glinicki - 1839
      Rościszewski Franciszek -- Teresa Lasocki - 1832
      Rozanski Adam -- Józefa Rudziński - 1838
      Roztkowski Marcelli -- Faustyna Gąsecki - 1843
      Rózanski Paweł -- Joanna Kuszkowski - 1845
      Ruczkowski Jakób -- Maryanna Krasiński - 1801
      Ruczkowski Adam -- Agnieszka x - 1730
      Ruczkowski Jakób -- Maryanna Pszczołkowski - 1827
      Rudkiewicz Wawrzeniec -- Maryanna Szymanek - 1801
      Rudkiewicz Jan -- Julianna Brzeziński - 1853
      Rudkowski Antoni -- Katarzyna Zochoski - 1800
      Rudkowski Paweł -- Teofila Maruszeski - 1807
      Rudkowski Łukasz -- Maryanna x - 1695
      Rudkowski Jan -- Dorota Burzański - 1711
      Rudkowski Szymon -- Ludwika Orłowski - 1752
      Rudowski Jan -- Julianna Bobiński - 1852
      Rudziński Tomasz -- Eleonora Rzeczkowski - 1859
      Rudzki Marcin -- Felicjanna Pawłoski - 1731
      Rudzki Albert -- Fra Komeroski - 1731
      Rudzyński Adam -- Marcyanna Majewski - 1807
      Rudzyński Jan -- Józefa Podgorski - 1807
      Ruman Jan -- Wiktorja Niesłuchowski - 1850
      Rumanowski Andrzej -- Weronika Kołakowski - 1851
      Rumianski Bartłomiej -- Monika Namierowski - 1817/18
      Ruszczenski Nikodem -- Franciszka Wąsowski - 1853
      Ruszczycki Józef -- Maryanna Kołpak - 1798
      Ruszczyk Józef -- Ewa Namierowski - 1852
      Ruszczyk Roch -- Maryanna Burkacki - 1840
      Ruszkowski Stanisław -- Paulina Pniewski - 1803
      Ruszkowski Walenty -- Damicela Smocerski - 1722
      Ruszkowski Walenty -- Petronella x - 1729
      Ruszkowski Ludwik -- Anna Puchalski - 1863
      Ruszkowski Józef -- Agata Kawiecki - 1855
      Ruszkowski Antoni -- Ludwika Damięcki - 1855
      Ruszkowski Jakób -- Maryanna Balcer - 1855
      Ruszkowski Wincenty -- Tekla Tokarski - 1846
      Ruszkowski Ludwik -- Antonina Zbikowski - 1838
      Rutanowski Stanisław -- Elżbieta Ruszkowski - 1855
      Rutanowski Franciszek -- Elżbieta Truszkowski - 1855
      Rutkiewicz Jakób -- Maryanna Jankowski - 1848
      Rutkiewicz Franciszek -- Katarzyna Rębowski - 1834
      Rutkowski Stanisław -- Zofia Pogulewski - 1742
      Rutkowski Waw -- Anna Niesłuchoski - 1745
      Rutkowski Szymon -- Ludwika Świtkowski - 1862
      Rutkowski Adam -- Maryanna Łukaszewski - 1843
      Rutkowski Michał -- Maryanna Antosiak - 1839
      Rutkowski Szczepan -- Tekla Sikorski - 1836
      Ryfieński Jakób -- Józefata Kunkowski - 1813
      Rykowski Jakób -- Katarzyna x - 1715
      Rzeczkowski Jan -- Julianna Mruczkoski - 1798
      Rzeczkowski Paweł -- Ewa Bienkoski - 1702
      Rzeczkowski Jakób -- Apolonia Wyszczelski - 1691
      Rzeczkowski Mikołaj -- Anna x - 1691
      Rzeczkowski Albert -- Maryanna Kameroski - 1711
      Rzeczkowski Stanisław -- Zo Damięcki - 1723
      Rzeczkowski Piotr -- Jadwiga x - 1733
      Rzeczkowski Józef -- Jadwiga x - 1749
      Rzeczkowski Franciszek -- Maryanna x - 1749
      Rzeczkowski Walenty -- Eleonora Żychoski - 1823
      Rzeczkowski Krysztof -- Ewa Bartosiak - 1809/10
      Rzeczkowski Wojciech -- Aleksandra Smogorzewski - 1863
      Rzeczkowski Jakób -- Paulina Miecznikowski - 1859
      Rzeczkowski Józef -- Józefa Cejmer - 1859
      Rzeczkowski Marcin -- Józefa Tomalski - 1858
      Rzeczkowski Antoni -- Marcyanna Marcysiak - 1857
      Rzeczkowski Damazy -- Maryanna Glinicki - 1857
      Rzeczkowski Franciszek -- Józefa Damięcki - 1857
      Rzeczkowski Jan -- Weronika Romanowski - 1855
      Rzeczkowski Jan -- Agata Małecki - 1851
      Rzeczkowski Piotr -- Rozalia Boczkowski - 1850
      Rzeczkowski Józef -- Maryanna Radecki - 1845
      Rzeczkowski Józef -- Wiktorja Kuczmiński - 1839
      Rzeczkowski Franciszek -- Józefa Zbikowski - 1835
      Rzeczkowski Jakób -- Krystyna Ruszkowski - 1833
      Rzeczkowski Aloizy -- Bragida Kuczmiński - 1833
      Rzeczkowski Hipolit -- Katarzyna Bieńkowski - 1832
      Rzeczkowski Antoni -- Katarzyna Tucholski - 1827
      Rzeczkowski Jakób -- Katarzyna Trzciński - 1826
      Sadowski Stanisław -- Rozalia Snięciński - 1849
      Sakowicz Józef -- Magdalena Mikulski - 1859
      Salomonowski Jan -- Wiktorja Kruszewski - 1848
      Sałamacha Maciej -- Maryanna x - 1729
      Sałamacha Tomasz -- Maryanna x - 1739
      Sałamacha Jan -- Maryanna Wowski - 1851
      Sałamaga Franciszek -- Elżbieta Kupuściński - 1805
      Sarnowski Maciej -- Katarzyna Bruszczak - 1748
      Sawicki Adam -- Ewa Gąsecki - 1696
      Sawicki Andrzej -- Jadwiga x - 1747
      Sawicki Jendrzej -- Katarzyna Marchlewski - 1830
      Schwał Jakób -- Józefa Turadek - 1834
      Senkowski Tomasz -- Maryanna Obidziński - 1748
      Serbista Antoni -- Rozalia Komoniecki - 1862
      Serbista Jan -- Józefa Wojtczak - 1836
      Sidkoski Paweł -- Julianna Kosniski - 1802
      Sieczkowski Jan -- Józefa Romański - 1862
      Siemiatycki Antoni -- Maryanna Kuligowski - 1863
      Sikorski Mikołaj -- Zofia Pobodzan - 1719
      Sikorski Wojciech -- Anastazja Janicki - 1817/18
      Sikorski Antoni -- Katarzyna Szamiłowski - 1816/17
      Sikorski Wojciech -- Maryanna Kwiatkowski - 1846
      Sikorski Ferdynand -- Teresa Tomaszewski - 1842
      Sikorski Jan -- Maryanna Kuzminski - 1837
      Sikorski Franciszek -- Maryanna Ossowski - 1836
      Silski Józef -- Maryanna Czerwiński - 1852
      Silski Józef -- Katarzyna Rzewnicki - 1848
      Silski Stanisław -- Rozalia Bojarski - 1830
      Silurski Marcin -- Maryanna Zawadzki - 1830
      Skarski Andrzej -- Zofia x - 1696
      Skarzyński Kazimierz -- Eleonora x - 1714
      Skorupski Wawrzeniec -- Maryanna Mirzeieski - 1823
      Skorupski Piotr -- Franciszka Kopecki - 1851
      Skorupski Franciszek -- Ludwika Knyszeński - 1829
      Skrzypczenski Stanisław -- Karolina Głazewski - 1849
      Skrzypczenski Jan -- Józefa Jaskulski - 1844
      Skutnik Jan -- Maryanna Głuszniewski - 1848
      Skwarski Grzegorz -- Maryanna Bober - 1826
      Slesicki Maciej -- Agnieszka Bienkoski - 1718
      Sliwoski Aleksander -- Anna x - 1785
      Sliwoski Mikołaj -- Anna x - 1785
      Sliwoski Szymon -- Magdalena x - 1785
      Sliwoski Albert -- Kry x - 1749
      Sliwowski Aleksander -- Ludwika x - 1730
      Sławiński Józef -- Anna Nowicki - 1856
      Słomczewski Józef -- Apolonia Maruszewski - 1695
      Słomczewski Tomasz -- Eleonora Grochocki - 1718
      Słonczewski Walenty -- Maryanna Gąsecki - 1716
      Słonczewski Franciszek -- Józefa Bober - 1857
      Słpicki Kacper -- Franciszka Głażewski - 1838
      Smakulski Felix -- Elżbieta Strzelecki - 1851
      Smietanka Alexander -- Rozalia Damięcki - 1862
      Smigelski Antoni -- Helena Karaś - 1798
      Smiłkowski Stanisław -- Wiktorja Kobrzenski - 1849
      Smitrykin Józef -- Maryanna Jaruszewski - 1855
      Smogorzewski Julian -- Aleksandra Koźniewski - 1858
      Smoleński Teofil -- Joanna Rzeczkowski - 1857
      Smoliński Leon -- Pelagia Mazuroski - 1809
      Smoliński Jan -- Barbara Bikowski - 1817/18
      Smoliński Leon -- Pelagia Burkacki - 1809/10
      Smoliński Maciej -- Wiktorja Orłowski - 1856
      Smoliński Maciej -- Elżbieta Sobieski - 1843
      Sobalski Paweł -- Rozalia Lubienicki - 1815/16
      Soberkiewicz Wojciech -- Zofia x - 1714
      Sobiecki Konstanty -- Weronika Kuskowski - 1857
      Sobieraj Stanisław -- Ewa Podgorski - 1809
      Sobieraj Djonizy -- Maryanna x - 1730
      Sobieraj Jan -- Katarzyna x - 1733
      Sobieraj Jan -- Maryanna Przysoka - 1815/16
      Sobieraj Stanisław -- Ewa Podgurski - 1809/10
      Sobieraj Franciszek -- Antonina Majewski - 1853
      Sobieraj Stanisław -- Maryanna Majewski - 1841
      Sobolewski Szymon -- Magdalena x - 1749
      Sobolewski Wojciech -- Scholastyka Wyszczelski - 1836
      Sobotka Jakób -- Ewa Dudziński - 1802
      Sobotkowski Jakób -- Dorota x - 1740
      Sokolnicki Kazimierz -- Petronella Damięcki - 1807
      Sokolnicki Grzegorz -- Ewa Trętowski - 1817/18
      Sokolnicki Leon -- Małgorzata Binkowski - 1816/17
      Sokolnicki Edward -- Barbara Dąbrowski - 1847
      Sokolnicki Wincenty -- Prasuda Bienkowski - 1840
      Sokołowski Mateusz -- Franciszka Długołęcki - 1723
      Sokołowski Jan -- Maryanna Niwakowicz - 1853
      Sopelach Grzegorz -- Łucja x - 1749
      Sosnowski Józef -- Rozalia Berkielnicz - 1809
      Sosnowski Józef -- Anna Załuski - 1821/22
      Sosnowski Józef -- Rozalia Berliński - 1808/9
      Sosnowski Józef -- Balbina Żochowski - 1845
      Sosnowski Józef -- Rozalia Kuskowski - 1844
      Srlurczyk Maciej -- Anna x - 1751
      Stajkowski Jan -- Ewa x - 1732
      Stajkowski Mikołaj -- Anna Baranek - 1702
      Stanczak Józef -- Barbara Kowalski - 1844
      Stanczak Antoni -- Agnieszka Szymański - 1841
      Stanski Maciej -- Katarzyna Wyszczelski - 1804
      Stańczak Antoni -- Agata Bojarski - 1852
      Stańczak Tomasz -- Maryanna Kirycz - 1834
      Stańkowski Maciej -- Maryanna Sałamacha - 1834
      Starczewski Ignacy -- Maryanna Gurczyński - 1799
      Stasiewicki Szymon -- Elżbieta x - 1749
      Stawiński Józef -- Anna Suwieński - 1863
      Stawiński Józef -- Anna Bojarski - 1843
      Stawski Kazimierz -- Zofia Damięcki - 1695
      Stefaniak Mikołaj -- Maryanna Franek - 1807
      Stefański Tomasz -- Elżbieta Krajczyński - 1819/20
      Stępnowski Sebastian -- Anastazja Osmański - 1853
      Stępnowski Józef -- Anna Sikorski - 1851
      Stępski Walenty -- Maryanna Sułamaga - 1800
      Stępski Mateusz -- Teresa Sałamacha - 1815/16
      Strejlau Ludwik -- Michalina Kwiatkowski - 1849
      Strusieński Stanisław -- Maryanna Grałoski - 1804
      Strusieński Wojciech -- Tekla Głożewski - 1806
      Strusieński Tomasz -- Maryanna Damięcki - 1745
      Strusieński Tomasz -- Agnieszka x - 1750
      Strusieński Mateusz -- Salomea Wyszczelski - 1823
      Strusieński Jakób -- Anna Mirosieński - 1819/20
      Strusiński Maciej -- Anna Bienkoski - 1704
      Strusiński Ludwik -- Katarzyna Maruszewski - 1718
      Strusiński Józef -- Maryanna Olszewski - 1748
      Strusiński Jan -- Maryanna x - 1748
      Strusiński Ludwik -- Elżbieta x - 1748
      Strusiński Paweł -- Maryanna Gadomski - 1749
      Strusiński Stanisław -- Teresa x - 1749
      Strusiński Felicjan -- Anna x - 1749
      Strusiński Paweł -- Kunegunda Kryszeski - 1752
      Strusiński Józef -- Barbara Kozłowski - 1815/16
      Strusiński Franciszek -- Balbina Niesłuchowski - 1859
      Strusiński Ferdynand -- Aleksandra Czaplicki - 1856
      Strusiński Kazimierz -- Franciszka Komoniewski - 1847
      Strusiński Józef -- Tekla Bienkowski - 1846
      Strusiński Mikołaj -- Scholastyka Bienkowski - 1833
      Strusiński Kazimierz -- Faustyna Damięcki - 1830
      Strusiński Stanisław -- Scholastyka Lempicki - 1829
      Strzeszewski Dionizy -- Pelagia Lasocki - 1842
      Sumiński Walenty -- Ludwika Strzeszewski - 1835
      Suradcki Karol -- Maryanna Olkoski - 1805
      Susieński Adam -- Dorota Łojkowski - 1740
      Swidkowski Felix -- Balbina Karpiński - 1852
      Swierczewski Filip -- Anna Smiecieński - 1821/22
      Swięcicki Józef -- Weronika Bienkowski - 1843
      Szabkowicz Jakób -- Magdalena x - 1728
      Szachowicz Jakób -- Ewa Bienkoski - 1415
      Szaforski Józef -- Małgorzata Żbikowski - 1853
      Szaforski Antoni -- Teofila Bruliński - 1839
      Szalka Jakób -- Monika Brodziński - 1839
      Szalkowski Wawrzeniec -- Józefa Miecznikowski - 1845
      Szałkowski Jan -- Maryanna Błaszkowski - 1850
      Szałkowski (Sałkowski) Jan -- Katarzyna Delura - 1863
      Szatkowski Szymon -- Franciszka Romanski - 1816/17
      Szatkowski Jan -- Teresa Kruliczeski - 1827
      Szatorski Szymon -- Maryanna Kwakowicz - 1815/16
      Szczepankowski Jakób -- Maryanna Orłowski - 1717
      Szczesniak Gabrjel -- Maryanna Talent - 1802
      Szczesniak Kazimierz -- Agata x - 1717
      Szczesniak Mikołaj -- Maryanna x - 1751
      Szczesny Szcześniak Józef -- Joanna Tomaszewski - 1863
      Szcześniak Józef -- Maryanna Dzido - 1861
      Szcześniak Paweł -- Rozalia piotrowski - 1843
      Szczygelski Kazimierz -- Jadwiga x - 1704
      Szczygłowski Paweł -- Katarzyna Brochoski - 1798
      Szeferski Józef -- Maryanna Kruszewski - 1844
      Szercpanski Jakób -- Ewa Delura - 1851
      Szerczewski Franciszek -- Elżbieta Krawczyk - 1723
      Szewczak Łukasz -- Agnieszka Talent - 1798
      Szewczak Jan -- Maryanna Pawlak - 1862
      Szewczak Karol -- Preseda Brzeziński - 1850
      Szewczak Karol -- Zofia Wolakowski - 1844
      Szewczak Franciszek -- Józefa Kosiński - 1832
      Szewczak Kazimierz -- Maryanna Lubieniecki - 1832
      Szewczak Stanisław -- x Kołodziejczak - 1828
      Szewkoski Andrzej -- Maryanna Orłowski - 1720
      Szkutnik Piotr -- Antonina Daniszewski - 1859
      Szostak Józef -- Katarzyna Wirzbicki - 1849
      Szulborski Ignacy -- Mary Nasierowski - 1809/10
      Szulc Jan -- Maryanna Karpiński - 1856
      Szwejkowski Jakób -- Agnieszka x - 1805
      Szwejkowski Jan -- Maryanna x - 1725
      Szwejkowski Franciszek -- Faustyna Damięcki - 1849
      Szwejkowski Franciszek -- Wiktorja Zakrzewski - 1849
      Szwerczewski Antoni -- Dorota Niesłuchoski - 1702
      Szwerczewski Grzegorz -- Maryanna Orłowski - 1688
      Szwitkoski Józef -- Maryanna Olkoski - 1801
      Szymaniak Jan -- Scholastyka Zasada - 1858
      Szymaniecki Franciszek -- Agnieszka Pietrak - 1809/10
      Szymankiewicz Jakób -- Faustyna Skrzypkowski - 1854
      Szymankiewicz Mikołaj -- Katarzyna Połsiński - 1841
      Szymankiewicz Błażej -- Maryanna Namierowski - 1839
      Szymański Bonifacy -- Tekla Kwakowicz - 1808
      Szymański Franciszek -- Maryanna Kwiatkowski - 1841
      Szymański Antoni -- Zofia Rzeczkowski - 1833
      Szymczak Łukasz -- Rozalia Dmuchoski - 1813
      Szymczak Tomasz -- Eleonora Pawłoski - 1811/12
      Szymczak Stanisław -- Katarzyna Krupiński - 1861
      Szymczak Szczepan -- Antonina Frączak - 1847
      Tabaczyński Franciszek -- Wiktorja Kaczorkowski - 1856
      Talent Jakób -- Maryanna x - 1798
      Talent Józef -- Maryanna x - 1802
      Talent Wojciech -- Franciszka x - 1803
      Talent Jan -- Elżbieta x - 1803
      Talent Piotr -- Maryanna Walek - 1808
      Tamowicz v. Tomowicz Walenty -- Józefa Kalinowski - 1859
      Tamowicz v. Tomowicz Michał -- Małgorzata Koskowski - 1859
      Tobolski Hypolit -- Scholastyka Malinowski - 1845
      Tokarski Walenty -- Wiktorja Szutkowski - 1856
      Tomaszewski Walenty -- Ludomira Sobieski - 1862
      Tomaszewski Franciszek -- Kunegunda Sobiraj - 1843
      Tomaszewski Walenty -- Ewa pepłowski - 1840
      Tomczak Józef -- Katarzyna Komorowski - 1851
      Tomczak Stanisław -- Kunegunda Wisniewski - 1830
      Tomczak Kazimierz -- Katarzyna Rutkiewicz - 1827
      Tomowicz Jakób -- Tekla Jakubiak - 1851
      Tomowicz Walenty -- Maryanna Biernocki - 1848
      Trojanowski Tomasz -- Anna Wardzyński - 1815/16
      Trojanowski Franciszek -- Maryanna Dymiński - 1862
      Trusienski Franciszek -- Ewa Krupienski - 1844
      Truszkowski Józef -- Tekla Gutkoski - 1799
      Truszkowski Józef -- Scholastyka Głażewski - 1817/18
      Truszkowski Antoni -- Anna Wilamowski - 1845
      Trzcieński Jakób -- Katarzyna Zbrzezniacki - 1810/11
      Trzczenski Franciszek -- Teofila Krupiński - 1851
      Trzeszkowski Antoni -- Agnieszka Purzycki - 1832
      Tucholski Paweł -- Tekla Strusiński - 1830
      Turadek Piotr -- Mary Wiśniewski - 1863
      Turadek Andrzej -- Marcyanna Remuski - 1856
      Turadek Aleksander -- Antonina Absztajn - 1848
      Turadek Kazimierz -- Maryanna Krupiński - 1841
      Turadek Jendrzej -- Józefa Krupiński - 1830
      Turadek Michał -- Tekla Falęta - 1830
      Turodcki Józef -- Łucja Talent - 1806
      Turodki Jakób -- Katarzyna x - 1798
      Turodki Jan -- Maryanna Wojkoski - 1801
      Turodki Józef -- Mał Kociński - 1801
      Tyczeński Józef -- Katarzyna Gołębiewski - 1842
      Tyszkiewicz Adam -- Maryanna Chocimski - 1861
      Ujazdowski Józef -- Ludwika Adasiak - 1855
      Umiński Franciszek -- Franciszka Woźniak v. Michalski - 1862
      Urbanski Andrzej -- Antonina Dąbrowski - 1848
      Wachowicz Paweł -- Antonina Krupieński - 1823
      Wacławski Wojciech -- Franciszka Sadowski - 1855
      Wacławski Wojciech -- Scholastyka Damięcki - 1835
      Wagowski Piotr -- Maryanna x - 1799
      Walczak Andrzej -- Magdalena Delura - 1817/18
      Walczeński Dominik -- Maryanna Falęta - 1842
      Walczyński Józef -- Ludwika Nowowiejski - 1861
      Wałczyński Kazimierz -- Kunegunda Wileński - 1851
      Warecki Onufry -- Elżbieta Kuligowski - 1859
      Warszewicz Andrzej -- Maryanna Adam - 1741
      Wasiak Józef -- Rozalia Szybieński - 1832
      Wasilewski Maciej -- Agnieszka Jędrzeiewski - 1809/10
      Weresiński Maciej -- Maryanna x - 1731
      Weronkiewicz Tomasz -- Katarzyna Myszakowski - 1846
      Wesołowski Szczepan -- Maryanna Turadek - 1856
      Wesołowski Paweł -- Antonina Krupienski - 1848
      Wiazdrowski Jan -- Jadwiga x - 1706
      Wichaliński Michał -- Łucja Kuczeński - 1809/10
      Wierzbicki Stanisław -- Zofia Maruszewski - 1716
      Wierzbicki Marcin -- Maryanna Czaplicki - 1722
      Wierzbicki Walenty -- Dorota Czarniecki - 1722
      Wierzbicki Jan -- Agnieszka Krakowski - 1850
      Wierzboski Tomasz -- Agnieszka Maruszewski - 1723
      Wierzchowski Szczepan -- Maryanna Maziński - 1843
      Wierzeszowski Marcin -- Maryanna Kopczyński - 1843
      Więczkowski Mikołaj -- Ewa Szylski - 1851
      Wiktorowicz Józef -- Franciszka Majak - 1857
      Wiktorowicz Grzegorz -- Anna Kirycz - 1856
      Wiktorowicz Walenty -- Faustyna Błaszkowski - 1853
      Wiktorowicz Jakób -- Agnieszka Kalinowski - 1848
      Wiktorowicz Józef -- Maryanna Kuciński - 1844
      Wiktorowicz Wiktorski Jakób -- Małgorzata Krupiński - 1863
      Wilamowski Franciszek -- Weronika Zielkowski - 1848
      Wilamowski Felix -- Józefa Bober - 1841
      Wilczak Łukasz -- Franciszka x - 1751
      Wisniecki Stanisław -- x Wielgureński - 1828
      Wisnieski Antoni -- Antonina Komoroski - 1823
      Wisniewski Jan -- Kunegunda Woroski - 1807
      Wisniewski Florjan -- Marcyanna Robakiewicz - 1815/16
      Wisniewski Kazimierz -- Teresa Wawrzeńczak - 1809/10
      Wisniewski Marcin -- Maryanna Kraszewski - 1853
      Wisniewski Józef -- Wiktorja Dumiński - 1853
      Wisniewski Mikołaj -- Julianna Zielkowski - 1846
      Wisniewski Antoni -- Ludwika Rutkowski - 1845
      Wisniewski Franciszek -- Maryanna Lewicki - 1844
      Wisniewski Michał -- Maryanna Morawski - 1837
      Wisniewski Piotr -- Małgorzata Rogalski - 1835
      Wisniewski Stanisław -- Teresa Komoroski - 1827
      Wisniewski Mikołaj -- Tekla Kęndzierski - 1826
      Wiśniewski Jan -- Franciszka x - 1805
      Wiśniewski Kazimierz -- Małgorzata Getrucki - 1821/22
      Wiśniewski Jan -- Katarzyna Burkwicz - 1859
      Wiśniewski Jakób -- Antonina Urbański - 1858
      Wiśniewski Stanisław -- Franciszka Olszewski - 1846
      Włodkowski Franciszek -- Tekla Chrzanowski - 1857
      Włóczewski Józef -- Maryanna Kruszyński - 1859
      Wojciech x -- Maryanna x - 1751
      Wojciech Antoni -- Anna x - 1751
      Wojciechowski Marcin -- Paulina Michalak - 1857
      Wojciechowski Marcin -- Julianna Zakrzewski - 1845
      Wojczak Jan -- Faustyna Kosiorek - 1845
      Wojczak Paweł -- Józefa Kuseński - 1830
      Wolicki Jan -- Katarzyna Bruliński - 1833
      Woliński Michał -- Maryanna Marszeński - 1800
      Woliński Karol -- Agnieszka Laskowski - 1819/20
      Woliński Karól -- Anna Ostaszewski - 1857
      Wołowski Franciszek -- Maryanna Lubowidzki - 1855
      Wosłowski Szczepan -- Tekla Szewczak - 1854
      Woznicki Aleksander -- Maryanna Gutkowski - 1856
      Wrobel Franciszek -- Ewa x - 1702
      Wroblewski Marcin -- Maryanna Jastrzębski - 1841
      Wroblewski Michał -- Barbara Rutkiewicz - 1840
      Wroblewski Tomasz -- Maryanna Dąbrowski - 1835
      Wroniewski x -- Kunegunda x - 1800
      Wróblewski Marcin -- Kunegunda Rosiński - 1856
      Wróblewski Jan -- Maryanna Rutkowski - 1855
      Wujtciak Adam -- Salomea x - 1801
      Wybraniec Jan -- Barbara x - 1704
      Wyrzyc Mateusz -- Kunegunda x - 1720
      Wyrzykowski Paweł -- Maryanna x - 1803
      Wyrzykowski Jan -- Katarzyna x - 1804
      Wyrzykowski Paweł -- Regina Wyszczelski - 1694
      Wyrzykowski Stanisław -- Maryanna Wyszczelski - 1712
      Wyrzykowski Serafin -- Elżbieta Zbikoski - 1714
      Wyrzykowski Tomasz -- Maryanna Damięcki - 1733
      Wyrzykowski Marcin -- Elżbieta x - 1751
      Wyrzykowski Teodor -- Teresa Sokolnicki - 1817/18
      Wyrzykowski Wojciech -- Maryanna Kozniewski - 1817/18
      Wyrzykowski Błażej -- Scholastyka Maruszewski - 1827
      Wysokiński Adam -- Teodozja Połczenski - 1852
      Wyszczelski Tomasz -- Zofia Orłowski - 1718
      Wyszczelski Maciej -- Zofia Bienkoski - 1718
      Wyszczelski Mateusz -- Zofia Czaplicki - 1723
      Wyszczelski Paweł -- Katarzyna Strusiński - 1739
      Wyszczelski Tomasz -- Teresa Krzysiski - 1751
      Wyszczelski Józef -- Agnieszka x - 1751
      Wyszczelski Chryzostom -- Ewa x - 1751
      Wyszczelski Józef -- Joanna Dzieliński - 1858
      Wyszczelski mikołaj -- Balbina Leszczewski - 1856
      Wyszczelski Jan -- Wiktorja Gogolewski - 1852
      Wyszczelski Modest -- Maryanna Woleński - 1851
      Wyszczelski Jan -- Józefa Nasierowski - 1849
      Wyszczelski Wojciech -- Rozalia Gadomski - 1849
      Wyszczelski Mikołaj -- Faustyna Maruszewski - 1844
      Wyszczelski Felix -- Maryanna Bienkowski - 1839
      Wyszczelski Jendrzej -- Maryanna Damięcki - 1830
      Wyszelski Piotr -- Franciszka Bienkoski - 1801
      Wyszelski Walenty -- x x - 1803
      Wyszelski Benedykt -- Maryanna x - 1804
      Wyszomirski Walenty -- Pelagia Jaskulski - 1846
      Wyszyński v Wisiński Jakób -- Katarzyna Tomczak v. Tomaszewski - 1862
      Wyżwalski Franciszek -- Teofila Damięcki - 1841
      Zaceruwski Jakób -- Maryanna Tomek - 1700
      Zachowicz Kazimierz -- Maryanna Kaminski - 1800
      Zadrożny Walenty -- Karolina Bojarski - 1858
      Zagórski Antoni -- Gertruda Stańczak - 1857
      Zakrzewski Piotr -- Felicjanna Szypulski - 1715
      Zakrzewski Jakób -- Teresa Burkacki - 1728
      Zakrzewski Dominik -- Katarzyna x - 1743
      Zakrzewski Jan -- Maryanna Graboski - 1750
      Zakrzewski Franciszek -- Julianna Połwłoczko - 1821/22
      Zakrzewski Jan -- Rozalia Tucholski - 1821/22
      Zakrzewski Franciszek -- Domicella Damięcki - 1861
      Zakrzewski Walenty -- Maryanna Pankiewicz - 1856
      Zakrzewski Leon -- Franciszka Staniszewski - 1855
      Zakrzewski Leon -- Teofila Majewski - 1848
      Zalewski Mateusz -- Maryanna x - 1695
      Zalewski Albert -- Barbara Goscimiński - 1721
      Zalewski Józef -- Franciszka Zbyszeński - 1842
      Zaliwski Leon -- Jnnocenta Kozłowski - 1838
      Załuski Felix -- Anna Burkacki - 1852
      Załuski Adam -- Franciszka Sobolewski - 1841
      Zapałoski Marcin -- Ewa Dubienski - 1813
      Zapałowski Andrzej -- Maryanna x - 1743
      Zapałowski Marcin -- Barbara Kordaś - 1809/10
      Zaperski Józef -- Zofia Bartłomiej - 1731
      Zaręba Karol -- Maryanna Damięcki - 1804
      Zaręba Marjan -- Katarzyna Olszewski - 1833
      Zarębiak Szczepan -- Maryanna Sobieraj - 1702
      Zarębiak Maciej -- Anna x - 1716
      Zarębski Wojciech -- Eleonora Wierzbowski - 1821/22
      Zasławski Felix -- Katarzyna Bojarski - 1836
      Zawadzki Marcin -- Maryanna Kuczmiński - 1859
      Ząbrowski Jakób -- Katarzyna Sabloński - 1809/10
      Zbierzchowski Stanisław -- Maryanna Szotkiewicz - 1842
      Zbikowski Piotr -- Anna x - 1805
      Zbikowski Jan -- Katarzyna Kamiński - 1688
      Zbikowski Stanisław -- Maryanna x - 1720
      Zbikowski Kazimierz -- Anna Jezierski - 1739
      Zbikowski Kazimierz -- Katarzyna Orłowski - 1750
      Zbikowski Franciszek -- Jadwiga x - 1751
      Zbikowski Teodor -- Anastazja Kosmoski - 1851
      Zbikowski Józef -- Domicella Glinicki - 1848
      Zbikowski Stanisław -- Maryanna Niesłuchowski - 1847
      Zbikowski Grzegorz -- Scholastyka Załuski - 1828
      Zbizniak Tomasz -- Ewa Granowski - 1808/9
      Zbrzezniak Jakób -- Józefa Szczesniak - 1830
      Zbrzezny Franciszek -- Jadwiga Konopieński - 1731
      Zbrzeźniak Tomasz -- Ewa Gramski - 1809
      Zbyszeński Stefan -- Antonina Napiórkowski - 1853
      Zbyszynski Stefan -- Tekla Gadomski - 1829
      Zdunkiewicz Wawrzeniec -- Anastazja Stępnowski - 1861
      Zdziarski Mikołaj -- Anna Komorowski - 1846
      Zdzierski Dominik -- Maryanna Leszczenski - 1849
      Zebrowski Wincenty -- Ewa Błaszkowski - 1849
      Zebrowski Wojciech -- Ewa Delura - 1849
      Zebrowski Jan -- Józefa Ograjczyk - 1841
      Zejkowski Gabrjel -- Ewa x - 1688
      Zieleniecki Franciszek -- Małgorzata Kirycz - 1839
      Zieleński Onufry -- Józefa Czątkiewicz - 1852
      Zielewski Jan -- Aleksandra Sliwowski - 1741
      Zieliński Henryk -- Maryanna Czaplicki - 1861
      Zieliński Ignacy -- Rozalia Głuszniewski - 1845
      Zieliński Łukasz -- Maryanna Zawadzki - 1828
      Zmijewski Bonifacy -- Łucja x - 1798
      Zmijewski Paweł -- Maryanna Damięcki - 1855
      Zmijewski Franciszek -- Weronika Wyrzykowski - 1827
      Zochowski Fabian -- Katarzyna Strusiński - 1713
      Zolnowski Szymon -- Tekla Kownacki - 1828
      Zukroski Andrzej -- Maryanna Kosmowski - 1739
      Zułaski Paweł -- Helena x - 1801
      Zułkiewicz Bartłomiej -- Katarzyna x - 1803
      Zupałowicz Tomasz -- Julianna x - 1799
      Zupałowski Jan -- Maryanna x - 1802
      Zwierzchowski Antoni -- Teofila Turadek - 1861
      Zwierzchowski Szczepan -- Ludwika Luszczewski - 1855
      Zwoliński Józef -- Franciszka x - 1726
      Zymiński Maciej -- Maryanna Sieczkowski - 1862
      Żbikowski Paweł -- Tekla Orłowski - 1857
      Żebrowski Adam -- Elżbieta Raczyński - 1723
      Żebrowski Jan -- Maryanna Adamiak - 1862
      Żebrowski Paweł -- Józefa Lubieniecki - 1857
      Żebrowski Franciszek -- Teodora Sokolnicki - 1830
      Żebrowski Felicjan -- Anna Krupiński - 1829
      Żelkowski Justynian -- Zofia Niewiadomski - 1862
      Żmijewski Paweł -- Jadwiga Kiesłuchowski - 1850
      Żochowski Szymon -- Maryanna Talarek - 1732
      Żochowski Jan -- Elżbieta x - 1732
      Żochowski Albert -- Dorota x - 1732
      Żochowski Fabian -- Maryanna x - 1701
      Żochowski Hylary -- Agnieszka Woliński - 1819/20
      Żochowski Wojciech -- Józefa Bober - 1828





:!: Janusz Stankiewicz

Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron