Zmarli z cmentarza w Smolnie Wielkim woj. lubuskie

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
Awatar użytkownika
ZEFIR454
WYSOKO - ZAAWANSOWANY UŻYTKOWNIK
WYSOKO - ZAAWANSOWANY UŻYTKOWNIK
Posty: 91
Rejestracja: sob lis 18, 2006 23:37
Lokalizacja: WOJ.LUBUSKIE

Zmarli z cmentarza w Smolnie Wielkim woj. lubuskie

Postautor: ZEFIR454 » pt cze 22, 2007 16:34

Wykaz zmarłych pochowanych na cmentarzu w Smolnie Wielkim woj. lubuskie :

      Abramczyk Stanisław 08.11.1917 – 02.12.1977
      Antoniewicz Alojzy 07.06.1930 -20.02.2003
      Antoniewicz Józefa 1915 - 1964
      Antoniewicz Marianna 1890 - 1970
      Antoniewicz Michał 1879 - 1970
      Babicz Michał 29.12.1926- 10.04.1998
      Babicz Malwina 10.05.1899 – 13.04.1970
      Bajor Agnieszka 15.01.1914 – 15.12.1974
      Bajor Józef 17.03.1899 – 24.06.1976
      Baliniak Władysław 10.04.1883 – 08.01.1968
      Banachowicz Edward 13.10.1958- 17.05.1996
      Baranowska Karolina 08.09.1895 – 19.03.1987
      Baranowski Józef 31.07.1886 – 07.07.1964
      Barłożewska Stanisława 03.05.1930- 03.07.1996
      Barłożewski Adam 20.05.1918- 19.08. 1998
      Borkowska Maria 16.07.1921- 11.05.2004
      Borkowski Bronisław 16.06.1947- 30.01.1997
      Borkowski Władysław 24.06.1926- 01.04.1990
      Burdziej Wincenty 12.01.1901 – 31.12.1971
      Bykowska Helena 12.12. 1919 – 15.09.2003
      Chlebuś Danuta 23.05.1949 – 05.07.1999
      Chodecki Jan 06.07.1918 31.10.1981
      Czajczyński Edward 11.09.1937- 30.12.1985
      Czechowicz Domicela 28.12.1911 – 14.07.1966
      Czerniachowska Teodora 03.08.1906- 02.06.1998
      Czerniawska Stanisława 15.08.1893 – 13.08.1970
      Daniluk Barbara 10.04.1955 – 26.08.1968
      Daniluk Jan 13.01.1905 – 11.05.1970
      Dobrowolska Katarzyna 03.04.1900- 09.05.1989
      Dobrowolski Jan 12.02.1926- 19.01.1996
      Dziurman Józefa 15.08.1889 – 30.09.1968
      Dziurman Michał 11.09.1883 – 21.10.1977
      Fabiański Jan 07.09.1932 – 27.11.1976
      Fabiański Janusz 28.06.1961 – 05.12.1979
      Festyńska Maria 13.07.1931 06.11.1987
      Figler Józefat 01.11.1938- 16.01.1995
      Gąsiorowska Helena 27.11.1926 2002
      Gąsiorowski Józef 11.12.1926 1980
      Girstun Zbigniew 18.02.1922- 24.04.1991
      Girstun Ludwik 15.03.1952- 25.07.2004
      Glebów Jadwiga 15.10.1893- 27.10.1987
      Goral Feliksa 18.05.1908- 07.01.1993
      Graszka Jan 01.01.1917 07.11.1990
      Graszka Rozalia 26.02.1926 04.01.1979
      Grochalska Anna 22.06.1915 23.09.1985
      Grochalski Filip 12.04.1909 01.06.1990
      Grochalski Tadeusz 21.07.1938 18.05.2001
      Grucel Marian 29.04.1940- 10.12. 1988
      Grzegorzewicz Stanisława 14.04.1898 12.07.1984
      Horodyska Aniela 19.10.1895 13.11.1981
      Horodyski Władysław 01.04.1928- 12.01.1997
      Ilnicka Helena 16.01.1924 – 22.12.2003
      Ilnicka Maria 13.08.1913 – 29.07.1995
      Ilnicki Władysław 24.10.1910 – 06.08.1972
      Jancelewicz Krzysztof 09.01.1980 – 09.01.1980
      Jankiewicz Marian 04.01.1933- 22.10.1986
      Jankiewicz Antonina 08.11.1040- 18.11. 1991
      Jankiewicz Franciszka 13.11.1905 07.07.1989
      Jankiewicz Michał 15.06.1897 – 23.06.1974
      Jankiewicz Stefania 27.06.1905 – 30.06.1985
      Jankiewicz Władysław 01.10.1899 – 22.02.1978
      Jaśkiewicz Władysław 19.11. 1903- 01.01. 1990
      Jeśkiewicz Władysława 26.07.1913- 21.01. 1996
      Jurczak Halina , 03.03.1945- 09.07.1996
      Jurczak Grażyna 23.03.1977 – 23.03.1977
      Jurczak Józef 14.03.1909 28.12.1998
      Jurczak Małgorzata 06.09.1982 07.09.1982
      Jurczak Marianna 10.01.1907 06.02.1992
      Jurczak Stanisław 13.04.1897 – 10.12.1972
      Jurczak Teresa 02.01.1946 30.10.1978
      Jurczak Zofia 15.08.1898 – 15.01.1987
      Kaczkowski Michał 05.02.1904 – 22.12.1970
      Kańduła Mirosław 14.07.1956 04.06.1995
      Kardel Helena 15.09.1925- 27.01.2006
      Kardel Michał 14.11.1909- 07.11.1994
      Kawecka Aniela 18.03.1900 – 04.03.1984
      Kawecki Jan 26.04.1925- 31.10.1994
      Kawecki Franciszek 14.09.1895 – 01.08.1973
      Kazimowicz Stanisława 20.11.1912 09.09.1991
      Kazimowicz Teofil 22.09.1908 28.05.1998
      Klementowska Józefa 04.01.1901 – 19.02.1988
      Klementowski Jan 12.06.1908 – 16.07.1965
      Konczanin Józef 01.12.1875 – 25.03.1964
      Konczanin Malwina 12.10.1880 – 07.07.1963
      Konopacka Bronisława 09.12.1930- 21.09.1986
      Konopacka Maria 15.07.1898- 05.09.1985
      Konopacki Jan 06.11.1928- 05.12.1989
      Konopka Marcin 31.08.1979- 22.05.1995
      Kostan Władysław 1895 – 1970
      Kostańska Stanisława 01.10.1923- 04.10. 2002
      Kostańska Filipina 08.11.1908 – 25.12.1974
      Kostański Józef 14.03.1925- 17.03.1986
      Kostański Jan 03.01.1903 – 12.03.1970
      Kowalewska Katarzyna 15.04.1906 – 30.10.1982
      Kowalewski Józef 05.11.1906 – 28.01.1989
      Kownacki Paweł 1.09.1947- 28.07.1984
      Kozak Janusz 05.06.1939- 19.05.1989
      Krakowiak Genowefa 31.03.1945- 14.03.1985
      Krasnowski Julian 12.08.1030- 05.08.1986
      Krzaczkowski Franciszek 09.06.1917- 31.08.1991
      Kubala Zdzisław 27.08.1957 14.07.1986
      Kucharska Helena 08.06.1911 23.02.1989
      Kucharski Franciszek 31.07.1915 02.07.1982
      Kucińska Cecylia 22.05.1913 13.03.1978
      Kuciński Piotr 20.06.1907 02.06.1985
      Kulikowicz Antoni 02.02.1894 – 20.04.1969
      Kulikowicz Antoni 02.02.1894 – 20.04.1969
      Kupriańczyk Ewelina 15.05.1900 – 05.12.1979
      Kupriańczyk Jan 23.11.1897 - 10.09.1969
      Kurowski Jan 10.11.1929 – 30.08.1980
      Lachowicz Edward 15.05.1920- 18.10. 1990
      Lachowicz Leonard 09.10.1918 24.02.1990
      Lachowicz Stefan 26.10.1914 17.03.1980
      Leszczyńska Maria 16.06.1893 12.04.1978
      Leszczyński Michał 08.10.1928 30.06.1986
      Leszczyński Mieczysław 24.03.1926 - 08.06.1972
      Leszczyński Stanisław 09.09.1951 – 27.10.2006
      Lipnicki Bonifacy 15.03.1914- 20.05.1992
      Lipski Stanisław 06.10.1949 – 08.02.2000
      Łuczak Tadeusz 1946- 11.05.2006
      Maćkowski Jan 13.01.1927- 08.12.2005
      Malicka Aniela 05.02.1932 – 18.02.2004
      Marciniak Cecylia 25.10.1907- 24.03.1993
      Marcinów Julia 04.06.1908- 25.05.1987
      Marynowicz Grzegorz 02.05.1907 – 25.06.1976
      Marynowicz Maria 17.07.1903 – 05.06.1977
      Mazurkiewicz Anna 10.01.1910- 26.12.1996
      Mazurkiewicz Antoni 04.12.1904- 15.07.1985
      Mazurkiewicz Józef 14.05.1910 – 13.09.1967
      Mazurkiewicz Józefa 08.09.1912 – 26.12.1999
      Miturska Eugenia 06.01.1939 – 04.11.2004
      Miturski Piotr 11.11.1986 – 11.11.1986
      Młynarczyk Jadwiga 25.08.1896 25.07.1980
      Młynarczyk Jan 22.06.1895 28.06.1983
      Mokrzycki Franciszek 21.12.1921- 23.04.1986
      Mościcki Marcin 19.01.1911- 26.01.1994
      Mościcki Józef 20.06.1940- 11.10.2001
      Musińska Małgorzata 23.07.1977 – 28.10.1977
      Niewiadomski Stefan 20.12.1949- 28.10.2000
      Nowak Michalina 15.09.1908 – 20.06.1990
      Nowak Władysław 15.05.1907 – 29.07.1978
      Obacz Franciszek 17.09.1909 16.02.1984
      Obacz Genowefa 20.09.1917 05.08.2006
      Obacz Paulina 13.11.1905 19.06.1993
      Olechnowicz Cecylia 14.07.1941- 31.01.2007
      Pańczyszyn Józefa 15.12.1914 – 11.02.1994
      Pańczyszyn Michał 29.09.1912 – 15.12.1983
      Pawłowicz Aniela 12.03.1877 - 02.10.1968
      Pieniążek Mateusz 20.11.1894 – 27.12.1967
      Pierożek Józef 10.01.1940- 18.06.2005
      Pierożek Helena 18.10.1915 23.12.2005
      Pierożek Marcin 14.03.1914 08.05.1983
      Pietruszka 07.01.1924 – 12,02.1994
      Pławski Antoni 18.12.1928- 09.11.1990
      Pochłopień Marianna 03.06.1926- 10.05.1988
      Pochłopień Franciszek 23.03.1923 – 20.10.2006
      Pochłopień Piotr Paweł 09.05.1954 – 17.11.1977
      Potocki Józef 16.03.1938- 10.11.1991
      Powszek Józef 06.04.1901 – 12.07.1965
      Prządka Bogusław 20.04.1967- 06.07.1995
      Referda Piotr 18.06.1937- 14.01. 1991
      Rubin z d. Pierożek Elzbieta 02.04.1967- 25.02.1997
      Ruparewicz Eugenia 10.10.1907 – 02.09.1985
      Ruparewicz Marcin 02.11.1900 – 21.11.1969
      Rusiecki Jerzy 18.03.1973 – 18.03.1973
      Rychły Brunon 03.11.1933 – 02.03.1999
      Sakowicz Zofia 29.01.1943- 21.03. 2006
      Sakowicz Andrzej 30.05.1990 - 30.05.1990
      Sakowicz Filip 15.08.1884 – 01.01.1969
      Sakowicz Leon 25.05.1932 17.10.1990
      Sakowicz Maria 05.01.1904 – 14.04.1975
      Sakowicz Wiktor 01.01.1929 06.11.1985
      Sarnecki Henryk 15.02.1913 – 07.10.1969
      Schmidt Aniela 28.11.1877 – 13.02.1970
      Sławska z Rajewskich Maria 28.03.1882 – 02.02. 1977
      Słota Jan 19.04.1940 02.04.1987
      Słota Maria 29.06.1912 14.10.1997
      Sroga Maria 25.02.1986 25.02.1986
      Srutwa Czesława 15.10.1930- 29.07.2005
      Stelmach Teresa 29.12.1953- 11.04.1990
      Stelmach Anna 03.03.1931- 27.08.2006
      Stelmaszczyk Anna 22.07.1900 – 08.08.1977
      Stróżyńska Anna 10.10.1911- 29.07.1984
      Stróżyńska Zofia 17.80.1902 – 06.06.1973
      Stróżyński Władysław 08.09. 1944- 16.01.1995
      Stróżyński Jan 24.05.1905- 19.12.1990
      Suchowiecka Anna 04.07.1938- 29.01.1986
      Sumińska Stanisława 14.03.1922- 26.01.1994
      Sumińska Maria 25.10.1954 – 26.05.2006
      Szałapata Henryk 03.06.1959 08.09.1978
      Szałapata Krystyna 20.02.1924 – 27.07.1968
      Szałapata Maria 16.08.1884 – 08.05.1964
      Szczurek Honorata 01.07.1915 10.08.1982
      Szlachetka Antoni 02.11.1925 – 20.05.1998
      Śnichowska Katarzyna 18.08.1880 – 20.08.1967
      Śrutwa Henryk 29.02.1926- 29.11.1996
      Śrutwa Franciszka 09.03.1893- 01.06.1993
      Tarnowska Helena 28.02.1918- 27.01.1995
      Tarnowska Ewa 04.02.1983 - 04.02.1983
      Tarnowska Michalina 25.09.1908 – 31.01.1972
      Tarnowski Tadeusz 25.03.1925- -4.06.1988
      Tarnowski Józef 27.02.1911- 22.03.1996
      Tarnowski Franciszek 04.05.1906 – 13.09.1984
      Tarnowski Jan 25.05.1874 – 16.10.1964
      Tarnowski Stanisław 10.11.1903 – 03.08.1981
      Tomczak Józef 19.11.1907- 22.10.1997
      Tomczak Paulina 27.01.1906- 14.05.1990
      Tomczak Tadeusz 14.10.1944- 15.02.2004
      Tomczak Aleksandra 08.02.1909 27.07.1996
      Tomczak Filip 14.08.1904 13.11.1979
      Trzebna Elżbieta 23.01.1908- 08.08.1984
      Trzebny Kazimierz 27.08.1908- 24.10.1984
      Wasylik Adam 20.03.1969 – 20.03.1969
      Wenne Tadeusz 16.12.1925- 16.07.2001
      Wenne Natalia 16.06.1928- 28.07.1995
      Wenne Edmund 25.11.1928- 19.06.1986
      Wieczykowski Kazimierz 15.12. 1904- 22.12. 1990
      Włosek Józefa 02.09.1896 – 30.07.1967
      Włosek Michał 22.04.1890 – 11.01.1984
      Wojtas Beata 13.09.1984 26.12.1991
      Wojtas Krzysztof 12.12.1981 20.09.1982
      Wrzesińska Paulina 28.12.1989 – 08.03.1991
      Zawadzka Katarzyna 21.11.1890 – 28.01.1973
      Zawadzki Michał 30.07.1919- 25.07. 1986
      Zawadzki Władysław 06.03.1909 – 09.01.1974
      Zawadzki Wojciech 13.07.1884 – 28.03.1964
      Zbaraszczuk Józefa 19 071 991
      Zbaraszczuk Szczepan 10.09.1905 04.10.1981
      Zienkiewicz Anna 11.02.1894 – 30.11.1971
      Zięba Piotr 15.06.1896 – 09.03.1969

Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron